V Hradci Králové se sešel management M&M reality

28.05.2013

V pátek 25. 5. proběhlo v hotelu Černigov v Hradci Králové školení managementu. Část přijela již ve čtvrtek a neformálně zahájila celou akci teambuildingovým večerem.

Na druhý den usedlo před naše přednášející 120 svěžích vedoucích a ředitelů poboček, kteří se sjeli z celé České republiky. Řešila se problematika exekucí a výkupů. Mezi přednášejícími nechyběl spolumajitel M&M reality Miroslav Jonáš, šéf makléřů Zdeněk Václavek a taky Nikola Sýkorová, která představila nový tarif T-MOBILE. V rámci přednášky o výkupech jsme představili novou posilu Pavlínu Moravcovou. Všechny jsme také pozvali na M&M FEST, jehož druhý ročník proběhne 14.-15.6 v Hradci Králové na letišti.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články

Nenechte si ujít aktuality ze světa nemovitostí s M&M Reality

16.07.2021

Aktuality, rady a tipy... Vše důležité, co se týká nemovitostí, jejich prodeje či nákupu. To vše najdete v rámci 40dílného seriálu "Aktuality ze světa nemovitostí s M&M Reality", které moderuje Alice Bendová.

Články