Víkend na vodě – Morava, 22. – 24. 8. 2014

27.08.2014

Mini letní dovolené regionu Davida Mrozka se zúčastnilo téměř 100 členů velké M&M rodiny. Vedoucí, asistentky, makléři, hypotékáři i pojišťováci se se svými rodinnými příslušníky sjeli do kempu v Litovli, aby utužili vztahy napříč regionem.

S nabalenými stany, spacáky, pláštěnkami a plavkami se vypravili vstříc dobrodružstvím, které si pro ně připravila řeka Morava. Již druhý ročník vodáckého víkendu v rámci regionu Davida Mrozka se konal ve dnech 22. – 24. 8.2014. A nebyl to jen tak ledajaký víkend, byl to víkend alá Mexiko…taková menší příprava na celofiremní dovolenou, která se uskuteční začátkem příštího roku.

Voda pod lodí, voda nad lodí, voda v lodi, voda všude kolem. Morava přivítala naše vodáky pořádnou sprškou. Zpočátku nevinná letní bouřka se změnila v krupobití, ale správný vodák však zvládne vše! A tak se pokračovalo v plavbě do nejbližší hospody. Promrzlí na kost se vrátili všichni do kempu a začali pracovat na zahřátí těla – jak, to si asi dokážete představit. Přestože se mnohým nechtělo, i druhý den bylo potřeba opět vyrazit zdolávat další úsek řeky Moravy. Tentokrát už za krásného slunného počasí. Takže došlo i na plavky a cvaknuté kánoe, to prostě nesmí chybět. Ve večerních hodinách se v kempu uskutečnila pořádná narozeninová párty, která se protáhla až do brzkých ranních hodin. Někteří budou jistě dlouho vzpomínat. Jak vypadají typičtí čeští vodáci vybavení sombrery, se můžete přesvědčit na fotkách. Sombrera byla dobrou ochranou jak před krupobitím, tak před sluníčkem. Na Mexiko jsou tak všichni připraveni a správně naladěni! 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články