Turnaj oblastního manažera Ladislava Doudy 12. 9. 2014

17.09.2014

V pátek 12. 9. 2014 se konal volejbalový a nohejbalový turnaj oblastního manažera Ladislava Doudy ve sportovním areálu klubu TJ DYNAMO Rosice v Rosicích u Chrasti. Přípravy probíhaly od brzkého rána a po osmé hodině ranní se začaly sjíždět týmy připravené bojovat o prvenství. Celkem bylo 7 týmů ve složení: Vysoké Mýto, Kolín, Jihlava + Havlíčkův Brod, Svitavy, Hlinsko, Chrudim, Hypoteční a Pojišťovací specialisté.

Počasí nám nepřálo, ale nikoho neodradilo ani občasný déšť. Cíl byl jediný: ZVÍTĚZIT! Celý den bylo pro všechny účastníky zajištěno bohaté občerstvení, kde hlavním chodem byla uzená kýta. Nechybělo ani doplňování tekutin, kde byl výběr bohatý. Po nespočet odehraných zápasech došlo na vyhodnocení výsledků, počítalo se poctivě a hned několikrát. Prvenství získalo Vysoké Mýto, které obdrželo hlavní cenu: putovní pohár oblastního manažera Ladislava Doudy a předměty z našeho M&M shopu, na druhém místě se umístila pobočka Jihlava a třetí skončili Hypoteční a Pojišťovací specialisté. Po vyhlášení výsledků následovala volná zábava až do večerních hodin. Všem týmům děkujeme za účast a budeme se těšit na další ročník. 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Kam zamíří ceny nemovitostí? Realitní trh 2022 očima expertů

28.12.2021

Ne a ne se zastavit. Tak by se dal shrnout vývoj cen na realitním trhu v posledním desetiletí. Kdo očekával, že v letošním roce už ceny rezidenčních nemovitostí najdou svůj strop, nepochodil. Nadějí tak zůstává rok 2022. Kam ceny nemovitostí zamíří a co je bude ovlivňovat, jsme se zeptali expertů.

Články

Velké realitky trvají na kurzech před makléřskými zkouškami. Vadí jim, že to jinde jde i bez nich

17.12.2021

Deset tisíc českých realitních makléřů musí od ledna prokázat své vzdělání. Jinak nemohou s prací pokračovat. Totéž se týká i nováčků, které ke vstupu do realitního byznysu zlákal boom, jímž celý trh prochází. Potvrzení nutné k výkonu profese, které po makléřích chce realitní zákon, zajistí některé obory vysokých škol, praxe nebo absolvování odborné zkoušky. U posledního způsobu ale zájemci naráží na značně rozdílné podmínky. Jedna z největších kanceláří na trhu Re/Max si budoucí makléře školí sama. Chce, aby prošli třítýdenním kurzem v její RX Akademii, ve které jsou lektory stávající zprostředkovatelé. Bez absolvování kurzu firma nováčky nepošle ke zkoušce, která je pro jejich další práci nezbytná. „Naučil jsem se tam, jak postupovat na schůzce, jak nachystat věci z katastru, jak postupovat se smlouvou. Bez toho by start do praxe byl výrazně těžší,“ říká Petr Motyčka, makléř ze sítě Re/Max Delta, který zaškolení a zkoušku absolvoval ještě před platností zákona. Kancelář ročně pošle ke zkouškám kolem 350 uchazečů, z nichž certifikát dostane asi 80 procent. 

Články

Šéf M&M reality: Žádná cenová bublina u nemovitostí není, dolů to nepůjde

25.11.2021

Největší tuzemská realitní kancelář M&M reality chce všechny své nemovitosti prodávat formou aukce. Podle jejího šéfa Petra Morcinka je to při současné vysoké poptávce na trhu nejspravedlivější způsob a také cesta, jak zvednout prodejní cenu na maximum. „Realitka pracuje pro prodávajícího, jejím posláním je prodat co nejdráž,” říká.

 

 

Články