Vánoční večírek pobočky Most - centrum

27.12.2013

Tak jako každý rok, tak i letos se mostečtí makléři sešli ke společné večeři, kde společně bilancovali nad téměř uplynulým rokem.

Večer, ale nebyl pouze o práci, ale hlavně o zábavě, dobrém jídle, dárcích, ocenění a plánech na nový rok. Vedoucí pobočky odměnil nejlepšího makléře za rok 2013 Patrika Makulu a poté si vzájemně s makléři předali vánoční dárky, které všem s přáním všeho nejlepšího předala jeho manželka. Poté obdarovali makléři vedoucího pobočky uzenou delikatesou a dojemným přáním. Tímto ještě jednou děkuje vedoucí pobočky celému svému týmu za vynikající výkony a přeje vše nej do roku nadcházejícího.
 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články