Sportovci dětem

12.07.2011

Dne 2. 7. 2011 se uskutečnila za podpory M&M reality holding, a.s. velká charitativní akce na podporu dětí navštěvujících Dětské centrum – Základní školu speciální a Mateřskou školu speciální v Novém Jičíne.

Pro návštěvníky bylo připraveno mnoho aktivit a zážitků, mezi hlavní patřil rozhovor s bývalým hráčem NHL Milošem Holáněm, dále bylo připraveno taneční vystoupení mistryň republiky ze Studénky, vystoupení mistra světa a mistra univers Petra Vaniše, živý tel. rozhovor s vítězkou Wimbledonu Petrou Kvitovou a mnoho dalšího.

Akce se nesla ve velmi pozitivní atmosféře, opravdu skvělou náladu přijeli podpořit makléři a management z pobočky Ostrava - Jih.

Na akci se vybralo téměř 22 000 Kč a dary jsou stále přijímány na speciálně vytvořený účet 86-6490110217/0100.

Tímto bychom všem, kteří přispěli na tuto dobrou věc, z celého srdce rádi poděkovali.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Kupujete zadluženou nemovitost? Vinou nedostatečné legislativy můžete skončit na ulici

11.12.2019

OSTRAVA, 11. 12. 2019 – Zaplatit za byt či dům a skončit bez něho i bez peněz. Zní to jako noční můra, která se ale může stát každému, kdo kupuje nemovitost, na níž vázne dluh. Stačí, aby se během 30denní lhůty, kterou má katastr na přepsání nemovitosti, ozval další věřitel, kterého prodávající zatajil, či o něm dokonce ani nevěděl. Neexistuje totiž žádný způsob, jak ověřit všechny dluhy soukromé osoby, a soudy bohužel v těchto případech více chrání věřitele. Když k tomu připočteme, že prestižní banky prodávají své pohledávky nebankovním vymahačským firmám, panuje na trhu situace, kterou snadno odnese běžný občan, potažmo zprostředkovatel prodeje.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Nemovitosti na horách se navzdory vysokým cenám stále dobře prodávají

10.12.2019

PRAHA, 10. 12. 2019 – Ceny rekreačních nemovitostí v tuzemských horských lokalitách stále mírně rostou, tempo růstu ale oproti předchozím třem letem zpomalilo. Nejdráž je v okolí krkonošských lyžařských center, kde se průměrná cena nových apartmánů pohybuje okolo 105 tisíc korun za metr čtvereční. Dalšími žádanými horskými lokalitami jsou například Jizerské hory, Šumava nebo Beskydy.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

M&M Reality Holding připravuje modulární výstavbu bytových domů

03.12.2019

M&M Reality Holding, ve spolupráci s renomovanými výrobci lehkých ocelových konstrukcí a dalších inovativních stavebních postupů, už několik let připravuje systém modulární výstavby. Vznikat bude v nové tuzemské fabrice a umožní snížit náklady na výstavbu bytového domu zhruba na 15 tisíc korun za metr čtvereční. To umožní výhodně stavět i v menších tuzemských městech, respektive po celé republice.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum