TEPfaktor táborské pobočky - 2015

06.11.2015

Dne 22. 10. 2015 se táborská pobočka na pozvání RŘ Tomáše Štěpničky zúčastnila teambuildingové akce TEPfaktor.

Pozvánka byla odměnou za několikrát překonanou hranici produkce pobočky 1mil Kč v první polovině r. 2015. Už při vstupu do budovy jsme věděli, že nás čeká něco výjimečného. Po rozdělení do týmů jsme se pustili do plnění úkolů, které pro nás pořadatelé připravili. Nejvíce se nám líbila týmová spolupráce, protože žádný úkol nejde udělat v jednom. Po urputném tříhodinovém boji se dvěma týmům podařilo vyplnit všechna políčka na hrací kartě a uhádnutím poslední indicie se otevřela záhadná truhla s pokladem v podobě lahve šampaňského. Našemu řediteli děkujeme za pozvání na super akci, která pro nás je impulsem do překonávání dalších met. 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články

Nenechte si ujít aktuality ze světa nemovitostí s M&M Reality

16.07.2021

Aktuality, rady a tipy... Vše důležité, co se týká nemovitostí, jejich prodeje či nákupu. To vše najdete v rámci 40dílného seriálu "Aktuality ze světa nemovitostí s M&M Reality", které moderuje Alice Bendová.

Články