Výjezdní porada oblastního ředitele 5. - 6. 12. 2015

10.12.2015

Ve dech 5. - 6. 12. 2015 se konala výjezdní porada oblastního ředitele Ladislava Doudy. V časných ranních hodinách se všichni vedoucí, oblastní ředitel, asistentka oblastního ředitele a asistentka regionálního ředitele sešli v Chrudimi, kde jsme čekali na autobus, směr Německo.

Po několikahodinové cestě autobusem jsme dorazili do středověkého města Regensburg a následně po krátké pěší túře jsme dorazili na vánoční trhy, kde jsme prvně nasáli atmosféru Vánoc, ochutnávkou místních specialit a prvního svařeného vína. Následně jsme nasedli do autobusu, ve kterém se zhostilo ticho, neboť po brzkém vstávání a první procházce, všichni zvolili variantu spánku. Poté jsme se přesunuli na podvečerní prohlídku města Augsburg a závěrem jsme opět zavítali na vánoční trhy, kde se konala magická světelná show na budově radnice a andělští muzikanti na radničním balkonu. Nechyběla ochutnávka místních specialit. V podvečerních hodinách jsme se přesunuli na hotel, kde jsme byli ubytováni. Večer se konala menší porada, kde jsme zhodnotili rok letošní a vize na rok příští.

Druhý den po snídani jsme odjeli do nedalekého Mnichova. Navštívili jsme rušné uličky starého města s jeho památkami a kostel sv. Petra, kde jsme vyslechli jeho věhlasnou zvonkohru na Nové radnici, poté jsme neodolali místním specialitám v podobě pečených jablíček, bavorských klobásek a svařeného vína. Následovala, především pány, nevíce očekávaná část výletu a to návštěva muzea BMW, kde jsme mysleli, že zapojíme svou znalost angličtiny, ale měli jsme velké štěstí, že nás provázela paní z České Republiky a tak jsme se domluvili, na prohlídce v Českém jazyce, z čehož jsme byli nadšení jak my, tak paní. Poslouchali jsme každé slovo, neboť prohlídka, historie vozů a motorek značky BMW byla velmi zajímavá, že i ženy odcházely nadšené touto značkou. Po tomto velkolepém zážitku jsme nasedli do autobusu a odebrali jsme se směr Česká Republika, Praha, kam jsme dorazili v neděli ve večerních hodinách. Po příjezdu pokračovala večerní zábava, která se protáhla do ranních hodin. Jelikož v pondělí večer následoval vánoční večírek regionálního ředitele, který se konal v Praze, využili jsme odpoledního času a pokračovali v návštěvě vánočních trhů, tentokrát v Praze, abychom tak v duchu Vánoc zakončili výjezdní poradu. Výjezdní poradu si všichni užili nad svá očekávání, neboť jsme celkem nachodili kolem 35 km a tak někteří překonali sami sebe. 

Oblastnímu řediteli děkujeme a budeme se těšit na poradu příští.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Holding M&M Reality pomáhá lidem v těžké životní situaci k vysněnému bydlení

06.11.2019

PRAHA, 6. 11. 2019 – Společnost M&M Reality je už potřetí v řadě hrdým partnerem projektu TV Nova s názvem Mise nový domov. Ten pomáhá lidem s pohnutým osudem, kteří si mnohdy sáhli i na samé dno, proměnit jejich stávající zcela nevyhovující bydlení v místo jako stvořené pro nový začátek.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Realitní makléře čekají změny, regulace spěje do finále

22.10.2019

Na zpravodajském serveru idnes.cz vyšel článek ohledně zákona o realitním zprostředkování. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek.

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích

Češi v rámci rekonstrukcí rádi mění dispozice bytů a dělají je ekologičtějšími

07.10.2019

PRAHA, 7. 10. 2019 – Kompletní rekonstrukce bytu představuje nemalou investici, přičemž ve starých cihlových domech zpravidla vyjde dráž než v panelových. Češi s oblibou mění původní dispozice bytů a usilují rovněž o co nejvýraznější úsporu energií. V současné době se zájemci o rekonstrukci potýkají s extrémní zaneprázdněností stavebních firem.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum