Vltava 2016 - Regiony Ladislava Doudy a Bc. Davida Mrozka

05.09.2016

V termínu 17. - 19. 8. 2016 se uskutečnila voda 2016 Dave&Láďa. M&M účastníci spolu s rodinnými příslušníky, kteří čítali necelých 150 kousků, se vydali sjíždět Vltavu. Při příjezdu M&M posádky se kemp Vltavan doslova zazelenal auty s celopolepy, polopolepy, plachtami a stany s M&M označením.

První den jsme vyrazili dobýt Vltavu na raftech a pálavách. Autobus nás vyvezl do Rožmberku nad Vltavou, tam jsme se rozdělili do skupin a začala zelená plavba plná zážitků, jezů, občerstvovacích zastávek a krásné přírody. Po doplutí zpět do Českého Krumlova, kempu Vltavan, nás čekal večer při opékání buřtů a zábava za doprovodu zpěvu a hraní na kytaru, která některým vydržela až do ranních hodin. Následující den jsme vyplouvali přímo z Českého Krumlova. I na této trase nás čekala krása přírody a také hned 5 jezů, které se bohužel neobešly bez pár ,,udělání“ a odřených prstů. Po velkém boji nakonec všichni ve zdraví přežili a dopluli do Zlaté koruny, odkud nás opět odvezl autobus do našeho stanoviska. Navečer se většina účastníků vydala obdivovat krásy Českého Krumlova i po souši. Následující den všichni sbalili své stany spolu s novými zážitky a rozjeli se ke svým domovům.

Všem organizátorům a účastníkům moc děkujeme a budeme se těšit zase příští rok.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články