Úspěšná spolupráce s Ladislavem Špačkem pokračuje a láme rekordy

07.03.2013

Dne 23. února se zúčastnilo dalšího semináře Ladislava Špačka a Petra Studenovského na dvě stě lidí z českých a moravských poboček M&M REALIT. A atmosféra byla opět fantastická. Ladislav Špaček, bývalý dlouholetý mluvčí prezidenta Václava Havla, velmi poutavě hovořil o společenské etiketě a komunikaci. Tento skutečně největší odborník na danou problematiku přilákal i rodinné příslušníky našich makléřů a můžeme říci, že všichni zůstali až do úplného závěru, kde se pak hromadně s panem Špačkem fotili.

Jeho kolega Petr Studenovský, mluvčí Tošovského vlády, natolik vtipně přednášel o komunikaci, že nejedno oko zvlhlo pod náporem humoru a vtipu, který jeho slova provázel. Za M&M REALITY pak jejich přednášky doplnil Petr Morcinek, šéf strategie a rozvoje společnosti. Svým osobním životním příběhem dokázal zaujmout a snad i motivovat k tomu, že překážky jsou spíše výzvy a dají se překonat, pokud má člověk chuť, něco ve svém životě měnit a něco pro svůj úspěch obětovat.

M&M REALITY tak pokračují v úzké spolupráci s oběma pány. Cíl je jediný – kultivovat realitní trh. Důvěra mezi klientem a makléřem se totiž nedá koupit, ta se musí pracně a někdy dlouze budovat. Jsme společnost, ke které se klienti vrací, a tento trend chceme zachovat.

Další meeting s Ladislavem Špačkem proběhne 23. března v Ostravě v hotelu PARK INN. Všechny srdečně zveme

 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Pozvánka na valnou hromadu

20.10.2023

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 23. listopadu 2023 od 10 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15

Celou pozvánku najdete zde

Články

Pozvánka na valnou hromadu

02.10.2023

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 2. listopadu 2023 od 14 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15

Celou pozvánku najdete zde a přílohu č. 1 zde

Články

Manuál pro majitele: jak bez problému pronajmout byt

05.05.2023

Máte investiční byt, který chcete zhodnotit? Nájemní bydlení je na vzestupu a vypadá to, že by vám zájemci měli doslova sami klepat na dveře. Otázkou za milion ale zůstává, jak vybrat spolehlivého nájemce, ochránit svůj majetek a pronajmout za slušnou cenu? Poradíme vám, na co si dát pozor, než pustíte váš byt na realitní trh a předáte klíče.

Články