Splnění sázky - oslava milionového obratu - pobočka České Budějovice

31.05.2016

Dne 09. 05. 2016 se konala, kvůli počasí, opožděná oslava milionového obratu, kterého pobočka dosáhla v listopadu 2015. Celá akce vznikla díky sázce, kterou pobočka uzavřela s ředitelem pobočkové sítě, Ing. Pavlem Zámečníkem, a regionálním ředitelem, Tomášem Štěpničkou.

Buď pobočka uzavře v listopadu obchody za minimálně 1,000.000 Kč nebo půjde společně lístečkovat v "kostýmech", které si musí makléři sami vyrobit z reklamních materiálů M&M reality.

Pobočka sázku vyhrála (od té doby tuto bájnou hranici překročila hned několikrát) a pak už jen záleželo na domluvení termínu této odměnové akce. Konečně se udělalo na tento víkend hezky, takže se nelenilo "A na Svachovce se pořádně zelenalo".
Ředitelé pozvali celou pobočku České Budějovice, hypoteční specialistky pobočky, ředitelku M&M finance Joannu Skřížalovou a oblastního manažera Petra Budína do hostinského pivovaru Svachovka, kde proběhla prohlídka pivovaru, nové destilérky, ochutnávka místních destilátů a zlatavých moků a pro protažení i odpaliště na golfovém hřišti. Akce byla velmi vydařená, padlo mnoho zasloužených díků a: "Pane řediteli, tešíme se na další sázku!"

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Češi v rámci rekonstrukcí rádi mění dispozice bytů a dělají je ekologičtějšími

07.10.2019

PRAHA, 7. 10. 2019 – Kompletní rekonstrukce bytu představuje nemalou investici, přičemž ve starých cihlových domech zpravidla vyjde dráž než v panelových. Češi s oblibou mění původní dispozice bytů a usilují rovněž o co nejvýraznější úsporu energií. V současné době se zájemci o rekonstrukci potýkají s extrémní zaneprázdněností stavebních firem.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Byty se staví nejvíc za deset let. Přesto se na mnohé zájemce nedostane

30.09.2019

Na zpravodajském serveru idnes.cz vyšel článek ohledně výstavby nových bytů. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek. 

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích

Družstevní byty nabírají „druhý dech“. Krizi bydlení ale nevyléčí

26.09.2019

Na zpravodajském serveru ceskapozice.lidovky.cz vyšel článek ohledně družstevních bytů. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek.

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích