Také letos podporujeme Misi nový domov

31.10.2018

Televize Nova spouští další řadu reality show Mise nový domov. M&M Reality Holding je hrdým hlavním partnerem projektu, který pomáhá vykouzlit útulný domov lidem v nouzi. Vedle nemalé finanční podpory doslova přiložili ruku k dílu také zaměstnanci společnosti M&M Development (dceřiné firmy holdingu), kteří všechny rekonstrukce bravurně zvládli, a to dokonce v šibeničních termínech.

Proměnit zcela nevyhovující bydlení v krásné místo k životu a pomoci tak lidem, kteří to opravdu potřebují, k novému začátku. Takové je poslání pořadu TV Nova s názvem Mise nový domov, jehož další řada dnes startuje. Moderátorkou série je Tereza Pergnerová a diváci budou moci stejně jako loni sledovat celkem osm silných příběhů.

M&M Reality Holding tento projekt podporuje již podruhé. Letos se ale kromě finanční pomoci rozhodl všech osm rekonstrukcí (čtyř rodinných domů a čtyř bytů) realizovat prostřednictvím své společnosti M&M Development. O tom, že to nebyl snadný úkol, hovoří projektový manažer David Holík. „Domy jsme museli kompletně zrekonstruovat za 10 dní, byty za pouhé 4 dny, takže si umíte představit, v jakém presu jsme pracovali. Do toho jste museli spolupracovat se štábem a točit zajímavé záběry, přičemž jeden takový záběr se třeba hodinu připravuje,“ konstatuje.

Na každé rekonstrukci pracovalo minimálně 20 lidí. Celkově úpravy všech nemovitostí zabraly 60 dní. Nedostatek času přitom nebyl tím jediným, čemu museli pracovníci firmy M&M Development čelit. „Ještě horší byl velmi špatný technický stav nemovitostí, které se v rámci tohoto pořadu řeší. Přičemž naším úkolem byla maximální proměna v krásné a plně funkční obydlí. Nejednalo se tedy ani zdaleka jen o nějaké kosmetické úpravy, ale o kompletní a po všech stránkách kvalitní rekonstrukci,“ pokračuje David Holík.

Stěžejní podle něj byla příprava a správné rozplánování akcí. „Byla to pro nás velmi zajímavá zkušenost a hlavně trénink práce pod tlakem. Díky tomto projektu víme, že jsme schopni zvládnout kompletní rekonstrukci v mnohem kratším čase, než je standardních 30 dnů u námi rekonstruovaných nemovitostí,“ dodává David Holík.

Jeho slova potvrzuje také Tereza Pergnerová: “Řekla bych, že to byly daleko extrémnější rekonstrukce. Dali jsme si hodně záležet na tom, abychom diváky překvapili, pohladili a potěšili.” A jak se jí s M&M Development spolupracovalo? “Spolupráce s nimi je opravdu perfektní. Vždy postupujeme hodně rychle dopředu, což je v tomto projektu opravdu důležité. Všichni máme jeden cíl, a to dotažení všech věcí do konce. Máme mnoho potíží, které vždy překonáme, což je asi hlavní a ústřední myšlenka toho všeho.”

Reality show Mise nový domov vysílá TV Nova každou středu od 20.20 hodin a nám nezbývá, než vás po osm následujích večerů pozvat ke sledování osmi silných lidských příběhů.

Nashledanou u televizní obrazovky!

Aktuality , M&M reality v médiích

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články