Vánoční večírek regionu MOHZAM - 2014

18.12.2014

Vážení a milí, chtěli bychom Vám dodatečně poděkovat za Vaši účast na jedinečném a v historii prvním Vánočním večírku regionu MOHZAM.

Jak jednoduše shrnout a popsat tuto událost? To zkrátka nelze, protože z tohoto večírku si každý odnesl nespočetně zážitků. Hned u vstupu nás přivítaly krásky oděné ve vánočních kostýmech a rozdávaly každému příchozímu tematické vánoční čepičky a symbolické zelené panáky. Po příchodu do baru rázem každý získal pocit, že je přesně ve správný čas na správném místě, protože příjemná atmosféra a parádně vyzdobené prostory ani jiným dojmem nemohly působit.

V průběhu večera nás čekaly delikatesy jako šťavnaté řízečky a vynikající tataráček a také nemohu opomenout bohatě obložené mísy s dalšími dobrůtkami. Každý měl jedinečnou příležitost ochutnat bouchačku, Kubánce atd.., nebo pro pivaře vynikající Plzničku. Samozřejmě zde nechyběl ani tajuplný santa v zeleném, který rozdával dárky v podobě zeleného likérku. Zkrátka tento večírek byl opět ve velkém stylu a proto Vám posílám fotky pro připomenutí této parádní události.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články