Vyhlášení soutěže NEJLEPŠÍ ASISTENTKA regionu Tomáše Štěpničky - 03. 08. 2016

08.08.2016

Dne 03. 08. 2016 pozval regionální ředitel Tomáš Štěpnička všechny své asistentky do Prahy, na výlet parníkem po řece Vltavě.

Důvodem bylo vyhlášení výsledků 1. kola soutěže o NEJLEPŠÍ ASISTENTKY regionu. Speciálními hosty byli ředitel pobočkové sítě pro Čechy - pan Ing. Pavel Zámečník, manažer pobočkové sítě pro Čechy a interní auditor v jedné osobě - pan Tomáš Tichý a asistentka regionálního ředitele a auditorka také v jedné osobě - paní Růžena Brabcová.

Od 01. 01. do 30. 06. 2016 soutěžily asistentky o finanční odměnu za nejlépe vedenou agendu své pobočky. Toto bylo nutné samozřejmě objektivně zkontrolovat a tím pádem v průběhu této doby proběhly vždy dva audity na každé kanceláři. Výsledky pan ředitel vyhlásil právě na tomto úžasném výletě, plném dobrého jídla a pití, a za doprovodu hromového smíchu a potlesku. Od 1.7.2016 se rozběhlo 2. kolo této soutěže a tentokrát se hraje o dovolenou v Karibiku - Jede se od nuly, takže holky, DO TOHO!

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články