subHeader

Účastníci zájezdu „ Guláš“ 2015, region Pelc, 16. – 20. 7. 2015, Maďarsko, Hevíz

27.07.2015

Psalo se 16. 7. 2015 a 42 osob z regionu ředitele Josefa Pelce odjelo za zásluhy do prosluněného Maďarska, kde na ně čekalo ještě vydatnější počasí, než panovalo v ČR a to v podobě brutálních tropických teplot. Ale my se nedali! Všichni účastníci zájezdu jsme ukázali, že se dokážeme bavit a stmelovat region i v tak náročných teplotních rekordech, ač jsme párkrát za pobyt, po absolvování poznávacích výletů po okolí, leželi u hotelového bazénu, jak vyvržení vorvani. Program byl nabitý a nikdy nechyběla dobrá nálada a samozřejmě byl započat, jak jinak, než poctivým maďarským Gulášem.

Jedním z krásných zážitků byla plavba po skupinách po jezeře Balaton, plachetnicemi jsme kroužili po vodní ploše a plavbu jsme si zpříjemňovali i koupáním. Objevilo se ve vodě i pár imigrantů, kteří nebyli nadšení ze svého plavidla a doplavali si za lepším. S větrem ve vlasech jsme načerpali sílu na další den, kdy jsme navštívili termální jezero a opět zregenerovali svá těla v teplé a léčivé vodě. Zde bylo nejlepším zážitkem koupání v záchranném kruhu a někteří z nás chvílemi bojovali i s kořeny leknínů do kterých se zamotali.

Den třetí začal v přístavu KESZTHELY, odkud  jsme se parníkem přesunuli do vinařského městečka Badacsony, k místnímu sklípku nás dovezla terénní auta, při jejichž zběsilé jízdě většina z nás sepisovala poslední vůli. Ve sklípku se popilo, pojedlo a všichni si užívali tropického dne.  Tečkou na konec našeho pobytu byla 2 hodinová zpáteční jízda parníkem bez stínu, kdy obsluha podcenila náš pitný režim, který jsme samozřejmě během pobytu pečlivě dodržovali – tyto 2 hodiny na suchu mnozí z nás z paměti již nikdy nevymažou.

Ve volných chvílích jsme pobývali u hotelového bazénu, chytali bronz a využívali Wellness hotelového komplexu.

Guláš 2015 – nezapomenutelný zážitek pro všechny zúčastněné, jinak to vyjádřit nelze a velký dík patří regionálnímu řediteli p. Josefu Pelcovi. Naše zelená srdce budou dlouho vzpomínat!

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Pozvánka na valnou hromadu

31.07.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 31. Srpna 2022 od 9 hod. v  sídle advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík, se sídlem Praha 1, Jungmannova 745/24, PSČ 11000

Celou pozvánku najdete zde a přílohu č. 1 zde

Články

Pozvánka na valnou hromadu

25.05.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 29. června 2022 od 9 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15.

Celou pozvánku najdete zde.

Články

Ceny bytů neklesnou, shodují se experti

02.05.2022

Ačkoli úrokové sazby hypoték stále stoupají, nemovitosti se prodávají. Experti neočekávají, že by se ceny v nejbližší době snižovaly.

Články