Výjezdní porada manažerů regionu Tomáše Štěpničky - 2014

07.11.2014

Ve dnech 16. - 17. 10. 2014 se ve Village Golf Hotelu Svachův Dvůr konala výjezdní porada manažerů z regionu Tomáše Štěpničky. Samotná porada byla nabitá všeobecnými informacemi přímo od regionálního ředitele, ale také dalšími z M&M Finance.

Po náročném jednání si všichni ulevili při golfových odpalech v doprovodu zkušeného trenéra a po sportovním výkonu následovala "společenská" akce spojená s prohlídkou soukromého pivovaru Glokner a hlavně ochutnávkou místní výroby.  Po návratu všichni předávali načerpané informace na svých pobočkách a také se mohli pochlubit, že vyzkoušeli něco nového a ještě si pochutnali.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M & M reality spouští vlastní aukční portál!

16.10.2020

Novinkou v nabídce M & M reality je spuštění vlastního aukčního portálu umožňujícího prodat klientům nemovitost nejvyšší možné nabídce.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články