Výjezdní porada regionu Davida Mrózka s oslavou rekordu regionu, 2016

13.07.2016

Máte rádi ryby, a také rádi rybaříte? Vedoucí regionu Davida Mrózka si to mohli vyzkoušet na vlastní kůži na rybníku v Zahrádce u Petrovic u Jakuba Vágnera, kde společně se všemi vedoucími poboček, kontaktních míst i infocenter strávili nezapomenutelné 3 dny.

Každý úžasný výsledek se musí oslavit, proto součástí této výjezdní porady byla také oslava rekordu regionu, kdy byla pokořena hranice 8 mil. Kč, a nový rekord regionu Davida Mrózka se tak vyšplhal na částku 8 255 922 Kč bez DPH. Výkon to byl opravdu parádní, a proto se rozhodl regionální ředitel David Mrózek odměnit vedoucí ze svého regionu právě zážitkem, na který se jen tak nezapomíná. Rybaření možná nepředstavuje pro většinu z nás až tak skvělou zábavu, ale každý z účastníků vám jistě potvrdí, že to byl jeden z nejlepších zážitků v životě. Ještě aby ne, však kolikrát za život vytáhnete z rybníka téměř dvoumetrovou rybu? V nádherném prostředí, za slunného počasí se M&M partička pod dohledem nejvyššího vedení předháněla v tom, kdo uloví největší rybu. Z fotek si všichni můžete udělat jasnou představu o tom, jak zábavné to pro všechny bylo. I na noční koupání došlo. Co říci na závěr? Díky pane řediteli a díky všem zúčastněným!

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články