Teambuilding pobočky Ústí nad Labem - centrum, 2015

31.08.2015

Ve dnech 20. a 21. 8. se makléři pobočky Ústí nad Labem centrum podrobili adrenalinovému pobytu ve Sport centru Jedlová.

Nutno podotknout, že tato volba byla zvolena demokratickým hlasováním a porazila i takové trháky jako pobyt ve vinném sklípku s neomezenou konzumací vinného moku.  Adrenalinová akce začala už při přepravě, když někteří makléři nemohli nalézt nádraží. Romantickou vyjíždku vlakem změnil taktéž v adrenalinovou průvodčí, konstatováním, že máme špatný lístek. Po výstupu na správném nádraží, se cesta k adrenalinovému parku vinula, jak jinak, po zelené značce. Fyzickou odolnost makléřu prověřila nejprve ona 2,5 km dlouhá zelená cesta a pak strmé stoupání na horu Jedlová, kterou jsme samozřejmě ve jménu M&M zvolili jako nejkratší k cíli, tudíž pod vlekem lyžařského vleku. Adrenalin srovnatelný s navoláváním makléři prožili v lanovém centru, zdolávajíce překážky ve výšce 6 až 12 metrů, za některé výkony by se ani Spiderman nestyděl (a za některé styděl). Následný sjezd na koloběžkách s povolenými brzdami (aby se prý neprošoupaly pneumatiky) nebyl pro makléře zvyklé kličkovat k náběru v hektickém tempu problémem. Naopak hektická nebyla konzumace místních specialit na hradě Tolštejn. Adrenalinový den byl završen poklidnou konzumací ve společnosti majitele sport centra, který nám prozradil, že projekt centra financoval z realitní činnosti, které se několik let věnoval. Víno a jiný alkohol došel ve tři hodiny ráno, takže pro makléře zvyklé vstávat v 9.00 nebyl problém dorazit v poklidném tempu na vlak v 10.30. Po zelené.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články