Vánoční večírek region Michnáč, 2016

15.12.2016

Malé ohlédnutí za vánoční poradou a celoregionálním večírkem Michnáč, v komplexu H-Resort v Kunčicích pod Ondřejníkem dne 8. 12. 2016.

Na poradě jsme mimo jiné oslavili i Nejlepší asistentky regionu: 1. místo - Miluše Hercíková z pobočky Hranice, 2. místo - Jana Lakomá z pobočky Olomouc a o 3. místo se podělily dvě asistentky, Gabriela Gajdošová z pobočky Krnov a Jaruška Poskočilová z pobočky Jeseník. Ještě jednou velká gratulace k super výhře! Navazující Vánoční večírek na zakončení loňského roku se nesl v humoru a v duchu nastávajících Vánoc, ve vzduchu se vznášela vůně kvalitních rumů a čokolády, samozřejmě s ochutnávkou a pobavila nás i Darinka Rolincová revival. Děkujeme a těšíme se na příště.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Největší firemní open air festival již po sedmé!

08.07.2019

Ostrava, 8.7.2019. – Největší realitní kancelář v České republice uspořádala pro své zaměstnance již 7. ročník firemního open air festivalu – M&M Fest 2019. Letošní ročník se nesl v duchu Summer Party a pro všechny zúčastněné bylo připraveno nejedno překvapení. 

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Každou třetí českou zahradu „zdobí“ bazén. Při prodeji nemovitosti to může být výhoda, ale i problém

21.05.2019

Praha, 21. 5. 2019 – Začala hlavní sezóna prodejů zahradních bazénů. V Česku se podle odhadů prodejců nacházejí už na každé třetí zahradě.  Pokud se jedná o pěkný a kvalitní bazén, hodnota domu díky němu vzroste. Existence nešťastně vyhotovené vodní plochy náročné na údržbu ale může znamenat i komplikaci při případném prodeji nemovitosti. Značná část bazénů u rodinných domů totiž pochází z devadesátých let a neodpovídá aktuálním požadavkům kupců.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

S M&M reality na Kryštofy

23.04.2019

Ostrava, 23. 4. 2019 - Velké letní festivaly v roce 2019 můžou zažít desítky lidí očima velkých hudebních hvězd. V úterý 23.4.2019 odstartovala realitní kancelář M&M reality velkou festivalovou soutěž „S M&M reality na Kryštofy“, která potrvá přes celé letní prázdniny.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum