V Hradci Králové se sešel management M&M reality

28.05.2013

V pátek 25. 5. proběhlo v hotelu Černigov v Hradci Králové školení managementu. Část přijela již ve čtvrtek a neformálně zahájila celou akci teambuildingovým večerem.

Na druhý den usedlo před naše přednášející 120 svěžích vedoucích a ředitelů poboček, kteří se sjeli z celé České republiky. Řešila se problematika exekucí a výkupů. Mezi přednášejícími nechyběl spolumajitel M&M reality Miroslav Jonáš, šéf makléřů Zdeněk Václavek a taky Nikola Sýkorová, která představila nový tarif T-MOBILE. V rámci přednášky o výkupech jsme představili novou posilu Pavlínu Moravcovou. Všechny jsme také pozvali na M&M FEST, jehož druhý ročník proběhne 14.-15.6 v Hradci Králové na letišti.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články