Vánoční večírek regionu Davida Mrozka, 2015

21.12.2015

Vinařství u Kapličky se stalo okouzlujícím a nezapomenutelným místem pro region Davida Mrozka.

Právě na tomto místě se totiž konal vánoční večírek toho regionu. Vše vypuklo v podvečerních hodinách, kdy prvním, kdo prošel pohádkovou bránou, byl právě M&M Santa s jeho půvabnou ženou paní Clausovou, a doprovázela je Sněhulka. Je tedy zřejmé, že tento večírek byl nejen vánoční, ale hlavně pohádkový.K vidění bylo spoustu nádherných kostýmů. Zdaleka přijela Sněhurka a trpaslíci, ale také Vodník s Rusalkou, z horoucích pekel Čert a Čertice, z království Král a jeho šašci, Dvorní dáma se svým chotěm, červená Karkulka, a spoustu dalších, …Mnozí z nás milují o Vánocích pohádku Mrazík, a díky úžasné Marfušce a Ivánkovi, se všichni mohli vžít do této pohádky. Také Princ a Večernice nesměli chybět, a přijeli společně s Měsíčníkem, Slunečníkem, Větrníkem a jejich princeznami. Objevil se i zlý Mrakomor, ale naštěstí si nic nedovolil, jelikož se bál odvážných Mušketýrů.

Celé osazenstvo regionu navštívilo také krásný vinný sklípek, kde si to při degustaci výborných vín parádně užili. Závěr večera byl strávený ve všude známém Retro clubu, kde se tančilo a bavilo až do ranních hodin, a díky pohádkovým kostýmům se podařilo navodit vánoční atmosféru i ostatním lidem v clubu. A jak už to v pohádkách bývá... vše dobře dopadlo, zazvonil zvonec a pohádky je KONEC!

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Češi v rámci rekonstrukcí rádi mění dispozice bytů a dělají je ekologičtějšími

07.10.2019

PRAHA, 7. 10. 2019 – Kompletní rekonstrukce bytu představuje nemalou investici, přičemž ve starých cihlových domech zpravidla vyjde dráž než v panelových. Češi s oblibou mění původní dispozice bytů a usilují rovněž o co nejvýraznější úsporu energií. V současné době se zájemci o rekonstrukci potýkají s extrémní zaneprázdněností stavebních firem.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Byty se staví nejvíc za deset let. Přesto se na mnohé zájemce nedostane

30.09.2019

Na zpravodajském serveru idnes.cz vyšel článek ohledně výstavby nových bytů. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek. 

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích

Družstevní byty nabírají „druhý dech“. Krizi bydlení ale nevyléčí

26.09.2019

Na zpravodajském serveru ceskapozice.lidovky.cz vyšel článek ohledně družstevních bytů. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek.

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích