Vánoční večírek regionu Ladislava Doudy, 2016

20.12.2016

Dne 9. 12. 2016 se konal večírek regionu Ladislava Doudy, na chatě Doubravka, město Chotěboř. Vánoční večírek začínal opravdu netradičným způsobem. Někteří odvážliví jedinci se sešli ve 13:00 u chaty Doubravky a vyrazili v čele s regionálním ředitelem na túru údolím Doubravky. I když všichni účastníci byli teple ustrojeni, zima byla neúprosná a tak nechyběly ,,zahřívací“ nápoje.

Mezitím probíhaly přípravy a chata Doubravka se změnila „v zelené údolí“. Z túry se nakonec všichni v pořádku vrátili a mohla začít hlavní část programu. Po zahájení programu nechybělo občerstvení v podobě opékání buřtů v týpí, vynikajícího guláše, libového uzeného a samozřejmě bylo k dispozici i velké množství tekutin. K tanci a poslechu hrála skupina AVT pod taktovkou makléře Petra Lorence a tak se sál velmi rychle zaplnil. V pauzách mezi jednotlivými tanečními bloky byla promítána videa s názvem „život na pobočce“, Souboj mezi pobočkami byl velmi vyrovnaný, po těžkém rozhodování poroty se na 1. místě umístila pobočka Havlíčkův Brod, 2. místo obsadila pobočka Jihlava a 3. místo získalo kontaktní místo Rychnov nad Kněžnou. Zábava pokračovala až do ranních hodin. Všem účastníkům děkujeme a budeme se těšit na další akce.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Češi v rámci rekonstrukcí rádi mění dispozice bytů a dělají je ekologičtějšími

07.10.2019

PRAHA, 7. 10. 2019 – Kompletní rekonstrukce bytu představuje nemalou investici, přičemž ve starých cihlových domech zpravidla vyjde dráž než v panelových. Češi s oblibou mění původní dispozice bytů a usilují rovněž o co nejvýraznější úsporu energií. V současné době se zájemci o rekonstrukci potýkají s extrémní zaneprázdněností stavebních firem.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Byty se staví nejvíc za deset let. Přesto se na mnohé zájemce nedostane

30.09.2019

Na zpravodajském serveru idnes.cz vyšel článek ohledně výstavby nových bytů. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek. 

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích

Družstevní byty nabírají „druhý dech“. Krizi bydlení ale nevyléčí

26.09.2019

Na zpravodajském serveru ceskapozice.lidovky.cz vyšel článek ohledně družstevních bytů. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek.

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích