Úspěšná spolupráce s Ladislavem Špačkem pokračuje a láme rekordy

07.03.2013

Dne 23. února se zúčastnilo dalšího semináře Ladislava Špačka a Petra Studenovského na dvě stě lidí z českých a moravských poboček M&M REALIT. A atmosféra byla opět fantastická. Ladislav Špaček, bývalý dlouholetý mluvčí prezidenta Václava Havla, velmi poutavě hovořil o společenské etiketě a komunikaci. Tento skutečně největší odborník na danou problematiku přilákal i rodinné příslušníky našich makléřů a můžeme říci, že všichni zůstali až do úplného závěru, kde se pak hromadně s panem Špačkem fotili.

Jeho kolega Petr Studenovský, mluvčí Tošovského vlády, natolik vtipně přednášel o komunikaci, že nejedno oko zvlhlo pod náporem humoru a vtipu, který jeho slova provázel. Za M&M REALITY pak jejich přednášky doplnil Petr Morcinek, šéf strategie a rozvoje společnosti. Svým osobním životním příběhem dokázal zaujmout a snad i motivovat k tomu, že překážky jsou spíše výzvy a dají se překonat, pokud má člověk chuť, něco ve svém životě měnit a něco pro svůj úspěch obětovat.

M&M REALITY tak pokračují v úzké spolupráci s oběma pány. Cíl je jediný – kultivovat realitní trh. Důvěra mezi klientem a makléřem se totiž nedá koupit, ta se musí pracně a někdy dlouze budovat. Jsme společnost, ke které se klienti vrací, a tento trend chceme zachovat.

Další meeting s Ladislavem Špačkem proběhne 23. března v Ostravě v hotelu PARK INN. Všechny srdečně zveme

 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články