Vánoční večírek regionu Ladislava Doudy, 2016

20.12.2016

Dne 9. 12. 2016 se konal večírek regionu Ladislava Doudy, na chatě Doubravka, město Chotěboř. Vánoční večírek začínal opravdu netradičným způsobem. Někteří odvážliví jedinci se sešli ve 13:00 u chaty Doubravky a vyrazili v čele s regionálním ředitelem na túru údolím Doubravky. I když všichni účastníci byli teple ustrojeni, zima byla neúprosná a tak nechyběly ,,zahřívací“ nápoje.

Mezitím probíhaly přípravy a chata Doubravka se změnila „v zelené údolí“. Z túry se nakonec všichni v pořádku vrátili a mohla začít hlavní část programu. Po zahájení programu nechybělo občerstvení v podobě opékání buřtů v týpí, vynikajícího guláše, libového uzeného a samozřejmě bylo k dispozici i velké množství tekutin. K tanci a poslechu hrála skupina AVT pod taktovkou makléře Petra Lorence a tak se sál velmi rychle zaplnil. V pauzách mezi jednotlivými tanečními bloky byla promítána videa s názvem „život na pobočce“, Souboj mezi pobočkami byl velmi vyrovnaný, po těžkém rozhodování poroty se na 1. místě umístila pobočka Havlíčkův Brod, 2. místo obsadila pobočka Jihlava a 3. místo získalo kontaktní místo Rychnov nad Kněžnou. Zábava pokračovala až do ranních hodin. Všem účastníkům děkujeme a budeme se těšit na další akce.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Největší firemní open air festival již po sedmé!

08.07.2019

Ostrava, 8.7.2019. – Největší realitní kancelář v České republice uspořádala pro své zaměstnance již 7. ročník firemního open air festivalu – M&M Fest 2019. Letošní ročník se nesl v duchu Summer Party a pro všechny zúčastněné bylo připraveno nejedno překvapení. 

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Každou třetí českou zahradu „zdobí“ bazén. Při prodeji nemovitosti to může být výhoda, ale i problém

21.05.2019

Praha, 21. 5. 2019 – Začala hlavní sezóna prodejů zahradních bazénů. V Česku se podle odhadů prodejců nacházejí už na každé třetí zahradě.  Pokud se jedná o pěkný a kvalitní bazén, hodnota domu díky němu vzroste. Existence nešťastně vyhotovené vodní plochy náročné na údržbu ale může znamenat i komplikaci při případném prodeji nemovitosti. Značná část bazénů u rodinných domů totiž pochází z devadesátých let a neodpovídá aktuálním požadavkům kupců.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

S M&M reality na Kryštofy

23.04.2019

Ostrava, 23. 4. 2019 - Velké letní festivaly v roce 2019 můžou zažít desítky lidí očima velkých hudebních hvězd. V úterý 23.4.2019 odstartovala realitní kancelář M&M reality velkou festivalovou soutěž „S M&M reality na Kryštofy“, která potrvá přes celé letní prázdniny.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum