Vánoční večírek regionu Ladislava Doudy, 2016

20.12.2016

Dne 9. 12. 2016 se konal večírek regionu Ladislava Doudy, na chatě Doubravka, město Chotěboř. Vánoční večírek začínal opravdu netradičným způsobem. Někteří odvážliví jedinci se sešli ve 13:00 u chaty Doubravky a vyrazili v čele s regionálním ředitelem na túru údolím Doubravky. I když všichni účastníci byli teple ustrojeni, zima byla neúprosná a tak nechyběly ,,zahřívací“ nápoje.

Mezitím probíhaly přípravy a chata Doubravka se změnila „v zelené údolí“. Z túry se nakonec všichni v pořádku vrátili a mohla začít hlavní část programu. Po zahájení programu nechybělo občerstvení v podobě opékání buřtů v týpí, vynikajícího guláše, libového uzeného a samozřejmě bylo k dispozici i velké množství tekutin. K tanci a poslechu hrála skupina AVT pod taktovkou makléře Petra Lorence a tak se sál velmi rychle zaplnil. V pauzách mezi jednotlivými tanečními bloky byla promítána videa s názvem „život na pobočce“, Souboj mezi pobočkami byl velmi vyrovnaný, po těžkém rozhodování poroty se na 1. místě umístila pobočka Havlíčkův Brod, 2. místo obsadila pobočka Jihlava a 3. místo získalo kontaktní místo Rychnov nad Kněžnou. Zábava pokračovala až do ranních hodin. Všem účastníkům děkujeme a budeme se těšit na další akce.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články