Vánoční porada regionu Josefa Dolanského 17. 12. 2013

23.12.2013

Strategické naplánování překonání magické sedmi milionové hranice obratu v listopadu 2013, se na konec roku stalo významným mezníkem úspěchů dosažených poctivou a usilovnou celoroční prací všech poboček a důkazem fungování celého regionu v synergii jednotlivých složek holdingu.

Propojení především realitní, hypoteční, pojišťovací a investiční sféry ukázalo, že úspěchu lze dosáhnout za předpokladu, když vedení jednotlivých poboček a kontaktních míst je v těch správných rukou zkušených vedoucích, kteří podporují spolupráci a vytváří podmínky pro fungování celku. A pokud k tomu jsou ty správné podmínky, nastavené vedením společnosti, potom se úspěch musí dostavit! Na závěr roku se tak všichni významní manažeři zmíněného regionu, včetně svých asistentek, které jsou mnohdy opomíjeny, ale jejichž práce je jednou z nejdůležitějších pro správné fungování každé pobočky, sešli v celkovém počtu bezmála 50ti lidí, na výroční poradě ve staročeské Stodole pod Kunětickou Horou, aby náležitě oslavili sice náročný, ale o to více úspěšný závěr roku 2013. Příjemná atmosféra celé akce se nesla v duchu diskusního fora, kde si všichni vyměnili spousty důležitých pracovních informací, ale zároveň se uvolnili a odreagovali při konzumaci dobrého jídla a pití, pod kterým se prohýbaly stoly. Od zahájení porady v 11:00 hod se někteří „borci a borkyně“ úspěšně projedli a propili až do pozdních nočních hodin, kdy jako zlatý hřeb večera pro hrstku statečných, všemi oblíbený oblastní manažer Láďa Douda, vytáhl…kytaru a zahrál několik nesmrtelných songů.

S přáním všeho nejlepšího do nadcházejících svátků a touhou v tom následujícím roce prolomit další hranice, aby rok 2014 byl ještě úspěšnější, se všichni účastníci celé akce průběžně odebrali na cesty ke svým domovům a pobočkám, kde jistě ještě dokážou, že do úplného konce roku zbývá pár dní, které se jistě zapíšou do finálních uzávěrek tohoto skvělého roku. 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Kam zamíří ceny nemovitostí? Realitní trh 2022 očima expertů

28.12.2021

Ne a ne se zastavit. Tak by se dal shrnout vývoj cen na realitním trhu v posledním desetiletí. Kdo očekával, že v letošním roce už ceny rezidenčních nemovitostí najdou svůj strop, nepochodil. Nadějí tak zůstává rok 2022. Kam ceny nemovitostí zamíří a co je bude ovlivňovat, jsme se zeptali expertů.

Články

Velké realitky trvají na kurzech před makléřskými zkouškami. Vadí jim, že to jinde jde i bez nich

17.12.2021

Deset tisíc českých realitních makléřů musí od ledna prokázat své vzdělání. Jinak nemohou s prací pokračovat. Totéž se týká i nováčků, které ke vstupu do realitního byznysu zlákal boom, jímž celý trh prochází. Potvrzení nutné k výkonu profese, které po makléřích chce realitní zákon, zajistí některé obory vysokých škol, praxe nebo absolvování odborné zkoušky. U posledního způsobu ale zájemci naráží na značně rozdílné podmínky. Jedna z největších kanceláří na trhu Re/Max si budoucí makléře školí sama. Chce, aby prošli třítýdenním kurzem v její RX Akademii, ve které jsou lektory stávající zprostředkovatelé. Bez absolvování kurzu firma nováčky nepošle ke zkoušce, která je pro jejich další práci nezbytná. „Naučil jsem se tam, jak postupovat na schůzce, jak nachystat věci z katastru, jak postupovat se smlouvou. Bez toho by start do praxe byl výrazně těžší,“ říká Petr Motyčka, makléř ze sítě Re/Max Delta, který zaškolení a zkoušku absolvoval ještě před platností zákona. Kancelář ročně pošle ke zkouškám kolem 350 uchazečů, z nichž certifikát dostane asi 80 procent. 

Články

Šéf M&M reality: Žádná cenová bublina u nemovitostí není, dolů to nepůjde

25.11.2021

Největší tuzemská realitní kancelář M&M reality chce všechny své nemovitosti prodávat formou aukce. Podle jejího šéfa Petra Morcinka je to při současné vysoké poptávce na trhu nejspravedlivější způsob a také cesta, jak zvednout prodejní cenu na maximum. „Realitka pracuje pro prodávajícího, jejím posláním je prodat co nejdráž,” říká.

 

 

Články