Výjezdní porada pobočky Tábor a Tábor – centrum, region Tomáše Štěpničky, 2016

28.06.2016

Dne 23. 6. 2016 se konala společná výjezdní porada pobočky Tábor s kontaktním místem Tábor – centrum v golfovém klubu Čertovo břemeno v Alenině Lhotě.

Jako host se dostavil náš ředitel pobočkové sítě Ing. Pavel Zámečník a regionální ředitel Tomáš Štěpnička. Po poradě, vedené vedoucím Petrem Törökem, jsme se rozdělili do dvou skupin. Dostali jsme golfové hole a pod vedením golfových instruktorů jsme začali trénovat odpaly, patování a pitchmarky. K tomu všemu nám svítilo sluníčko. Po dvouhodinovém tréninku nás čekal výtečný oběd, kde si každý vybral dle své chuti. Za krásně prožité dopoledne patří velké poděkování RŘ Tomášovi Štěpničkovi. Makléřům přejeme hodně pracovních úspěchů.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Holding M&M Reality pomáhá lidem v těžké životní situaci k vysněnému bydlení

06.11.2019

PRAHA, 6. 11. 2019 – Společnost M&M Reality je už potřetí v řadě hrdým partnerem projektu TV Nova s názvem Mise nový domov. Ten pomáhá lidem s pohnutým osudem, kteří si mnohdy sáhli i na samé dno, proměnit jejich stávající zcela nevyhovující bydlení v místo jako stvořené pro nový začátek.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Realitní makléře čekají změny, regulace spěje do finále

22.10.2019

Na zpravodajském serveru idnes.cz vyšel článek ohledně zákona o realitním zprostředkování. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek.

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích

Češi v rámci rekonstrukcí rádi mění dispozice bytů a dělají je ekologičtějšími

07.10.2019

PRAHA, 7. 10. 2019 – Kompletní rekonstrukce bytu představuje nemalou investici, přičemž ve starých cihlových domech zpravidla vyjde dráž než v panelových. Češi s oblibou mění původní dispozice bytů a usilují rovněž o co nejvýraznější úsporu energií. V současné době se zájemci o rekonstrukci potýkají s extrémní zaneprázdněností stavebních firem.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum