Turnaj oblastního manažera Ladislava Doudy 12. 9. 2014

17.09.2014

V pátek 12. 9. 2014 se konal volejbalový a nohejbalový turnaj oblastního manažera Ladislava Doudy ve sportovním areálu klubu TJ DYNAMO Rosice v Rosicích u Chrasti. Přípravy probíhaly od brzkého rána a po osmé hodině ranní se začaly sjíždět týmy připravené bojovat o prvenství. Celkem bylo 7 týmů ve složení: Vysoké Mýto, Kolín, Jihlava + Havlíčkův Brod, Svitavy, Hlinsko, Chrudim, Hypoteční a Pojišťovací specialisté.

Počasí nám nepřálo, ale nikoho neodradilo ani občasný déšť. Cíl byl jediný: ZVÍTĚZIT! Celý den bylo pro všechny účastníky zajištěno bohaté občerstvení, kde hlavním chodem byla uzená kýta. Nechybělo ani doplňování tekutin, kde byl výběr bohatý. Po nespočet odehraných zápasech došlo na vyhodnocení výsledků, počítalo se poctivě a hned několikrát. Prvenství získalo Vysoké Mýto, které obdrželo hlavní cenu: putovní pohár oblastního manažera Ladislava Doudy a předměty z našeho M&M shopu, na druhém místě se umístila pobočka Jihlava a třetí skončili Hypoteční a Pojišťovací specialisté. Po vyhlášení výsledků následovala volná zábava až do večerních hodin. Všem týmům děkujeme za účast a budeme se těšit na další ročník. 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články