subHeader

Vánoční večírek regionu Davida Mrozka, 2015

21.12.2015

Vinařství u Kapličky se stalo okouzlujícím a nezapomenutelným místem pro region Davida Mrozka.

Právě na tomto místě se totiž konal vánoční večírek toho regionu. Vše vypuklo v podvečerních hodinách, kdy prvním, kdo prošel pohádkovou bránou, byl právě M&M Santa s jeho půvabnou ženou paní Clausovou, a doprovázela je Sněhulka. Je tedy zřejmé, že tento večírek byl nejen vánoční, ale hlavně pohádkový.K vidění bylo spoustu nádherných kostýmů. Zdaleka přijela Sněhurka a trpaslíci, ale také Vodník s Rusalkou, z horoucích pekel Čert a Čertice, z království Král a jeho šašci, Dvorní dáma se svým chotěm, červená Karkulka, a spoustu dalších, …Mnozí z nás milují o Vánocích pohádku Mrazík, a díky úžasné Marfušce a Ivánkovi, se všichni mohli vžít do této pohádky. Také Princ a Večernice nesměli chybět, a přijeli společně s Měsíčníkem, Slunečníkem, Větrníkem a jejich princeznami. Objevil se i zlý Mrakomor, ale naštěstí si nic nedovolil, jelikož se bál odvážných Mušketýrů.

Celé osazenstvo regionu navštívilo také krásný vinný sklípek, kde si to při degustaci výborných vín parádně užili. Závěr večera byl strávený ve všude známém Retro clubu, kde se tančilo a bavilo až do ranních hodin, a díky pohádkovým kostýmům se podařilo navodit vánoční atmosféru i ostatním lidem v clubu. A jak už to v pohádkách bývá... vše dobře dopadlo, zazvonil zvonec a pohádky je KONEC!

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Pozvánka na valnou hromadu

31.07.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 31. Srpna 2022 od 9 hod. v  sídle advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík, se sídlem Praha 1, Jungmannova 745/24, PSČ 11000

Celou pozvánku najdete zde a přílohu č. 1 zde

Články

Pozvánka na valnou hromadu

25.05.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 29. června 2022 od 9 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15.

Celou pozvánku najdete zde.

Články

Ceny bytů neklesnou, shodují se experti

02.05.2022

Ačkoli úrokové sazby hypoték stále stoupají, nemovitosti se prodávají. Experti neočekávají, že by se ceny v nejbližší době snižovaly.

Články