subHeader

Výjezdní porada regionu Dolanský + Douda, 2016

25.01.2016

Ve dnech 17. 1. až 20. 1. 2016 se uskutečnila výjezdní porada regionů RŘ Ládi Doudy a OŘ Mirka Horáka, pod záštitou ŘPS Pepy Dolanského, které se zúčastnili, za dosažené výkony, někteří vedoucí poboček obou regionů se svými klíčovými makléři.

Zázemí poskytla, nejen pro pracovní aktivity, ubytování, ale i sport a relax, a svoji klíčovou úlohu sehrála Residence Buffalo ve Špindlerově Mlýně. Péče o všechny zúčastněné začínala od chvíle, kdy se zaklaply dveře aut, neboť nahoru nás vyvezla čtyřkola a někoho i saně. Celou chatou se linula vůně domácí kuchyně, venku na nás čekal horký svařák, kterého se hned první den vypilo 12litrů. Od prvního dne bylo jasné, kdo bude na privátní sjezdovce řádit na lyžích, kdo na snowboardu, kdo se vydá na sáňkařskou dráhu a kdo zkusí běžky na trase Horní Mísečky, které jsou nejvýše položenou horskou osadou v Krkonoších, v nadmořské výšce 1000 metrů. Každý večer se strh boj o relax ve vířivce, s výhledem na hřebeny Krkonoš a o zlaté ruce paní masérky, která dávala do kupy ne jedno bolavé tělo. Po relaxu se šli všichni dospěláci unavit do herny, kde se strhl nelítostný boj v šipkách a ping pongu. V brzkých ranních hodinách všichni ulehli do poctivých peřin z husího peří a Krkonoše se tak mohli připravit na další náročný den. 
Děkujeme všem zúčastněným a těšíme se na další společnou akci.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Pozvánka na valnou hromadu

31.07.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 31. Srpna 2022 od 9 hod. v  sídle advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík, se sídlem Praha 1, Jungmannova 745/24, PSČ 11000

Celou pozvánku najdete zde a přílohu č. 1 zde

Články

Pozvánka na valnou hromadu

25.05.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 29. června 2022 od 9 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15.

Celou pozvánku najdete zde.

Články

Ceny bytů neklesnou, shodují se experti

02.05.2022

Ačkoli úrokové sazby hypoték stále stoupají, nemovitosti se prodávají. Experti neočekávají, že by se ceny v nejbližší době snižovaly.

Články