Výjezdní porada pobočky Kolín, 2016

27.07.2016

Ve dnech 15. - 16. 7. 2016 se uskutečnila výjezdní porada pobočky Kolín. Konala se v nádherném prostředí v lomu v Jesenném u Tanvaldu.

Celý den provázela účastníky skvělá nálada, kterou ani občasný déšť nezkazil. Zelené deštníky se hodily. Na zahájení byla připravena kratší porada s přivítáním účastníků a seznámení s programem. Součástí programu byly sportovní aktivity jako pochod kolem lomu a potápění s instruktorem. Pro účastníky bylo připraveno pohoštění včetně grilování. Zábava se protáhla až do nočních hodin. Vydařenou akci zorganizovala Vedoucí pobočky Ivana Dočkalová, které celá pobočka děkuje.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články