Výjezdní porada pobočky České Budějovice, Strakonice 04. - 05. 07. 2015

13.07.2015

Na tento termín pozval oblastní manažer a vedoucí pobočky České Budějovice a Strakonice, Stanislav Pouzar, své makléře i s rodinnými příslušníky na "poradu", jejímž prostřednictvím všem rodinným příslušníkům poděkoval za trpělivost a makléřům za skvělou dosavadní práci a výkon v soutěži, vypsané regionálním ředitelem, Tomášem Štěpničkou - "PLACHTA NA KAŽDÝ NÁBĚR".

A tak alespoň trošku všechny odměnit dnem plným sportu, relaxuj, soutěží, dobrého jídla, pití a zábavy. Účastníci přijeli 04. 07. 2015 ráno na smluvené místo, kde si postavili stany a dali ranní kávičku. Děti nelenily a pořádně zacvičily s množstvím vody v bazénu. 

Před obědem všichni nasedli na kola a jelo se na výlet do pivovaru Žumberk, kde všichni ochutnali místní zlatavý mok a výborným jídlem se posilnili na zpáteční cestu. Vzhledem ke skvělému počasí, avšak teplotám 37° celsia byla cesta zpět velmi náročná, ale všichni ji ve zdraví zvládli. Po osvěžení v bazénu započaly soutěže: překážková dráha se zavázanýma očima, střelba z luku, střelba airsoftovým samopalem na plechovky a hod holinkou. Nejlepší týmy dospělých a dětí byly odměněny reklamními předměty a
pivem/sladkostmi. Odpoledne a večer se nesl s tóny kytary až do brzkých ranních hodin, nálada byla skvělá. Po ranní česnečce se začali postupně účastníci rozjíždět do svých domovů, každý dle svých možností. Panu Pouzarovi patří velké díky za vše a je nutností zmínit, že se již všichni těší na pokoření další bájné hranice, protože to je příležitost se znovu sejít na další výjezdní poradě.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články