Výjezdní porada pobočky Hlinsko a kontaktního místa Chotěboř - 2015

13.07.2015

Ve dnech 5.- 9. 7. 2015 vyrazili vedoucí se svými makléři na výjezdní poradu do přímořského letoviska Vodice- Srima v Chorvatsku.

Cesta byla náročná, padlo několik řízků a piv, následně jsme dorazili do vytouženého letoviska a se slovy Dobro došli se přivítali s domácími. Po uvítací rakiji jsme se vrhli do moře a dobíjeli se energií na slunci a v plážovém baru. Zdokonalili jsme se v komunikaci v chorvatském jazyce a řízení motorových i nemotorových vozidel. Na společné poradě bylo probráno několik důležitých věcí a padlo i několik výborných steaků v roli kuchaře Davida Horáka, grilované zeleniny od Pepy Navrátila a vše doplněno Rumem proti pocení v podání Laďky Dubské. Děkuji všem za účast.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Články

M & M reality spouští vlastní aukční portál!

16.10.2020

Novinkou v nabídce M & M reality je spuštění vlastního aukčního portálu umožňujícího prodat klientům nemovitost nejvyšší možné nabídce.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články