Vánoční večírek pobočky Ostrava Jih

19.12.2014

Vánoční večírek pobočky Ostrava Jih byl i letos luxusní ve spojení s listopadovým miliónovým obratem pobočky. Příjemná porada s vyhlášením největších pobočkových úspěchů za uplynulý rok zahájila zábavu, která trvala až do brzkých ranních hodin.

Hned po poradě se celé osazenstvo pobočky ve veselých crazy oblečcích přemístilo z kancelářských prostor o dvě patra níže, kde již čekala připravená restaurace. Nejprve nás příjemně překvapilo zajímavé povídání o kvalitních rumech spojené s řízenou
degustací, a když už jsme o tomto exkluzivním pití věděli něco víc, nebylo třeba nikoho přemlouvat, aby v "ochutnávání" pokračoval celý večer. Dalším bodem programu bylo rozdávání dárečků a zelený M&M santa ve spolupráci s vedoucí pobočky Kamilou Ženčákovou Kopeckou byl velmi štědrý. Krásné dárky dostali nejen všichni makléři, asistentka, hypotékář, ale také hosté:
oblastní manažer Michal Kopciuch, oblastní asistentka Ivanka Vrzalová, regionální ředitelka hypa Lucie Mihalová a specialista IPC Honza Šina. I paní vedoucí dostala od svých makléřů příjemné překvapení ve formě šperku. A když už pod stromečkem nezbyl žádný dárek, začala volná zábava. Focení v crazy oblečcích nám bude milou vzpomínkou, s úsměvem na tváři také všichni
vzpomínáme na souboj v hudebních, filmových a M&M kvízech. Rum tekl proudem, raut i obrovský zelený.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články