Teambuilding pobočky Ústí nad Labem - centrum, 2015

31.08.2015

Ve dnech 20. a 21. 8. se makléři pobočky Ústí nad Labem centrum podrobili adrenalinovému pobytu ve Sport centru Jedlová.

Nutno podotknout, že tato volba byla zvolena demokratickým hlasováním a porazila i takové trháky jako pobyt ve vinném sklípku s neomezenou konzumací vinného moku.  Adrenalinová akce začala už při přepravě, když někteří makléři nemohli nalézt nádraží. Romantickou vyjíždku vlakem změnil taktéž v adrenalinovou průvodčí, konstatováním, že máme špatný lístek. Po výstupu na správném nádraží, se cesta k adrenalinovému parku vinula, jak jinak, po zelené značce. Fyzickou odolnost makléřu prověřila nejprve ona 2,5 km dlouhá zelená cesta a pak strmé stoupání na horu Jedlová, kterou jsme samozřejmě ve jménu M&M zvolili jako nejkratší k cíli, tudíž pod vlekem lyžařského vleku. Adrenalin srovnatelný s navoláváním makléři prožili v lanovém centru, zdolávajíce překážky ve výšce 6 až 12 metrů, za některé výkony by se ani Spiderman nestyděl (a za některé styděl). Následný sjezd na koloběžkách s povolenými brzdami (aby se prý neprošoupaly pneumatiky) nebyl pro makléře zvyklé kličkovat k náběru v hektickém tempu problémem. Naopak hektická nebyla konzumace místních specialit na hradě Tolštejn. Adrenalinový den byl završen poklidnou konzumací ve společnosti majitele sport centra, který nám prozradil, že projekt centra financoval z realitní činnosti, které se několik let věnoval. Víno a jiný alkohol došel ve tři hodiny ráno, takže pro makléře zvyklé vstávat v 9.00 nebyl problém dorazit v poklidném tempu na vlak v 10.30. Po zelené.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články