Výjezdní porada a oslava dalšího milionu pobočky Pardubice

22.09.2014

Na pozvání vedoucí pobočky Mgr. Leony Málkové se dne 4. 9. 2014 sešli makléři pobočky, aby v krásném prostředí penzionu Parkur v Hrobicích u Pardubic společně probrali výsledky a oslavili úspěšnou produkci za měsíc srpen 2014.

Po výtečném obědě vedoucí Mgr. Leona Málková oznámila všem konečnou více než milionovou částku produkce pobočky a zároveň páté místo celkem za měsíc srpen. Po informaci k výsledkům jednotlivých makléřů byl, jak je zvykem, vyhlášen makléř za měsíc srpen, kterým se stala Andrea Jiroušková a převzala putovní pohár „Makléř měsíce“ s plaketou. Přípitek a přání dalších milionů zahájilo oslavu tohoto skvělého výkonu při konzumaci připraveného jídla a nápojů. Oslava a skvělá nálada nejenom u stolu a sklenky, ale i na připraveném tenisovém kurtu a kolem bazénu probíhala až do večerních hodin. Jen tak dál Pardubice! 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články