Ukončení prázdnin v Holicích, 2016

12.09.2016

V sobotu 3. 9. 2016 makléři z pobočky Vysoké Mýto a infocentra Holice podpořili akci pro děti, pořádanou městem Holice - Ukončení prázdnin. Akce se velmi vydařila, účast byla veliká, počasí nám všem přálo a děti si to naplno užívaly.

Byly tam pro ně připraveny různé soutěže a zábavné atrakce - za naší firmu skákací hrad a skluzavka, na kterých se děti řádně vydováděly. K tomu si každé dítko odneslo nafouknutý balonek s logem naší firmy. Akce byla ukončena losováním dětských výherců soutěžních disciplín a poté pokračovala vystoupením známých osobností např. Olga Lounová, Zdeněk Izer a jako zlatý hřeb akce vystoupil mladý zpěvák Voxel,a to až do večerních hodin.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Články

M & M reality spouští vlastní aukční portál!

16.10.2020

Novinkou v nabídce M & M reality je spuštění vlastního aukčního portálu umožňujícího prodat klientům nemovitost nejvyšší možné nabídce.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články