Vánoční porada regionu Josefa Dolanského 17. 12. 2013

23.12.2013

Strategické naplánování překonání magické sedmi milionové hranice obratu v listopadu 2013, se na konec roku stalo významným mezníkem úspěchů dosažených poctivou a usilovnou celoroční prací všech poboček a důkazem fungování celého regionu v synergii jednotlivých složek holdingu.

Propojení především realitní, hypoteční, pojišťovací a investiční sféry ukázalo, že úspěchu lze dosáhnout za předpokladu, když vedení jednotlivých poboček a kontaktních míst je v těch správných rukou zkušených vedoucích, kteří podporují spolupráci a vytváří podmínky pro fungování celku. A pokud k tomu jsou ty správné podmínky, nastavené vedením společnosti, potom se úspěch musí dostavit! Na závěr roku se tak všichni významní manažeři zmíněného regionu, včetně svých asistentek, které jsou mnohdy opomíjeny, ale jejichž práce je jednou z nejdůležitějších pro správné fungování každé pobočky, sešli v celkovém počtu bezmála 50ti lidí, na výroční poradě ve staročeské Stodole pod Kunětickou Horou, aby náležitě oslavili sice náročný, ale o to více úspěšný závěr roku 2013. Příjemná atmosféra celé akce se nesla v duchu diskusního fora, kde si všichni vyměnili spousty důležitých pracovních informací, ale zároveň se uvolnili a odreagovali při konzumaci dobrého jídla a pití, pod kterým se prohýbaly stoly. Od zahájení porady v 11:00 hod se někteří „borci a borkyně“ úspěšně projedli a propili až do pozdních nočních hodin, kdy jako zlatý hřeb večera pro hrstku statečných, všemi oblíbený oblastní manažer Láďa Douda, vytáhl…kytaru a zahrál několik nesmrtelných songů.

S přáním všeho nejlepšího do nadcházejících svátků a touhou v tom následujícím roce prolomit další hranice, aby rok 2014 byl ještě úspěšnější, se všichni účastníci celé akce průběžně odebrali na cesty ke svým domovům a pobočkám, kde jistě ještě dokážou, že do úplného konce roku zbývá pár dní, které se jistě zapíšou do finálních uzávěrek tohoto skvělého roku. 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články