Víkend na vodě – Morava, 22. – 24. 8. 2014

27.08.2014

Mini letní dovolené regionu Davida Mrozka se zúčastnilo téměř 100 členů velké M&M rodiny. Vedoucí, asistentky, makléři, hypotékáři i pojišťováci se se svými rodinnými příslušníky sjeli do kempu v Litovli, aby utužili vztahy napříč regionem.

S nabalenými stany, spacáky, pláštěnkami a plavkami se vypravili vstříc dobrodružstvím, které si pro ně připravila řeka Morava. Již druhý ročník vodáckého víkendu v rámci regionu Davida Mrozka se konal ve dnech 22. – 24. 8.2014. A nebyl to jen tak ledajaký víkend, byl to víkend alá Mexiko…taková menší příprava na celofiremní dovolenou, která se uskuteční začátkem příštího roku.

Voda pod lodí, voda nad lodí, voda v lodi, voda všude kolem. Morava přivítala naše vodáky pořádnou sprškou. Zpočátku nevinná letní bouřka se změnila v krupobití, ale správný vodák však zvládne vše! A tak se pokračovalo v plavbě do nejbližší hospody. Promrzlí na kost se vrátili všichni do kempu a začali pracovat na zahřátí těla – jak, to si asi dokážete představit. Přestože se mnohým nechtělo, i druhý den bylo potřeba opět vyrazit zdolávat další úsek řeky Moravy. Tentokrát už za krásného slunného počasí. Takže došlo i na plavky a cvaknuté kánoe, to prostě nesmí chybět. Ve večerních hodinách se v kempu uskutečnila pořádná narozeninová párty, která se protáhla až do brzkých ranních hodin. Někteří budou jistě dlouho vzpomínat. Jak vypadají typičtí čeští vodáci vybavení sombrery, se můžete přesvědčit na fotkách. Sombrera byla dobrou ochranou jak před krupobitím, tak před sluníčkem. Na Mexiko jsou tak všichni připraveni a správně naladěni! 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Češi v rámci rekonstrukcí rádi mění dispozice bytů a dělají je ekologičtějšími

07.10.2019

PRAHA, 7. 10. 2019 – Kompletní rekonstrukce bytu představuje nemalou investici, přičemž ve starých cihlových domech zpravidla vyjde dráž než v panelových. Češi s oblibou mění původní dispozice bytů a usilují rovněž o co nejvýraznější úsporu energií. V současné době se zájemci o rekonstrukci potýkají s extrémní zaneprázdněností stavebních firem.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Byty se staví nejvíc za deset let. Přesto se na mnohé zájemce nedostane

30.09.2019

Na zpravodajském serveru idnes.cz vyšel článek ohledně výstavby nových bytů. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek. 

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích

Družstevní byty nabírají „druhý dech“. Krizi bydlení ale nevyléčí

26.09.2019

Na zpravodajském serveru ceskapozice.lidovky.cz vyšel článek ohledně družstevních bytů. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek.

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích