Jsme s Vámi, Ukrajino! Ми з тобою, Україно!

Vánoční večírek pobočky Most - centrum

27.12.2013

Tak jako každý rok, tak i letos se mostečtí makléři sešli ke společné večeři, kde společně bilancovali nad téměř uplynulým rokem.

Večer, ale nebyl pouze o práci, ale hlavně o zábavě, dobrém jídle, dárcích, ocenění a plánech na nový rok. Vedoucí pobočky odměnil nejlepšího makléře za rok 2013 Patrika Makulu a poté si vzájemně s makléři předali vánoční dárky, které všem s přáním všeho nejlepšího předala jeho manželka. Poté obdarovali makléři vedoucího pobočky uzenou delikatesou a dojemným přáním. Tímto ještě jednou děkuje vedoucí pobočky celému svému týmu za vynikající výkony a přeje vše nej do roku nadcházejícího.
 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Pozvánka na valnou hromadu

20.10.2023

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 23. listopadu 2023 od 10 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15

Celou pozvánku najdete zde

Články

Pozvánka na valnou hromadu

02.10.2023

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 2. listopadu 2023 od 14 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15

Celou pozvánku najdete zde a přílohu č. 1 zde

Články

Manuál pro majitele: jak bez problému pronajmout byt

05.05.2023

Máte investiční byt, který chcete zhodnotit? Nájemní bydlení je na vzestupu a vypadá to, že by vám zájemci měli doslova sami klepat na dveře. Otázkou za milion ale zůstává, jak vybrat spolehlivého nájemce, ochránit svůj majetek a pronajmout za slušnou cenu? Poradíme vám, na co si dát pozor, než pustíte váš byt na realitní trh a předáte klíče.

Články