Výjezdní porada oblastního ředitele 5. - 6. 12. 2015

10.12.2015

Ve dech 5. - 6. 12. 2015 se konala výjezdní porada oblastního ředitele Ladislava Doudy. V časných ranních hodinách se všichni vedoucí, oblastní ředitel, asistentka oblastního ředitele a asistentka regionálního ředitele sešli v Chrudimi, kde jsme čekali na autobus, směr Německo.

Po několikahodinové cestě autobusem jsme dorazili do středověkého města Regensburg a následně po krátké pěší túře jsme dorazili na vánoční trhy, kde jsme prvně nasáli atmosféru Vánoc, ochutnávkou místních specialit a prvního svařeného vína. Následně jsme nasedli do autobusu, ve kterém se zhostilo ticho, neboť po brzkém vstávání a první procházce, všichni zvolili variantu spánku. Poté jsme se přesunuli na podvečerní prohlídku města Augsburg a závěrem jsme opět zavítali na vánoční trhy, kde se konala magická světelná show na budově radnice a andělští muzikanti na radničním balkonu. Nechyběla ochutnávka místních specialit. V podvečerních hodinách jsme se přesunuli na hotel, kde jsme byli ubytováni. Večer se konala menší porada, kde jsme zhodnotili rok letošní a vize na rok příští.

Druhý den po snídani jsme odjeli do nedalekého Mnichova. Navštívili jsme rušné uličky starého města s jeho památkami a kostel sv. Petra, kde jsme vyslechli jeho věhlasnou zvonkohru na Nové radnici, poté jsme neodolali místním specialitám v podobě pečených jablíček, bavorských klobásek a svařeného vína. Následovala, především pány, nevíce očekávaná část výletu a to návštěva muzea BMW, kde jsme mysleli, že zapojíme svou znalost angličtiny, ale měli jsme velké štěstí, že nás provázela paní z České Republiky a tak jsme se domluvili, na prohlídce v Českém jazyce, z čehož jsme byli nadšení jak my, tak paní. Poslouchali jsme každé slovo, neboť prohlídka, historie vozů a motorek značky BMW byla velmi zajímavá, že i ženy odcházely nadšené touto značkou. Po tomto velkolepém zážitku jsme nasedli do autobusu a odebrali jsme se směr Česká Republika, Praha, kam jsme dorazili v neděli ve večerních hodinách. Po příjezdu pokračovala večerní zábava, která se protáhla do ranních hodin. Jelikož v pondělí večer následoval vánoční večírek regionálního ředitele, který se konal v Praze, využili jsme odpoledního času a pokračovali v návštěvě vánočních trhů, tentokrát v Praze, abychom tak v duchu Vánoc zakončili výjezdní poradu. Výjezdní poradu si všichni užili nad svá očekávání, neboť jsme celkem nachodili kolem 35 km a tak někteří překonali sami sebe. 

Oblastnímu řediteli děkujeme a budeme se těšit na poradu příští.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Největší firemní open air festival již po sedmé!

08.07.2019

Ostrava, 8.7.2019. – Největší realitní kancelář v České republice uspořádala pro své zaměstnance již 7. ročník firemního open air festivalu – M&M Fest 2019. Letošní ročník se nesl v duchu Summer Party a pro všechny zúčastněné bylo připraveno nejedno překvapení. 

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Každou třetí českou zahradu „zdobí“ bazén. Při prodeji nemovitosti to může být výhoda, ale i problém

21.05.2019

Praha, 21. 5. 2019 – Začala hlavní sezóna prodejů zahradních bazénů. V Česku se podle odhadů prodejců nacházejí už na každé třetí zahradě.  Pokud se jedná o pěkný a kvalitní bazén, hodnota domu díky němu vzroste. Existence nešťastně vyhotovené vodní plochy náročné na údržbu ale může znamenat i komplikaci při případném prodeji nemovitosti. Značná část bazénů u rodinných domů totiž pochází z devadesátých let a neodpovídá aktuálním požadavkům kupců.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

S M&M reality na Kryštofy

23.04.2019

Ostrava, 23. 4. 2019 - Velké letní festivaly v roce 2019 můžou zažít desítky lidí očima velkých hudebních hvězd. V úterý 23.4.2019 odstartovala realitní kancelář M&M reality velkou festivalovou soutěž „S M&M reality na Kryštofy“, která potrvá přes celé letní prázdniny.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum