Výjezdní porada pobočky Tábor a Tábor – centrum, region Tomáše Štěpničky, 2016

28.06.2016

Dne 23. 6. 2016 se konala společná výjezdní porada pobočky Tábor s kontaktním místem Tábor – centrum v golfovém klubu Čertovo břemeno v Alenině Lhotě.

Jako host se dostavil náš ředitel pobočkové sítě Ing. Pavel Zámečník a regionální ředitel Tomáš Štěpnička. Po poradě, vedené vedoucím Petrem Törökem, jsme se rozdělili do dvou skupin. Dostali jsme golfové hole a pod vedením golfových instruktorů jsme začali trénovat odpaly, patování a pitchmarky. K tomu všemu nám svítilo sluníčko. Po dvouhodinovém tréninku nás čekal výtečný oběd, kde si každý vybral dle své chuti. Za krásně prožité dopoledne patří velké poděkování RŘ Tomášovi Štěpničkovi. Makléřům přejeme hodně pracovních úspěchů.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Největší firemní open air festival již po sedmé!

08.07.2019

Ostrava, 8.7.2019. – Největší realitní kancelář v České republice uspořádala pro své zaměstnance již 7. ročník firemního open air festivalu – M&M Fest 2019. Letošní ročník se nesl v duchu Summer Party a pro všechny zúčastněné bylo připraveno nejedno překvapení. 

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Každou třetí českou zahradu „zdobí“ bazén. Při prodeji nemovitosti to může být výhoda, ale i problém

21.05.2019

Praha, 21. 5. 2019 – Začala hlavní sezóna prodejů zahradních bazénů. V Česku se podle odhadů prodejců nacházejí už na každé třetí zahradě.  Pokud se jedná o pěkný a kvalitní bazén, hodnota domu díky němu vzroste. Existence nešťastně vyhotovené vodní plochy náročné na údržbu ale může znamenat i komplikaci při případném prodeji nemovitosti. Značná část bazénů u rodinných domů totiž pochází z devadesátých let a neodpovídá aktuálním požadavkům kupců.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

S M&M reality na Kryštofy

23.04.2019

Ostrava, 23. 4. 2019 - Velké letní festivaly v roce 2019 můžou zažít desítky lidí očima velkých hudebních hvězd. V úterý 23.4.2019 odstartovala realitní kancelář M&M reality velkou festivalovou soutěž „S M&M reality na Kryštofy“, která potrvá přes celé letní prázdniny.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum