subHeader

Turnaj oblastního manažera Ladislava Doudy 12. 9. 2014

17.09.2014

V pátek 12. 9. 2014 se konal volejbalový a nohejbalový turnaj oblastního manažera Ladislava Doudy ve sportovním areálu klubu TJ DYNAMO Rosice v Rosicích u Chrasti. Přípravy probíhaly od brzkého rána a po osmé hodině ranní se začaly sjíždět týmy připravené bojovat o prvenství. Celkem bylo 7 týmů ve složení: Vysoké Mýto, Kolín, Jihlava + Havlíčkův Brod, Svitavy, Hlinsko, Chrudim, Hypoteční a Pojišťovací specialisté.

Počasí nám nepřálo, ale nikoho neodradilo ani občasný déšť. Cíl byl jediný: ZVÍTĚZIT! Celý den bylo pro všechny účastníky zajištěno bohaté občerstvení, kde hlavním chodem byla uzená kýta. Nechybělo ani doplňování tekutin, kde byl výběr bohatý. Po nespočet odehraných zápasech došlo na vyhodnocení výsledků, počítalo se poctivě a hned několikrát. Prvenství získalo Vysoké Mýto, které obdrželo hlavní cenu: putovní pohár oblastního manažera Ladislava Doudy a předměty z našeho M&M shopu, na druhém místě se umístila pobočka Jihlava a třetí skončili Hypoteční a Pojišťovací specialisté. Po vyhlášení výsledků následovala volná zábava až do večerních hodin. Všem týmům děkujeme za účast a budeme se těšit na další ročník. 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Pozvánka na valnou hromadu

31.07.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 31. Srpna 2022 od 9 hod. v  sídle advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík, se sídlem Praha 1, Jungmannova 745/24, PSČ 11000

Celou pozvánku najdete zde a přílohu č. 1 zde

Články

Pozvánka na valnou hromadu

25.05.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 29. června 2022 od 9 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15.

Celou pozvánku najdete zde.

Články

Ceny bytů neklesnou, shodují se experti

02.05.2022

Ačkoli úrokové sazby hypoték stále stoupají, nemovitosti se prodávají. Experti neočekávají, že by se ceny v nejbližší době snižovaly.

Články