Vánoční večírek regionu Davida Mrozka, 2015

21.12.2015

Vinařství u Kapličky se stalo okouzlujícím a nezapomenutelným místem pro region Davida Mrozka.

Právě na tomto místě se totiž konal vánoční večírek toho regionu. Vše vypuklo v podvečerních hodinách, kdy prvním, kdo prošel pohádkovou bránou, byl právě M&M Santa s jeho půvabnou ženou paní Clausovou, a doprovázela je Sněhulka. Je tedy zřejmé, že tento večírek byl nejen vánoční, ale hlavně pohádkový.K vidění bylo spoustu nádherných kostýmů. Zdaleka přijela Sněhurka a trpaslíci, ale také Vodník s Rusalkou, z horoucích pekel Čert a Čertice, z království Král a jeho šašci, Dvorní dáma se svým chotěm, červená Karkulka, a spoustu dalších, …Mnozí z nás milují o Vánocích pohádku Mrazík, a díky úžasné Marfušce a Ivánkovi, se všichni mohli vžít do této pohádky. Také Princ a Večernice nesměli chybět, a přijeli společně s Měsíčníkem, Slunečníkem, Větrníkem a jejich princeznami. Objevil se i zlý Mrakomor, ale naštěstí si nic nedovolil, jelikož se bál odvážných Mušketýrů.

Celé osazenstvo regionu navštívilo také krásný vinný sklípek, kde si to při degustaci výborných vín parádně užili. Závěr večera byl strávený ve všude známém Retro clubu, kde se tančilo a bavilo až do ranních hodin, a díky pohádkovým kostýmům se podařilo navodit vánoční atmosféru i ostatním lidem v clubu. A jak už to v pohádkách bývá... vše dobře dopadlo, zazvonil zvonec a pohádky je KONEC!

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Největší firemní open air festival již po sedmé!

08.07.2019

Ostrava, 8.7.2019. – Největší realitní kancelář v České republice uspořádala pro své zaměstnance již 7. ročník firemního open air festivalu – M&M Fest 2019. Letošní ročník se nesl v duchu Summer Party a pro všechny zúčastněné bylo připraveno nejedno překvapení. 

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Každou třetí českou zahradu „zdobí“ bazén. Při prodeji nemovitosti to může být výhoda, ale i problém

21.05.2019

Praha, 21. 5. 2019 – Začala hlavní sezóna prodejů zahradních bazénů. V Česku se podle odhadů prodejců nacházejí už na každé třetí zahradě.  Pokud se jedná o pěkný a kvalitní bazén, hodnota domu díky němu vzroste. Existence nešťastně vyhotovené vodní plochy náročné na údržbu ale může znamenat i komplikaci při případném prodeji nemovitosti. Značná část bazénů u rodinných domů totiž pochází z devadesátých let a neodpovídá aktuálním požadavkům kupců.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

S M&M reality na Kryštofy

23.04.2019

Ostrava, 23. 4. 2019 - Velké letní festivaly v roce 2019 můžou zažít desítky lidí očima velkých hudebních hvězd. V úterý 23.4.2019 odstartovala realitní kancelář M&M reality velkou festivalovou soutěž „S M&M reality na Kryštofy“, která potrvá přes celé letní prázdniny.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum