Výjezdní porada kontaktního místa Chotěboř a pobočky Hlinsko ve dnech 9. 12. 2015 - 11. 12. 2015

12.01.2016

Ve dnech 9. - 12. - 11. 12.2015 v 8.00 hod. jsme se všichni sešli na pobočce Hlinsko, kde nám byl upřesněn plán cesty. Vedoucí pobočky Hlinsko, Alena Picková, rozdala zúčastněným firemní bundy, které budily na každé zastávce pozitivní ohlas.

Poté jsme vyrazili třemi automobily směr Hrušovany nad Jevišovkou. První zastávku, jsme využili k vánočním nákupům v brněnském nákupním centru Futurum. Druhou zastávku jsme věnovali obědu v hotelu ve městě Pohořelice. Po dobrém obědě pokračovala cesta směr Hrušovany- penzion Monika. 

U penzionu nás přivítala paní správcová, provedla nás penzionem, ukázala sklípek a poté jsme se ubytovali v krásných pokojích v barokním stylu. Po ubytování následovala porada, kde každý zhodnotil rok 2015. Od 18.00 hod. se nás ujal majitel sklípku, kde nás zasvětil do pěstování a výroby vína s nezbytnou ochutnávkou a posezením do pozdních nočních hodin. Druhý den po vydatné snídani jsme společně odjeli do termálních lázní v Laa, kde proběhla individuální  relaxace do odpoledních hodin. Po návratu na penzion pokračovala porada v duchu vize na rok 2016. Poté se již konala volná zábava s přispěním kulinářského umění Josefa Navrátila, který připravil grilované speciality. Všem moc chutnaly. Třetí den po snídani v 11.00 hod. jsme se odebrali k domovu. Celková výjezdní porada se velmi vydařila, došlo k stmelení pobočky a kontaktního místa v jednu velkou zelenou rodinu.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články