Výjezdní porada 12. 6. 2014, Březina, region Josefa Pelce

30.06.2014

Dne 12. 6. 2014 se konala výjezdní porada regionu Josefa Pelce. Všichni vedoucí se sešli již v dopoledních hodinách v místě bydliště RŘ a byli nápomocní při přípravě pohoštění.

V pravé poledne přijel sám osobně předseda představenstva p. Milan Zavadil, aby vedoucím předvedl své kulinářské umění - na grilu se podávaly steaky z argentinského býčka, jehněčí žebírka a vysoký roštěnec. Po tomto gurmánském zážitku všichni vyhodnotili, že to p.Pohlreich může zabalit. Jakmile přítomní vytrávili, ať koupáním v bazénku, či jízdou na čtyřkolce, podávalo se pečené selátko, opět připravované profesionálem - Josefem Pelcem. Pilo se, jedlo, hodovalo a šlo se spát v brzkých ranních hodinách. Počasí přálo, všichni se skvěle bavili. Pro velký úspěch se bude výjezdní porada určitě opakovat. 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články