Výjezdní porada 12. 6. 2014, Březina, region Josefa Pelce

30.06.2014

Dne 12. 6. 2014 se konala výjezdní porada regionu Josefa Pelce. Všichni vedoucí se sešli již v dopoledních hodinách v místě bydliště RŘ a byli nápomocní při přípravě pohoštění.

V pravé poledne přijel sám osobně předseda představenstva p. Milan Zavadil, aby vedoucím předvedl své kulinářské umění - na grilu se podávaly steaky z argentinského býčka, jehněčí žebírka a vysoký roštěnec. Po tomto gurmánském zážitku všichni vyhodnotili, že to p.Pohlreich může zabalit. Jakmile přítomní vytrávili, ať koupáním v bazénku, či jízdou na čtyřkolce, podávalo se pečené selátko, opět připravované profesionálem - Josefem Pelcem. Pilo se, jedlo, hodovalo a šlo se spát v brzkých ranních hodinách. Počasí přálo, všichni se skvěle bavili. Pro velký úspěch se bude výjezdní porada určitě opakovat. 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články

Nenechte si ujít aktuality ze světa nemovitostí s M&M Reality

16.07.2021

Aktuality, rady a tipy... Vše důležité, co se týká nemovitostí, jejich prodeje či nákupu. To vše najdete v rámci 40dílného seriálu "Aktuality ze světa nemovitostí s M&M Reality", které moderuje Alice Bendová.

Články