Výjezdní porada a oslava dalšího milionu pobočky Pardubice

22.09.2014

Na pozvání vedoucí pobočky Mgr. Leony Málkové se dne 4. 9. 2014 sešli makléři pobočky, aby v krásném prostředí penzionu Parkur v Hrobicích u Pardubic společně probrali výsledky a oslavili úspěšnou produkci za měsíc srpen 2014.

Po výtečném obědě vedoucí Mgr. Leona Málková oznámila všem konečnou více než milionovou částku produkce pobočky a zároveň páté místo celkem za měsíc srpen. Po informaci k výsledkům jednotlivých makléřů byl, jak je zvykem, vyhlášen makléř za měsíc srpen, kterým se stala Andrea Jiroušková a převzala putovní pohár „Makléř měsíce“ s plaketou. Přípitek a přání dalších milionů zahájilo oslavu tohoto skvělého výkonu při konzumaci připraveného jídla a nápojů. Oslava a skvělá nálada nejenom u stolu a sklenky, ale i na připraveném tenisovém kurtu a kolem bazénu probíhala až do večerních hodin. Jen tak dál Pardubice! 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články