Splnění sázky - oslava milionového obratu - pobočka České Budějovice

31.05.2016

Dne 09. 05. 2016 se konala, kvůli počasí, opožděná oslava milionového obratu, kterého pobočka dosáhla v listopadu 2015. Celá akce vznikla díky sázce, kterou pobočka uzavřela s ředitelem pobočkové sítě, Ing. Pavlem Zámečníkem, a regionálním ředitelem, Tomášem Štěpničkou.

Buď pobočka uzavře v listopadu obchody za minimálně 1,000.000 Kč nebo půjde společně lístečkovat v "kostýmech", které si musí makléři sami vyrobit z reklamních materiálů M&M reality.

Pobočka sázku vyhrála (od té doby tuto bájnou hranici překročila hned několikrát) a pak už jen záleželo na domluvení termínu této odměnové akce. Konečně se udělalo na tento víkend hezky, takže se nelenilo "A na Svachovce se pořádně zelenalo".
Ředitelé pozvali celou pobočku České Budějovice, hypoteční specialistky pobočky, ředitelku M&M finance Joannu Skřížalovou a oblastního manažera Petra Budína do hostinského pivovaru Svachovka, kde proběhla prohlídka pivovaru, nové destilérky, ochutnávka místních destilátů a zlatavých moků a pro protažení i odpaliště na golfovém hřišti. Akce byla velmi vydařená, padlo mnoho zasloužených díků a: "Pane řediteli, tešíme se na další sázku!"

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články