Výjezdní porada oblastního manažera Ladislava Doudy - 2015

17.02.2015

V termínu 11. 2. - 15. 2. 2015 se zúčastnilo 12 vedoucích pobočky výjezdní porady v maďarském městě Bük. Výjezd do lázní byl zaměřen na pracovní aktivity.

Zúčastnění byli rozděleni do 3 skupin, kdy každá skupina měla na určený den zajistit stravování,
včetně večerního programu.  Nejen odpočinek v lázních a koupání v síře, ale na řadu přišly i pracovní věci, během 3 dnů probíhali individuální pohovory vedoucích s oblastním manažerem a ve čtvrtek proběhla společná porada vedoucích, která byla završena výbornou večeří. Všem zúčastněním se výjezdní porada líbila.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články