Výjezdní porada pobočky České Budějovice, Strakonice 04. - 05. 07. 2015

13.07.2015

Na tento termín pozval oblastní manažer a vedoucí pobočky České Budějovice a Strakonice, Stanislav Pouzar, své makléře i s rodinnými příslušníky na "poradu", jejímž prostřednictvím všem rodinným příslušníkům poděkoval za trpělivost a makléřům za skvělou dosavadní práci a výkon v soutěži, vypsané regionálním ředitelem, Tomášem Štěpničkou - "PLACHTA NA KAŽDÝ NÁBĚR".

A tak alespoň trošku všechny odměnit dnem plným sportu, relaxuj, soutěží, dobrého jídla, pití a zábavy. Účastníci přijeli 04. 07. 2015 ráno na smluvené místo, kde si postavili stany a dali ranní kávičku. Děti nelenily a pořádně zacvičily s množstvím vody v bazénu. 

Před obědem všichni nasedli na kola a jelo se na výlet do pivovaru Žumberk, kde všichni ochutnali místní zlatavý mok a výborným jídlem se posilnili na zpáteční cestu. Vzhledem ke skvělému počasí, avšak teplotám 37° celsia byla cesta zpět velmi náročná, ale všichni ji ve zdraví zvládli. Po osvěžení v bazénu započaly soutěže: překážková dráha se zavázanýma očima, střelba z luku, střelba airsoftovým samopalem na plechovky a hod holinkou. Nejlepší týmy dospělých a dětí byly odměněny reklamními předměty a
pivem/sladkostmi. Odpoledne a večer se nesl s tóny kytary až do brzkých ranních hodin, nálada byla skvělá. Po ranní česnečce se začali postupně účastníci rozjíždět do svých domovů, každý dle svých možností. Panu Pouzarovi patří velké díky za vše a je nutností zmínit, že se již všichni těší na pokoření další bájné hranice, protože to je příležitost se znovu sejít na další výjezdní poradě.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Články

M & M reality spouští vlastní aukční portál!

16.10.2020

Novinkou v nabídce M & M reality je spuštění vlastního aukčního portálu umožňujícího prodat klientům nemovitost nejvyšší možné nabídce.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články