Výjezdní porada regionu Dolanský + Douda, 2016

25.01.2016

Ve dnech 17. 1. až 20. 1. 2016 se uskutečnila výjezdní porada regionů RŘ Ládi Doudy a OŘ Mirka Horáka, pod záštitou ŘPS Pepy Dolanského, které se zúčastnili, za dosažené výkony, někteří vedoucí poboček obou regionů se svými klíčovými makléři.

Zázemí poskytla, nejen pro pracovní aktivity, ubytování, ale i sport a relax, a svoji klíčovou úlohu sehrála Residence Buffalo ve Špindlerově Mlýně. Péče o všechny zúčastněné začínala od chvíle, kdy se zaklaply dveře aut, neboť nahoru nás vyvezla čtyřkola a někoho i saně. Celou chatou se linula vůně domácí kuchyně, venku na nás čekal horký svařák, kterého se hned první den vypilo 12litrů. Od prvního dne bylo jasné, kdo bude na privátní sjezdovce řádit na lyžích, kdo na snowboardu, kdo se vydá na sáňkařskou dráhu a kdo zkusí běžky na trase Horní Mísečky, které jsou nejvýše položenou horskou osadou v Krkonoších, v nadmořské výšce 1000 metrů. Každý večer se strh boj o relax ve vířivce, s výhledem na hřebeny Krkonoš a o zlaté ruce paní masérky, která dávala do kupy ne jedno bolavé tělo. Po relaxu se šli všichni dospěláci unavit do herny, kde se strhl nelítostný boj v šipkách a ping pongu. V brzkých ranních hodinách všichni ulehli do poctivých peřin z husího peří a Krkonoše se tak mohli připravit na další náročný den. 
Děkujeme všem zúčastněným a těšíme se na další společnou akci.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články