Výjezdní porada pobočky Chomutov 2. - 3. 10. 2015 Pernštejn - Selský Dvůr

09.10.2015

Porada byla soustředěna na novou spolupráci s právničkou pobočky Chomutov Mgr. Evu Kostrhunovou, dále se nám představil nový ISP Ing. Martin Vacek, který nám také nastínil spolupráci s výše uvedenými pobočkami.

Vzácnou návštěvou nám byl regionální ředitel Zdeněk Fibrich a také nás přijel navštívit ředitel pro oblast Čechy Ing. Pavel Zámečník a za IPC Ing. Dana Macháčková. Dopoledne probíhala porada v super náladě, na konci porady proběhlo ocenění nejšikovnějších makléřů. Po chutném obědě se všichni makléři vydali za sportem, který zakončili chutným pivem v místním mini pivovaru. A večerní zábava byla posílená o karaoke, spát se šlo nad ranními hodinami.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články