Výjezdní porada pobočky Chomutov 2. - 3. 10. 2015 Pernštejn - Selský Dvůr

09.10.2015

Porada byla soustředěna na novou spolupráci s právničkou pobočky Chomutov Mgr. Evu Kostrhunovou, dále se nám představil nový ISP Ing. Martin Vacek, který nám také nastínil spolupráci s výše uvedenými pobočkami.

Vzácnou návštěvou nám byl regionální ředitel Zdeněk Fibrich a také nás přijel navštívit ředitel pro oblast Čechy Ing. Pavel Zámečník a za IPC Ing. Dana Macháčková. Dopoledne probíhala porada v super náladě, na konci porady proběhlo ocenění nejšikovnějších makléřů. Po chutném obědě se všichni makléři vydali za sportem, který zakončili chutným pivem v místním mini pivovaru. A večerní zábava byla posílená o karaoke, spát se šlo nad ranními hodinami.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Největší firemní open air festival již po sedmé!

08.07.2019

Ostrava, 8.7.2019. – Největší realitní kancelář v České republice uspořádala pro své zaměstnance již 7. ročník firemního open air festivalu – M&M Fest 2019. Letošní ročník se nesl v duchu Summer Party a pro všechny zúčastněné bylo připraveno nejedno překvapení. 

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Každou třetí českou zahradu „zdobí“ bazén. Při prodeji nemovitosti to může být výhoda, ale i problém

21.05.2019

Praha, 21. 5. 2019 – Začala hlavní sezóna prodejů zahradních bazénů. V Česku se podle odhadů prodejců nacházejí už na každé třetí zahradě.  Pokud se jedná o pěkný a kvalitní bazén, hodnota domu díky němu vzroste. Existence nešťastně vyhotovené vodní plochy náročné na údržbu ale může znamenat i komplikaci při případném prodeji nemovitosti. Značná část bazénů u rodinných domů totiž pochází z devadesátých let a neodpovídá aktuálním požadavkům kupců.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

S M&M reality na Kryštofy

23.04.2019

Ostrava, 23. 4. 2019 - Velké letní festivaly v roce 2019 můžou zažít desítky lidí očima velkých hudebních hvězd. V úterý 23.4.2019 odstartovala realitní kancelář M&M reality velkou festivalovou soutěž „S M&M reality na Kryštofy“, která potrvá přes celé letní prázdniny.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum