Účastníci zájezdu „ Guláš“ 2015, region Pelc, 16. – 20. 7. 2015, Maďarsko, Hevíz

27.07.2015

Psalo se 16. 7. 2015 a 42 osob z regionu ředitele Josefa Pelce odjelo za zásluhy do prosluněného Maďarska, kde na ně čekalo ještě vydatnější počasí, než panovalo v ČR a to v podobě brutálních tropických teplot. Ale my se nedali! Všichni účastníci zájezdu jsme ukázali, že se dokážeme bavit a stmelovat region i v tak náročných teplotních rekordech, ač jsme párkrát za pobyt, po absolvování poznávacích výletů po okolí, leželi u hotelového bazénu, jak vyvržení vorvani. Program byl nabitý a nikdy nechyběla dobrá nálada a samozřejmě byl započat, jak jinak, než poctivým maďarským Gulášem.

Jedním z krásných zážitků byla plavba po skupinách po jezeře Balaton, plachetnicemi jsme kroužili po vodní ploše a plavbu jsme si zpříjemňovali i koupáním. Objevilo se ve vodě i pár imigrantů, kteří nebyli nadšení ze svého plavidla a doplavali si za lepším. S větrem ve vlasech jsme načerpali sílu na další den, kdy jsme navštívili termální jezero a opět zregenerovali svá těla v teplé a léčivé vodě. Zde bylo nejlepším zážitkem koupání v záchranném kruhu a někteří z nás chvílemi bojovali i s kořeny leknínů do kterých se zamotali.

Den třetí začal v přístavu KESZTHELY, odkud  jsme se parníkem přesunuli do vinařského městečka Badacsony, k místnímu sklípku nás dovezla terénní auta, při jejichž zběsilé jízdě většina z nás sepisovala poslední vůli. Ve sklípku se popilo, pojedlo a všichni si užívali tropického dne.  Tečkou na konec našeho pobytu byla 2 hodinová zpáteční jízda parníkem bez stínu, kdy obsluha podcenila náš pitný režim, který jsme samozřejmě během pobytu pečlivě dodržovali – tyto 2 hodiny na suchu mnozí z nás z paměti již nikdy nevymažou.

Ve volných chvílích jsme pobývali u hotelového bazénu, chytali bronz a využívali Wellness hotelového komplexu.

Guláš 2015 – nezapomenutelný zážitek pro všechny zúčastněné, jinak to vyjádřit nelze a velký dík patří regionálnímu řediteli p. Josefu Pelcovi. Naše zelená srdce budou dlouho vzpomínat!

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Články

M & M reality spouští vlastní aukční portál!

16.10.2020

Novinkou v nabídce M & M reality je spuštění vlastního aukčního portálu umožňujícího prodat klientům nemovitost nejvyšší možné nabídce.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články