Výjezdní porada pobočky Hlinsko a kontaktního místa Chotěboř - 2015

13.07.2015

Ve dnech 5.- 9. 7. 2015 vyrazili vedoucí se svými makléři na výjezdní poradu do přímořského letoviska Vodice- Srima v Chorvatsku.

Cesta byla náročná, padlo několik řízků a piv, následně jsme dorazili do vytouženého letoviska a se slovy Dobro došli se přivítali s domácími. Po uvítací rakiji jsme se vrhli do moře a dobíjeli se energií na slunci a v plážovém baru. Zdokonalili jsme se v komunikaci v chorvatském jazyce a řízení motorových i nemotorových vozidel. Na společné poradě bylo probráno několik důležitých věcí a padlo i několik výborných steaků v roli kuchaře Davida Horáka, grilované zeleniny od Pepy Navrátila a vše doplněno Rumem proti pocení v podání Laďky Dubské. Děkuji všem za účast.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články