Výjezdní porada oblastního ředitele 5. - 6. 12. 2015

10.12.2015

Ve dech 5. - 6. 12. 2015 se konala výjezdní porada oblastního ředitele Ladislava Doudy. V časných ranních hodinách se všichni vedoucí, oblastní ředitel, asistentka oblastního ředitele a asistentka regionálního ředitele sešli v Chrudimi, kde jsme čekali na autobus, směr Německo.

Po několikahodinové cestě autobusem jsme dorazili do středověkého města Regensburg a následně po krátké pěší túře jsme dorazili na vánoční trhy, kde jsme prvně nasáli atmosféru Vánoc, ochutnávkou místních specialit a prvního svařeného vína. Následně jsme nasedli do autobusu, ve kterém se zhostilo ticho, neboť po brzkém vstávání a první procházce, všichni zvolili variantu spánku. Poté jsme se přesunuli na podvečerní prohlídku města Augsburg a závěrem jsme opět zavítali na vánoční trhy, kde se konala magická světelná show na budově radnice a andělští muzikanti na radničním balkonu. Nechyběla ochutnávka místních specialit. V podvečerních hodinách jsme se přesunuli na hotel, kde jsme byli ubytováni. Večer se konala menší porada, kde jsme zhodnotili rok letošní a vize na rok příští.

Druhý den po snídani jsme odjeli do nedalekého Mnichova. Navštívili jsme rušné uličky starého města s jeho památkami a kostel sv. Petra, kde jsme vyslechli jeho věhlasnou zvonkohru na Nové radnici, poté jsme neodolali místním specialitám v podobě pečených jablíček, bavorských klobásek a svařeného vína. Následovala, především pány, nevíce očekávaná část výletu a to návštěva muzea BMW, kde jsme mysleli, že zapojíme svou znalost angličtiny, ale měli jsme velké štěstí, že nás provázela paní z České Republiky a tak jsme se domluvili, na prohlídce v Českém jazyce, z čehož jsme byli nadšení jak my, tak paní. Poslouchali jsme každé slovo, neboť prohlídka, historie vozů a motorek značky BMW byla velmi zajímavá, že i ženy odcházely nadšené touto značkou. Po tomto velkolepém zážitku jsme nasedli do autobusu a odebrali jsme se směr Česká Republika, Praha, kam jsme dorazili v neděli ve večerních hodinách. Po příjezdu pokračovala večerní zábava, která se protáhla do ranních hodin. Jelikož v pondělí večer následoval vánoční večírek regionálního ředitele, který se konal v Praze, využili jsme odpoledního času a pokračovali v návštěvě vánočních trhů, tentokrát v Praze, abychom tak v duchu Vánoc zakončili výjezdní poradu. Výjezdní poradu si všichni užili nad svá očekávání, neboť jsme celkem nachodili kolem 35 km a tak někteří překonali sami sebe. 

Oblastnímu řediteli děkujeme a budeme se těšit na poradu příští.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články