Teambuilding pobočky Ústí nad Labem - centrum, 2015

31.08.2015

Ve dnech 20. a 21. 8. se makléři pobočky Ústí nad Labem centrum podrobili adrenalinovému pobytu ve Sport centru Jedlová.

Nutno podotknout, že tato volba byla zvolena demokratickým hlasováním a porazila i takové trháky jako pobyt ve vinném sklípku s neomezenou konzumací vinného moku.  Adrenalinová akce začala už při přepravě, když někteří makléři nemohli nalézt nádraží. Romantickou vyjíždku vlakem změnil taktéž v adrenalinovou průvodčí, konstatováním, že máme špatný lístek. Po výstupu na správném nádraží, se cesta k adrenalinovému parku vinula, jak jinak, po zelené značce. Fyzickou odolnost makléřu prověřila nejprve ona 2,5 km dlouhá zelená cesta a pak strmé stoupání na horu Jedlová, kterou jsme samozřejmě ve jménu M&M zvolili jako nejkratší k cíli, tudíž pod vlekem lyžařského vleku. Adrenalin srovnatelný s navoláváním makléři prožili v lanovém centru, zdolávajíce překážky ve výšce 6 až 12 metrů, za některé výkony by se ani Spiderman nestyděl (a za některé styděl). Následný sjezd na koloběžkách s povolenými brzdami (aby se prý neprošoupaly pneumatiky) nebyl pro makléře zvyklé kličkovat k náběru v hektickém tempu problémem. Naopak hektická nebyla konzumace místních specialit na hradě Tolštejn. Adrenalinový den byl završen poklidnou konzumací ve společnosti majitele sport centra, který nám prozradil, že projekt centra financoval z realitní činnosti, které se několik let věnoval. Víno a jiný alkohol došel ve tři hodiny ráno, takže pro makléře zvyklé vstávat v 9.00 nebyl problém dorazit v poklidném tempu na vlak v 10.30. Po zelené.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Články

M & M reality spouští vlastní aukční portál!

16.10.2020

Novinkou v nabídce M & M reality je spuštění vlastního aukčního portálu umožňujícího prodat klientům nemovitost nejvyšší možné nabídce.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články