subHeader

Víkend na vodě – Morava, 22. – 24. 8. 2014

27.08.2014

Mini letní dovolené regionu Davida Mrozka se zúčastnilo téměř 100 členů velké M&M rodiny. Vedoucí, asistentky, makléři, hypotékáři i pojišťováci se se svými rodinnými příslušníky sjeli do kempu v Litovli, aby utužili vztahy napříč regionem.

S nabalenými stany, spacáky, pláštěnkami a plavkami se vypravili vstříc dobrodružstvím, které si pro ně připravila řeka Morava. Již druhý ročník vodáckého víkendu v rámci regionu Davida Mrozka se konal ve dnech 22. – 24. 8.2014. A nebyl to jen tak ledajaký víkend, byl to víkend alá Mexiko…taková menší příprava na celofiremní dovolenou, která se uskuteční začátkem příštího roku.

Voda pod lodí, voda nad lodí, voda v lodi, voda všude kolem. Morava přivítala naše vodáky pořádnou sprškou. Zpočátku nevinná letní bouřka se změnila v krupobití, ale správný vodák však zvládne vše! A tak se pokračovalo v plavbě do nejbližší hospody. Promrzlí na kost se vrátili všichni do kempu a začali pracovat na zahřátí těla – jak, to si asi dokážete představit. Přestože se mnohým nechtělo, i druhý den bylo potřeba opět vyrazit zdolávat další úsek řeky Moravy. Tentokrát už za krásného slunného počasí. Takže došlo i na plavky a cvaknuté kánoe, to prostě nesmí chybět. Ve večerních hodinách se v kempu uskutečnila pořádná narozeninová párty, která se protáhla až do brzkých ranních hodin. Někteří budou jistě dlouho vzpomínat. Jak vypadají typičtí čeští vodáci vybavení sombrery, se můžete přesvědčit na fotkách. Sombrera byla dobrou ochranou jak před krupobitím, tak před sluníčkem. Na Mexiko jsou tak všichni připraveni a správně naladěni! 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Pozvánka na valnou hromadu

31.07.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 31. Srpna 2022 od 9 hod. v  sídle advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík, se sídlem Praha 1, Jungmannova 745/24, PSČ 11000

Celou pozvánku najdete zde a přílohu č. 1 zde

Články

Pozvánka na valnou hromadu

25.05.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 29. června 2022 od 9 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15.

Celou pozvánku najdete zde.

Články

Ceny bytů neklesnou, shodují se experti

02.05.2022

Ačkoli úrokové sazby hypoték stále stoupají, nemovitosti se prodávají. Experti neočekávají, že by se ceny v nejbližší době snižovaly.

Články