Víkend na vodě – Morava, 22. – 24. 8. 2014

27.08.2014

Mini letní dovolené regionu Davida Mrozka se zúčastnilo téměř 100 členů velké M&M rodiny. Vedoucí, asistentky, makléři, hypotékáři i pojišťováci se se svými rodinnými příslušníky sjeli do kempu v Litovli, aby utužili vztahy napříč regionem.

S nabalenými stany, spacáky, pláštěnkami a plavkami se vypravili vstříc dobrodružstvím, které si pro ně připravila řeka Morava. Již druhý ročník vodáckého víkendu v rámci regionu Davida Mrozka se konal ve dnech 22. – 24. 8.2014. A nebyl to jen tak ledajaký víkend, byl to víkend alá Mexiko…taková menší příprava na celofiremní dovolenou, která se uskuteční začátkem příštího roku.

Voda pod lodí, voda nad lodí, voda v lodi, voda všude kolem. Morava přivítala naše vodáky pořádnou sprškou. Zpočátku nevinná letní bouřka se změnila v krupobití, ale správný vodák však zvládne vše! A tak se pokračovalo v plavbě do nejbližší hospody. Promrzlí na kost se vrátili všichni do kempu a začali pracovat na zahřátí těla – jak, to si asi dokážete představit. Přestože se mnohým nechtělo, i druhý den bylo potřeba opět vyrazit zdolávat další úsek řeky Moravy. Tentokrát už za krásného slunného počasí. Takže došlo i na plavky a cvaknuté kánoe, to prostě nesmí chybět. Ve večerních hodinách se v kempu uskutečnila pořádná narozeninová párty, která se protáhla až do brzkých ranních hodin. Někteří budou jistě dlouho vzpomínat. Jak vypadají typičtí čeští vodáci vybavení sombrery, se můžete přesvědčit na fotkách. Sombrera byla dobrou ochranou jak před krupobitím, tak před sluníčkem. Na Mexiko jsou tak všichni připraveni a správně naladěni! 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Kam zamíří ceny nemovitostí? Realitní trh 2022 očima expertů

28.12.2021

Ne a ne se zastavit. Tak by se dal shrnout vývoj cen na realitním trhu v posledním desetiletí. Kdo očekával, že v letošním roce už ceny rezidenčních nemovitostí najdou svůj strop, nepochodil. Nadějí tak zůstává rok 2022. Kam ceny nemovitostí zamíří a co je bude ovlivňovat, jsme se zeptali expertů.

Články

Velké realitky trvají na kurzech před makléřskými zkouškami. Vadí jim, že to jinde jde i bez nich

17.12.2021

Deset tisíc českých realitních makléřů musí od ledna prokázat své vzdělání. Jinak nemohou s prací pokračovat. Totéž se týká i nováčků, které ke vstupu do realitního byznysu zlákal boom, jímž celý trh prochází. Potvrzení nutné k výkonu profese, které po makléřích chce realitní zákon, zajistí některé obory vysokých škol, praxe nebo absolvování odborné zkoušky. U posledního způsobu ale zájemci naráží na značně rozdílné podmínky. Jedna z největších kanceláří na trhu Re/Max si budoucí makléře školí sama. Chce, aby prošli třítýdenním kurzem v její RX Akademii, ve které jsou lektory stávající zprostředkovatelé. Bez absolvování kurzu firma nováčky nepošle ke zkoušce, která je pro jejich další práci nezbytná. „Naučil jsem se tam, jak postupovat na schůzce, jak nachystat věci z katastru, jak postupovat se smlouvou. Bez toho by start do praxe byl výrazně těžší,“ říká Petr Motyčka, makléř ze sítě Re/Max Delta, který zaškolení a zkoušku absolvoval ještě před platností zákona. Kancelář ročně pošle ke zkouškám kolem 350 uchazečů, z nichž certifikát dostane asi 80 procent. 

Články

Šéf M&M reality: Žádná cenová bublina u nemovitostí není, dolů to nepůjde

25.11.2021

Největší tuzemská realitní kancelář M&M reality chce všechny své nemovitosti prodávat formou aukce. Podle jejího šéfa Petra Morcinka je to při současné vysoké poptávce na trhu nejspravedlivější způsob a také cesta, jak zvednout prodejní cenu na maximum. „Realitka pracuje pro prodávajícího, jejím posláním je prodat co nejdráž,” říká.

 

 

Články