Vánoční večírek regionu MOHZAM - 2014

18.12.2014

Vážení a milí, chtěli bychom Vám dodatečně poděkovat za Vaši účast na jedinečném a v historii prvním Vánočním večírku regionu MOHZAM.

Jak jednoduše shrnout a popsat tuto událost? To zkrátka nelze, protože z tohoto večírku si každý odnesl nespočetně zážitků. Hned u vstupu nás přivítaly krásky oděné ve vánočních kostýmech a rozdávaly každému příchozímu tematické vánoční čepičky a symbolické zelené panáky. Po příchodu do baru rázem každý získal pocit, že je přesně ve správný čas na správném místě, protože příjemná atmosféra a parádně vyzdobené prostory ani jiným dojmem nemohly působit.

V průběhu večera nás čekaly delikatesy jako šťavnaté řízečky a vynikající tataráček a také nemohu opomenout bohatě obložené mísy s dalšími dobrůtkami. Každý měl jedinečnou příležitost ochutnat bouchačku, Kubánce atd.., nebo pro pivaře vynikající Plzničku. Samozřejmě zde nechyběl ani tajuplný santa v zeleném, který rozdával dárky v podobě zeleného likérku. Zkrátka tento večírek byl opět ve velkém stylu a proto Vám posílám fotky pro připomenutí této parádní události.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Články

M & M reality spouští vlastní aukční portál!

16.10.2020

Novinkou v nabídce M & M reality je spuštění vlastního aukčního portálu umožňujícího prodat klientům nemovitost nejvyšší možné nabídce.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články