Víkend na vodě – Morava, 22. – 24. 8. 2014

27.08.2014

Mini letní dovolené regionu Davida Mrozka se zúčastnilo téměř 100 členů velké M&M rodiny. Vedoucí, asistentky, makléři, hypotékáři i pojišťováci se se svými rodinnými příslušníky sjeli do kempu v Litovli, aby utužili vztahy napříč regionem.

S nabalenými stany, spacáky, pláštěnkami a plavkami se vypravili vstříc dobrodružstvím, které si pro ně připravila řeka Morava. Již druhý ročník vodáckého víkendu v rámci regionu Davida Mrozka se konal ve dnech 22. – 24. 8.2014. A nebyl to jen tak ledajaký víkend, byl to víkend alá Mexiko…taková menší příprava na celofiremní dovolenou, která se uskuteční začátkem příštího roku.

Voda pod lodí, voda nad lodí, voda v lodi, voda všude kolem. Morava přivítala naše vodáky pořádnou sprškou. Zpočátku nevinná letní bouřka se změnila v krupobití, ale správný vodák však zvládne vše! A tak se pokračovalo v plavbě do nejbližší hospody. Promrzlí na kost se vrátili všichni do kempu a začali pracovat na zahřátí těla – jak, to si asi dokážete představit. Přestože se mnohým nechtělo, i druhý den bylo potřeba opět vyrazit zdolávat další úsek řeky Moravy. Tentokrát už za krásného slunného počasí. Takže došlo i na plavky a cvaknuté kánoe, to prostě nesmí chybět. Ve večerních hodinách se v kempu uskutečnila pořádná narozeninová párty, která se protáhla až do brzkých ranních hodin. Někteří budou jistě dlouho vzpomínat. Jak vypadají typičtí čeští vodáci vybavení sombrery, se můžete přesvědčit na fotkách. Sombrera byla dobrou ochranou jak před krupobitím, tak před sluníčkem. Na Mexiko jsou tak všichni připraveni a správně naladěni! 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Největší firemní open air festival již po sedmé!

08.07.2019

Ostrava, 8.7.2019. – Největší realitní kancelář v České republice uspořádala pro své zaměstnance již 7. ročník firemního open air festivalu – M&M Fest 2019. Letošní ročník se nesl v duchu Summer Party a pro všechny zúčastněné bylo připraveno nejedno překvapení. 

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Každou třetí českou zahradu „zdobí“ bazén. Při prodeji nemovitosti to může být výhoda, ale i problém

21.05.2019

Praha, 21. 5. 2019 – Začala hlavní sezóna prodejů zahradních bazénů. V Česku se podle odhadů prodejců nacházejí už na každé třetí zahradě.  Pokud se jedná o pěkný a kvalitní bazén, hodnota domu díky němu vzroste. Existence nešťastně vyhotovené vodní plochy náročné na údržbu ale může znamenat i komplikaci při případném prodeji nemovitosti. Značná část bazénů u rodinných domů totiž pochází z devadesátých let a neodpovídá aktuálním požadavkům kupců.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

S M&M reality na Kryštofy

23.04.2019

Ostrava, 23. 4. 2019 - Velké letní festivaly v roce 2019 můžou zažít desítky lidí očima velkých hudebních hvězd. V úterý 23.4.2019 odstartovala realitní kancelář M&M reality velkou festivalovou soutěž „S M&M reality na Kryštofy“, která potrvá přes celé letní prázdniny.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum