Vánoční večírek regionu MOHZAM - 2014

18.12.2014

Vážení a milí, chtěli bychom Vám dodatečně poděkovat za Vaši účast na jedinečném a v historii prvním Vánočním večírku regionu MOHZAM.

Jak jednoduše shrnout a popsat tuto událost? To zkrátka nelze, protože z tohoto večírku si každý odnesl nespočetně zážitků. Hned u vstupu nás přivítaly krásky oděné ve vánočních kostýmech a rozdávaly každému příchozímu tematické vánoční čepičky a symbolické zelené panáky. Po příchodu do baru rázem každý získal pocit, že je přesně ve správný čas na správném místě, protože příjemná atmosféra a parádně vyzdobené prostory ani jiným dojmem nemohly působit.

V průběhu večera nás čekaly delikatesy jako šťavnaté řízečky a vynikající tataráček a také nemohu opomenout bohatě obložené mísy s dalšími dobrůtkami. Každý měl jedinečnou příležitost ochutnat bouchačku, Kubánce atd.., nebo pro pivaře vynikající Plzničku. Samozřejmě zde nechyběl ani tajuplný santa v zeleném, který rozdával dárky v podobě zeleného likérku. Zkrátka tento večírek byl opět ve velkém stylu a proto Vám posílám fotky pro připomenutí této parádní události.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články