Sportovci dětem

12.07.2011

Dne 2. 7. 2011 se uskutečnila za podpory M&M reality holding, a.s. velká charitativní akce na podporu dětí navštěvujících Dětské centrum – Základní školu speciální a Mateřskou školu speciální v Novém Jičíne.

Pro návštěvníky bylo připraveno mnoho aktivit a zážitků, mezi hlavní patřil rozhovor s bývalým hráčem NHL Milošem Holáněm, dále bylo připraveno taneční vystoupení mistryň republiky ze Studénky, vystoupení mistra světa a mistra univers Petra Vaniše, živý tel. rozhovor s vítězkou Wimbledonu Petrou Kvitovou a mnoho dalšího.

Akce se nesla ve velmi pozitivní atmosféře, opravdu skvělou náladu přijeli podpořit makléři a management z pobočky Ostrava - Jih.

Na akci se vybralo téměř 22 000 Kč a dary jsou stále přijímány na speciálně vytvořený účet 86-6490110217/0100.

Tímto bychom všem, kteří přispěli na tuto dobrou věc, z celého srdce rádi poděkovali.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Plocha prodávaných pozemků se zmenšuje, preference kupců se pod tlakem vysokých cen mění

12.08.2019

PRAHA, 12. 8. 2019 – V Praze, Brně i Ostravě je nedostatek volných pozemků pro stavbu rodinných domů. To v kombinaci s velmi silnou poptávkou tlačí ceny nahoru. Doba, kdy klienti poptávali pozemky větší než 2000 metrů čtverečních, je pryč. Dnes není výjimkou, že pro stavbu rodinného domu volí plochy okolo 500 metrů čtverečních. Makléři společnosti M&M Reality také sledují, že roste ochota zájemců o stavbu rodinného domu stěhovat se do obcí v širokém okolí velkých měst.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

V Brně je velký nedostatek bytů, a to na prodej i pronájem

01.08.2019

Brno, 1. 8. 2019 – Nemovitosti v moravské metropoli zdražily za poslední tři roky o necelých 30 procent. V posledních měsících tempo růstu cen sice značně zpomalilo a od ledna poskočily jen o 3 procenta, pro běžné obyvatele ale není situace na brněnském realitním trhu zrovna přívětivá. Stále více nových i starších nemovitostí proto skupují investoři. Kdo má zájem o pronájem, čelí konkurenci až 50 dalších zájemců.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Vysokoškoláci budou v nadcházejících týdnech ve velkém poptávat byty k pronájmu

23.07.2019

PRAHA, 23. 7. 2019 – Studenti, kteří nedostali kolej nebo zkrátka dávají přednost takzvanému privátu, mohou být zajímavou cílovou skupinou pro majitele investičních bytů, a to jak ve velkých, tak v menších univerzitních městech. Poptávka po pronájmech z jejich strany je nejsilnější v průběhu srpna a nároky na vybavení a stav bytu jsou u studentů nižší než u jiných potenciálních nájemníků. 

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum