subHeader

Vánoční večírek regionu MOHZAM - 2014

18.12.2014

Vážení a milí, chtěli bychom Vám dodatečně poděkovat za Vaši účast na jedinečném a v historii prvním Vánočním večírku regionu MOHZAM.

Jak jednoduše shrnout a popsat tuto událost? To zkrátka nelze, protože z tohoto večírku si každý odnesl nespočetně zážitků. Hned u vstupu nás přivítaly krásky oděné ve vánočních kostýmech a rozdávaly každému příchozímu tematické vánoční čepičky a symbolické zelené panáky. Po příchodu do baru rázem každý získal pocit, že je přesně ve správný čas na správném místě, protože příjemná atmosféra a parádně vyzdobené prostory ani jiným dojmem nemohly působit.

V průběhu večera nás čekaly delikatesy jako šťavnaté řízečky a vynikající tataráček a také nemohu opomenout bohatě obložené mísy s dalšími dobrůtkami. Každý měl jedinečnou příležitost ochutnat bouchačku, Kubánce atd.., nebo pro pivaře vynikající Plzničku. Samozřejmě zde nechyběl ani tajuplný santa v zeleném, který rozdával dárky v podobě zeleného likérku. Zkrátka tento večírek byl opět ve velkém stylu a proto Vám posílám fotky pro připomenutí této parádní události.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Pozvánka na valnou hromadu

31.07.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 31. Srpna 2022 od 9 hod. v  sídle advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík, se sídlem Praha 1, Jungmannova 745/24, PSČ 11000

Celou pozvánku najdete zde a přílohu č. 1 zde

Články

Pozvánka na valnou hromadu

25.05.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 29. června 2022 od 9 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15.

Celou pozvánku najdete zde.

Články

Ceny bytů neklesnou, shodují se experti

02.05.2022

Ačkoli úrokové sazby hypoték stále stoupají, nemovitosti se prodávají. Experti neočekávají, že by se ceny v nejbližší době snižovaly.

Články