subHeader

Výjezdní porada regionálního ředitele Ladislava Doudy, 2016

30.06.2016

V termínu 23. - 25. 6. 2016 se konala výjezdní porada, regionálního ředitele Ladislava Doudy, v překrásném prostředí Špindlerova Mlýna v rezidenci Buffalo.

Výjezdní porady se tentokrát zúčastnili vedoucí, asistentky, ředitel hypo, interní auditorka, personalistka i naše ISP, přijel se na nás podívat i ředitel pobočkové sítě Josef Dolanský. Ve čtvrtek, po příjezdu všech účastníků jsme se společně ubytovali, popovídali si a následovala porada, která byla plná informací a prezentací. Po vydatné večeři následovala volná zábava, která se protáhla do ranních hodin, kdy někteří odvážlivci pozorovali východ slunce přímo z vířivky.

Následující ráno jsme společně vyrazili na 22 km jízdu na kole po hřebenech Špindlerova Mlýna, již po pár metrech, kdy jsme uviděli první kopec, někteří doslova ,,proklínali" našeho regionálního ředitele, že vybral takovouto trasu. Další kopce již nebyly tak prudké a za odměnu nás čekal i sjezd z kopců a některé i letní koupačka v přehradě. Společnými silami a podporou jsme nakonec dorazili zpět na rezidenci. Večer následovala grilovačka a večerní zábava v podobě šipek, ping pongu, masáží a dalších aktivit.
V sobotu ráno jsme společně posnídali a každý se vydal svou cestou. Zasloužené odreagování si všichni užili a těší se na akci příští. 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Pozvánka na valnou hromadu

31.07.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 31. Srpna 2022 od 9 hod. v  sídle advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík, se sídlem Praha 1, Jungmannova 745/24, PSČ 11000

Celou pozvánku najdete zde a přílohu č. 1 zde

Články

Pozvánka na valnou hromadu

25.05.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 29. června 2022 od 9 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15.

Celou pozvánku najdete zde.

Články

Ceny bytů neklesnou, shodují se experti

02.05.2022

Ačkoli úrokové sazby hypoték stále stoupají, nemovitosti se prodávají. Experti neočekávají, že by se ceny v nejbližší době snižovaly.

Články