Účastníci zájezdu „ Guláš“ 2015, region Pelc, 16. – 20. 7. 2015, Maďarsko, Hevíz

27.07.2015

Psalo se 16. 7. 2015 a 42 osob z regionu ředitele Josefa Pelce odjelo za zásluhy do prosluněného Maďarska, kde na ně čekalo ještě vydatnější počasí, než panovalo v ČR a to v podobě brutálních tropických teplot. Ale my se nedali! Všichni účastníci zájezdu jsme ukázali, že se dokážeme bavit a stmelovat region i v tak náročných teplotních rekordech, ač jsme párkrát za pobyt, po absolvování poznávacích výletů po okolí, leželi u hotelového bazénu, jak vyvržení vorvani. Program byl nabitý a nikdy nechyběla dobrá nálada a samozřejmě byl započat, jak jinak, než poctivým maďarským Gulášem.

Jedním z krásných zážitků byla plavba po skupinách po jezeře Balaton, plachetnicemi jsme kroužili po vodní ploše a plavbu jsme si zpříjemňovali i koupáním. Objevilo se ve vodě i pár imigrantů, kteří nebyli nadšení ze svého plavidla a doplavali si za lepším. S větrem ve vlasech jsme načerpali sílu na další den, kdy jsme navštívili termální jezero a opět zregenerovali svá těla v teplé a léčivé vodě. Zde bylo nejlepším zážitkem koupání v záchranném kruhu a někteří z nás chvílemi bojovali i s kořeny leknínů do kterých se zamotali.

Den třetí začal v přístavu KESZTHELY, odkud  jsme se parníkem přesunuli do vinařského městečka Badacsony, k místnímu sklípku nás dovezla terénní auta, při jejichž zběsilé jízdě většina z nás sepisovala poslední vůli. Ve sklípku se popilo, pojedlo a všichni si užívali tropického dne.  Tečkou na konec našeho pobytu byla 2 hodinová zpáteční jízda parníkem bez stínu, kdy obsluha podcenila náš pitný režim, který jsme samozřejmě během pobytu pečlivě dodržovali – tyto 2 hodiny na suchu mnozí z nás z paměti již nikdy nevymažou.

Ve volných chvílích jsme pobývali u hotelového bazénu, chytali bronz a využívali Wellness hotelového komplexu.

Guláš 2015 – nezapomenutelný zážitek pro všechny zúčastněné, jinak to vyjádřit nelze a velký dík patří regionálnímu řediteli p. Josefu Pelcovi. Naše zelená srdce budou dlouho vzpomínat!

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články