Vánoční večírek regionu Davida Mrozka, 2015

21.12.2015

Vinařství u Kapličky se stalo okouzlujícím a nezapomenutelným místem pro region Davida Mrozka.

Právě na tomto místě se totiž konal vánoční večírek toho regionu. Vše vypuklo v podvečerních hodinách, kdy prvním, kdo prošel pohádkovou bránou, byl právě M&M Santa s jeho půvabnou ženou paní Clausovou, a doprovázela je Sněhulka. Je tedy zřejmé, že tento večírek byl nejen vánoční, ale hlavně pohádkový.K vidění bylo spoustu nádherných kostýmů. Zdaleka přijela Sněhurka a trpaslíci, ale také Vodník s Rusalkou, z horoucích pekel Čert a Čertice, z království Král a jeho šašci, Dvorní dáma se svým chotěm, červená Karkulka, a spoustu dalších, …Mnozí z nás milují o Vánocích pohádku Mrazík, a díky úžasné Marfušce a Ivánkovi, se všichni mohli vžít do této pohádky. Také Princ a Večernice nesměli chybět, a přijeli společně s Měsíčníkem, Slunečníkem, Větrníkem a jejich princeznami. Objevil se i zlý Mrakomor, ale naštěstí si nic nedovolil, jelikož se bál odvážných Mušketýrů.

Celé osazenstvo regionu navštívilo také krásný vinný sklípek, kde si to při degustaci výborných vín parádně užili. Závěr večera byl strávený ve všude známém Retro clubu, kde se tančilo a bavilo až do ranních hodin, a díky pohádkovým kostýmům se podařilo navodit vánoční atmosféru i ostatním lidem v clubu. A jak už to v pohádkách bývá... vše dobře dopadlo, zazvonil zvonec a pohádky je KONEC!

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články