Společná jízda celopolepů a závody v motokárách poboček Pardubice 1 a 2

10.12.2015

Dne 12. 11. 2015 jsme se makléři pardubických poboček M&M reality holding, a. s. sjeli u Globusu v Pardubicích, abychom zahájili zelenou jízdu 7 polepených aut směr KART ARENA LITOMYŠL, s. r. o. Naší koloně vévodila vedoucí Mgr. Leona Málková.

Po malém občerstvení jsme všichni již natěšeni naskákali s helmami na hlavách do motokár a začali se seznamovat s dráhou. Soutěživost mezi makléři by se dala doslova krájet, hlavně mezi muži :-). Přece jen zvítězit může jen jeden! Nicméně zábava to byla obrovská! Po vyhlášení s odměnou následovala večeře a bohužel již cesta domů. Děkujeme a budeme se těšit na další takovou akci.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články