Turnaj oblastního manažera Ladislava Doudy 12. 9. 2014

17.09.2014

V pátek 12. 9. 2014 se konal volejbalový a nohejbalový turnaj oblastního manažera Ladislava Doudy ve sportovním areálu klubu TJ DYNAMO Rosice v Rosicích u Chrasti. Přípravy probíhaly od brzkého rána a po osmé hodině ranní se začaly sjíždět týmy připravené bojovat o prvenství. Celkem bylo 7 týmů ve složení: Vysoké Mýto, Kolín, Jihlava + Havlíčkův Brod, Svitavy, Hlinsko, Chrudim, Hypoteční a Pojišťovací specialisté.

Počasí nám nepřálo, ale nikoho neodradilo ani občasný déšť. Cíl byl jediný: ZVÍTĚZIT! Celý den bylo pro všechny účastníky zajištěno bohaté občerstvení, kde hlavním chodem byla uzená kýta. Nechybělo ani doplňování tekutin, kde byl výběr bohatý. Po nespočet odehraných zápasech došlo na vyhodnocení výsledků, počítalo se poctivě a hned několikrát. Prvenství získalo Vysoké Mýto, které obdrželo hlavní cenu: putovní pohár oblastního manažera Ladislava Doudy a předměty z našeho M&M shopu, na druhém místě se umístila pobočka Jihlava a třetí skončili Hypoteční a Pojišťovací specialisté. Po vyhlášení výsledků následovala volná zábava až do večerních hodin. Všem týmům děkujeme za účast a budeme se těšit na další ročník. 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články