Společnost M&M reality předběhla dobu, píše server Business Animals.cz

13.09.2017

Jak se stát úspěšným realitním makléřem? Do jaké míry s tím může pomoci zázemí největší realitní kanceláře v zemi? Díky čemu se společnosti M&M reality daří určovat trendy na tuzemském trhu? O těchto a mnohých dalších věcech si povídala redaktorka portálu Business Animals.cz Martina Richterová s regionálním ředitelem pražských a středočeských poboček M&M reality Zdeňkem Samkem.

„Máme tu kolegu, kterému makléřina změnila život. Dříve měl plat 12 000 Kč měsíčně, nyní jezdí na zahraniční dovolené, po třech letech mění auto a užívá si život. Splnil si sen,“ popisuje například v článku Samek. Upozorňuje ale zároveň, že úspěch v oblasti prodeje realit se nedostaví bez úsilí a sebekázně, stejně jako bez průběžného vzdělávání.

Mnoho makléřů prý sklouzne k tomu, že si ráno přispí, na den plánují různé osobní aktivity a práci odsouvají. „Je to podnikání, které je o tom, že dostáváte peníze pouze za odvedenou práci. Není to fixní mzda. Makléři mohou ovlivnit, kolik vydělají, ale je potřeba zamakat a mít sebedisciplínu. Někteří makléři prokrastinují a pak si nevydělají skoro žádné peníze. Je to celé o organizaci času,“ říká Samek.

Rozhovor se stočil také k tématu nejnovějších technologií a tudíž logicky i k aplikaci Moderní makléř, kterou společnost M&M reality pro své lidi vyvinula a která makléřinu osvobozuje od zdlouhavého papírování a klientům poskytuje zcela nový rozměr profesionálních služeb.

„Máme aplikaci, která je součástí našeho systému a usnadňuje nám práci. Navíc i lidé ocení rychlost a efektivitu. Každý makléř má svůj tablet s touto aplikací, díky které má veškeré informace o nemovitosti (smlouvy, dodatky, přepisy energií a jiné). Vnímám to velice pozitivně a zákazníci také,“ popisuje v rozhovoru Samek.

Odborná veřejnost se může s aplikací Moderní makléř seznámit 2. října 2017 na realitně finančním summitu v Kongresovém centru Praha. Více informací o této akci naleznete zde: www.summit2017.cz.

Celý rozhovor si můžete přečíst na serveru Bussinesanimals.cz

Renata Lichtenegerová

Aktuality , M&M reality v médiích

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články