Úspěšná spolupráce s Ladislavem Špačkem pokračuje a láme rekordy

07.03.2013

Dne 23. února se zúčastnilo dalšího semináře Ladislava Špačka a Petra Studenovského na dvě stě lidí z českých a moravských poboček M&M REALIT. A atmosféra byla opět fantastická. Ladislav Špaček, bývalý dlouholetý mluvčí prezidenta Václava Havla, velmi poutavě hovořil o společenské etiketě a komunikaci. Tento skutečně největší odborník na danou problematiku přilákal i rodinné příslušníky našich makléřů a můžeme říci, že všichni zůstali až do úplného závěru, kde se pak hromadně s panem Špačkem fotili.

Jeho kolega Petr Studenovský, mluvčí Tošovského vlády, natolik vtipně přednášel o komunikaci, že nejedno oko zvlhlo pod náporem humoru a vtipu, který jeho slova provázel. Za M&M REALITY pak jejich přednášky doplnil Petr Morcinek, šéf strategie a rozvoje společnosti. Svým osobním životním příběhem dokázal zaujmout a snad i motivovat k tomu, že překážky jsou spíše výzvy a dají se překonat, pokud má člověk chuť, něco ve svém životě měnit a něco pro svůj úspěch obětovat.

M&M REALITY tak pokračují v úzké spolupráci s oběma pány. Cíl je jediný – kultivovat realitní trh. Důvěra mezi klientem a makléřem se totiž nedá koupit, ta se musí pracně a někdy dlouze budovat. Jsme společnost, ke které se klienti vrací, a tento trend chceme zachovat.

Další meeting s Ladislavem Špačkem proběhne 23. března v Ostravě v hotelu PARK INN. Všechny srdečně zveme

 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články