subHeader

Vltava 2016 - Regiony Ladislava Doudy a Bc. Davida Mrozka

05.09.2016

V termínu 17. - 19. 8. 2016 se uskutečnila voda 2016 Dave&Láďa. M&M účastníci spolu s rodinnými příslušníky, kteří čítali necelých 150 kousků, se vydali sjíždět Vltavu. Při příjezdu M&M posádky se kemp Vltavan doslova zazelenal auty s celopolepy, polopolepy, plachtami a stany s M&M označením.

První den jsme vyrazili dobýt Vltavu na raftech a pálavách. Autobus nás vyvezl do Rožmberku nad Vltavou, tam jsme se rozdělili do skupin a začala zelená plavba plná zážitků, jezů, občerstvovacích zastávek a krásné přírody. Po doplutí zpět do Českého Krumlova, kempu Vltavan, nás čekal večer při opékání buřtů a zábava za doprovodu zpěvu a hraní na kytaru, která některým vydržela až do ranních hodin. Následující den jsme vyplouvali přímo z Českého Krumlova. I na této trase nás čekala krása přírody a také hned 5 jezů, které se bohužel neobešly bez pár ,,udělání“ a odřených prstů. Po velkém boji nakonec všichni ve zdraví přežili a dopluli do Zlaté koruny, odkud nás opět odvezl autobus do našeho stanoviska. Navečer se většina účastníků vydala obdivovat krásy Českého Krumlova i po souši. Následující den všichni sbalili své stany spolu s novými zážitky a rozjeli se ke svým domovům.

Všem organizátorům a účastníkům moc děkujeme a budeme se těšit zase příští rok.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Pozvánka na valnou hromadu

31.07.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 31. Srpna 2022 od 9 hod. v  sídle advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík, se sídlem Praha 1, Jungmannova 745/24, PSČ 11000

Celou pozvánku najdete zde a přílohu č. 1 zde

Články

Pozvánka na valnou hromadu

25.05.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 29. června 2022 od 9 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15.

Celou pozvánku najdete zde.

Články

Ceny bytů neklesnou, shodují se experti

02.05.2022

Ačkoli úrokové sazby hypoték stále stoupají, nemovitosti se prodávají. Experti neočekávají, že by se ceny v nejbližší době snižovaly.

Články