Splnění sázky - oslava milionového obratu - pobočka České Budějovice

31.05.2016

Dne 09. 05. 2016 se konala, kvůli počasí, opožděná oslava milionového obratu, kterého pobočka dosáhla v listopadu 2015. Celá akce vznikla díky sázce, kterou pobočka uzavřela s ředitelem pobočkové sítě, Ing. Pavlem Zámečníkem, a regionálním ředitelem, Tomášem Štěpničkou.

Buď pobočka uzavře v listopadu obchody za minimálně 1,000.000 Kč nebo půjde společně lístečkovat v "kostýmech", které si musí makléři sami vyrobit z reklamních materiálů M&M reality.

Pobočka sázku vyhrála (od té doby tuto bájnou hranici překročila hned několikrát) a pak už jen záleželo na domluvení termínu této odměnové akce. Konečně se udělalo na tento víkend hezky, takže se nelenilo "A na Svachovce se pořádně zelenalo".
Ředitelé pozvali celou pobočku České Budějovice, hypoteční specialistky pobočky, ředitelku M&M finance Joannu Skřížalovou a oblastního manažera Petra Budína do hostinského pivovaru Svachovka, kde proběhla prohlídka pivovaru, nové destilérky, ochutnávka místních destilátů a zlatavých moků a pro protažení i odpaliště na golfovém hřišti. Akce byla velmi vydařená, padlo mnoho zasloužených díků a: "Pane řediteli, tešíme se na další sázku!"

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Největší firemní open air festival již po sedmé!

08.07.2019

Ostrava, 8.7.2019. – Největší realitní kancelář v České republice uspořádala pro své zaměstnance již 7. ročník firemního open air festivalu – M&M Fest 2019. Letošní ročník se nesl v duchu Summer Party a pro všechny zúčastněné bylo připraveno nejedno překvapení. 

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Každou třetí českou zahradu „zdobí“ bazén. Při prodeji nemovitosti to může být výhoda, ale i problém

21.05.2019

Praha, 21. 5. 2019 – Začala hlavní sezóna prodejů zahradních bazénů. V Česku se podle odhadů prodejců nacházejí už na každé třetí zahradě.  Pokud se jedná o pěkný a kvalitní bazén, hodnota domu díky němu vzroste. Existence nešťastně vyhotovené vodní plochy náročné na údržbu ale může znamenat i komplikaci při případném prodeji nemovitosti. Značná část bazénů u rodinných domů totiž pochází z devadesátých let a neodpovídá aktuálním požadavkům kupců.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

S M&M reality na Kryštofy

23.04.2019

Ostrava, 23. 4. 2019 - Velké letní festivaly v roce 2019 můžou zažít desítky lidí očima velkých hudebních hvězd. V úterý 23.4.2019 odstartovala realitní kancelář M&M reality velkou festivalovou soutěž „S M&M reality na Kryštofy“, která potrvá přes celé letní prázdniny.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum