Výjezdní porada regionálního ředitele Ladislava Doudy, 2016

30.06.2016

V termínu 23. - 25. 6. 2016 se konala výjezdní porada, regionálního ředitele Ladislava Doudy, v překrásném prostředí Špindlerova Mlýna v rezidenci Buffalo.

Výjezdní porady se tentokrát zúčastnili vedoucí, asistentky, ředitel hypo, interní auditorka, personalistka i naše ISP, přijel se na nás podívat i ředitel pobočkové sítě Josef Dolanský. Ve čtvrtek, po příjezdu všech účastníků jsme se společně ubytovali, popovídali si a následovala porada, která byla plná informací a prezentací. Po vydatné večeři následovala volná zábava, která se protáhla do ranních hodin, kdy někteří odvážlivci pozorovali východ slunce přímo z vířivky.

Následující ráno jsme společně vyrazili na 22 km jízdu na kole po hřebenech Špindlerova Mlýna, již po pár metrech, kdy jsme uviděli první kopec, někteří doslova ,,proklínali" našeho regionálního ředitele, že vybral takovouto trasu. Další kopce již nebyly tak prudké a za odměnu nás čekal i sjezd z kopců a některé i letní koupačka v přehradě. Společnými silami a podporou jsme nakonec dorazili zpět na rezidenci. Večer následovala grilovačka a večerní zábava v podobě šipek, ping pongu, masáží a dalších aktivit.
V sobotu ráno jsme společně posnídali a každý se vydal svou cestou. Zasloužené odreagování si všichni užili a těší se na akci příští. 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články