Výjezdní porada pobočky Hlinsko a kontaktního místa Chotěboř - 2015

13.07.2015

Ve dnech 5.- 9. 7. 2015 vyrazili vedoucí se svými makléři na výjezdní poradu do přímořského letoviska Vodice- Srima v Chorvatsku.

Cesta byla náročná, padlo několik řízků a piv, následně jsme dorazili do vytouženého letoviska a se slovy Dobro došli se přivítali s domácími. Po uvítací rakiji jsme se vrhli do moře a dobíjeli se energií na slunci a v plážovém baru. Zdokonalili jsme se v komunikaci v chorvatském jazyce a řízení motorových i nemotorových vozidel. Na společné poradě bylo probráno několik důležitých věcí a padlo i několik výborných steaků v roli kuchaře Davida Horáka, grilované zeleniny od Pepy Navrátila a vše doplněno Rumem proti pocení v podání Laďky Dubské. Děkuji všem za účast.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články