Svatební Veletrh, 2017

02.03.2017

Naše firma se zúčastnila již II. ročníku Svatebního veletrhu, který se konal v prostorách Kulturního domu Crystal v České Lípě.

Tohoto veletrhu se zúčastnilo kolem 600 lidí. Na našem stánku, který zajistila pobočka Česká Lípa v zastoupení asistentky Renaty Wurmové se zastavilo přibližně 50 párů mladých, ale i starších lidí. Dokonce i děti si zde našly své a byly odměněny vestičkami, reflexními páskami, šňůrkami a spousty dalších drobností. Lidé se nejvíce zajímali o možnosti hypotečních úvěrů, informací týkající se koupě, ale i prodeje nemovitosti. Také je velice zaujala nová služba pro klienty " Tipař" Nejvíce se ptali na to, zda je lepší kupovat dům, či byt a další podobné informace. Tento veletrh hodnotíme jako pozitivní a již nyní na něj máme ohlasy v
podobě řešení úvěru a prodeje nemovitosti. Díky veletrhu jsme se opět více zapsali do podvědomí našich potencionálních
klientů.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články