Společná jízda celopolepů a závody v motokárách poboček Pardubice 1 a 2

10.12.2015

Dne 12. 11. 2015 jsme se makléři pardubických poboček M&M reality holding, a. s. sjeli u Globusu v Pardubicích, abychom zahájili zelenou jízdu 7 polepených aut směr KART ARENA LITOMYŠL, s. r. o. Naší koloně vévodila vedoucí Mgr. Leona Málková.

Po malém občerstvení jsme všichni již natěšeni naskákali s helmami na hlavách do motokár a začali se seznamovat s dráhou. Soutěživost mezi makléři by se dala doslova krájet, hlavně mezi muži :-). Přece jen zvítězit může jen jeden! Nicméně zábava to byla obrovská! Po vyhlášení s odměnou následovala večeře a bohužel již cesta domů. Děkujeme a budeme se těšit na další takovou akci.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Holding M&M Reality pomáhá lidem v těžké životní situaci k vysněnému bydlení

06.11.2019

PRAHA, 6. 11. 2019 – Společnost M&M Reality je už potřetí v řadě hrdým partnerem projektu TV Nova s názvem Mise nový domov. Ten pomáhá lidem s pohnutým osudem, kteří si mnohdy sáhli i na samé dno, proměnit jejich stávající zcela nevyhovující bydlení v místo jako stvořené pro nový začátek.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Realitní makléře čekají změny, regulace spěje do finále

22.10.2019

Na zpravodajském serveru idnes.cz vyšel článek ohledně zákona o realitním zprostředkování. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek.

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích

Češi v rámci rekonstrukcí rádi mění dispozice bytů a dělají je ekologičtějšími

07.10.2019

PRAHA, 7. 10. 2019 – Kompletní rekonstrukce bytu představuje nemalou investici, přičemž ve starých cihlových domech zpravidla vyjde dráž než v panelových. Češi s oblibou mění původní dispozice bytů a usilují rovněž o co nejvýraznější úsporu energií. V současné době se zájemci o rekonstrukci potýkají s extrémní zaneprázdněností stavebních firem.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum