subHeader

Úspěšná spolupráce s Ladislavem Špačkem pokračuje a láme rekordy

07.03.2013

Dne 23. února se zúčastnilo dalšího semináře Ladislava Špačka a Petra Studenovského na dvě stě lidí z českých a moravských poboček M&M REALIT. A atmosféra byla opět fantastická. Ladislav Špaček, bývalý dlouholetý mluvčí prezidenta Václava Havla, velmi poutavě hovořil o společenské etiketě a komunikaci. Tento skutečně největší odborník na danou problematiku přilákal i rodinné příslušníky našich makléřů a můžeme říci, že všichni zůstali až do úplného závěru, kde se pak hromadně s panem Špačkem fotili.

Jeho kolega Petr Studenovský, mluvčí Tošovského vlády, natolik vtipně přednášel o komunikaci, že nejedno oko zvlhlo pod náporem humoru a vtipu, který jeho slova provázel. Za M&M REALITY pak jejich přednášky doplnil Petr Morcinek, šéf strategie a rozvoje společnosti. Svým osobním životním příběhem dokázal zaujmout a snad i motivovat k tomu, že překážky jsou spíše výzvy a dají se překonat, pokud má člověk chuť, něco ve svém životě měnit a něco pro svůj úspěch obětovat.

M&M REALITY tak pokračují v úzké spolupráci s oběma pány. Cíl je jediný – kultivovat realitní trh. Důvěra mezi klientem a makléřem se totiž nedá koupit, ta se musí pracně a někdy dlouze budovat. Jsme společnost, ke které se klienti vrací, a tento trend chceme zachovat.

Další meeting s Ladislavem Špačkem proběhne 23. března v Ostravě v hotelu PARK INN. Všechny srdečně zveme

 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Pozvánka na valnou hromadu

31.07.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 31. Srpna 2022 od 9 hod. v  sídle advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík, se sídlem Praha 1, Jungmannova 745/24, PSČ 11000

Celou pozvánku najdete zde a přílohu č. 1 zde

Články

Pozvánka na valnou hromadu

25.05.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 29. června 2022 od 9 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15.

Celou pozvánku najdete zde.

Články

Ceny bytů neklesnou, shodují se experti

02.05.2022

Ačkoli úrokové sazby hypoték stále stoupají, nemovitosti se prodávají. Experti neočekávají, že by se ceny v nejbližší době snižovaly.

Články