Vánoční večírek region Michnáč, 2016

15.12.2016

Malé ohlédnutí za vánoční poradou a celoregionálním večírkem Michnáč, v komplexu H-Resort v Kunčicích pod Ondřejníkem dne 8. 12. 2016.

Na poradě jsme mimo jiné oslavili i Nejlepší asistentky regionu: 1. místo - Miluše Hercíková z pobočky Hranice, 2. místo - Jana Lakomá z pobočky Olomouc a o 3. místo se podělily dvě asistentky, Gabriela Gajdošová z pobočky Krnov a Jaruška Poskočilová z pobočky Jeseník. Ještě jednou velká gratulace k super výhře! Navazující Vánoční večírek na zakončení loňského roku se nesl v humoru a v duchu nastávajících Vánoc, ve vzduchu se vznášela vůně kvalitních rumů a čokolády, samozřejmě s ochutnávkou a pobavila nás i Darinka Rolincová revival. Děkujeme a těšíme se na příště.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Češi v rámci rekonstrukcí rádi mění dispozice bytů a dělají je ekologičtějšími

07.10.2019

PRAHA, 7. 10. 2019 – Kompletní rekonstrukce bytu představuje nemalou investici, přičemž ve starých cihlových domech zpravidla vyjde dráž než v panelových. Češi s oblibou mění původní dispozice bytů a usilují rovněž o co nejvýraznější úsporu energií. V současné době se zájemci o rekonstrukci potýkají s extrémní zaneprázdněností stavebních firem.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Byty se staví nejvíc za deset let. Přesto se na mnohé zájemce nedostane

30.09.2019

Na zpravodajském serveru idnes.cz vyšel článek ohledně výstavby nových bytů. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek. 

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích

Družstevní byty nabírají „druhý dech“. Krizi bydlení ale nevyléčí

26.09.2019

Na zpravodajském serveru ceskapozice.lidovky.cz vyšel článek ohledně družstevních bytů. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek.

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích