Vánoční večírek pobočky Ostrava Jih

19.12.2014

Vánoční večírek pobočky Ostrava Jih byl i letos luxusní ve spojení s listopadovým miliónovým obratem pobočky. Příjemná porada s vyhlášením největších pobočkových úspěchů za uplynulý rok zahájila zábavu, která trvala až do brzkých ranních hodin.

Hned po poradě se celé osazenstvo pobočky ve veselých crazy oblečcích přemístilo z kancelářských prostor o dvě patra níže, kde již čekala připravená restaurace. Nejprve nás příjemně překvapilo zajímavé povídání o kvalitních rumech spojené s řízenou
degustací, a když už jsme o tomto exkluzivním pití věděli něco víc, nebylo třeba nikoho přemlouvat, aby v "ochutnávání" pokračoval celý večer. Dalším bodem programu bylo rozdávání dárečků a zelený M&M santa ve spolupráci s vedoucí pobočky Kamilou Ženčákovou Kopeckou byl velmi štědrý. Krásné dárky dostali nejen všichni makléři, asistentka, hypotékář, ale také hosté:
oblastní manažer Michal Kopciuch, oblastní asistentka Ivanka Vrzalová, regionální ředitelka hypa Lucie Mihalová a specialista IPC Honza Šina. I paní vedoucí dostala od svých makléřů příjemné překvapení ve formě šperku. A když už pod stromečkem nezbyl žádný dárek, začala volná zábava. Focení v crazy oblečcích nám bude milou vzpomínkou, s úsměvem na tváři také všichni
vzpomínáme na souboj v hudebních, filmových a M&M kvízech. Rum tekl proudem, raut i obrovský zelený.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články