Výjezdní porada regionu Jaroslava Samka, 2016

17.05.2016

Dne 7. 4. 2016 se makléři z poboček Liberec, Jablonec nad Nisou a kontaktních míst Tanvald a Semily, účastnili Výjezdní porady v krásném vinařském městečku Pavlov, kterou pro ně za odměnu připravil vedoucí Jaroslav Samek.

Chybět nesměly ani skvělé hypoteční specialistky, které jsou nedílnou součástí týmu a bez kterých by to nešlo. Již po cestě od vedoucího obdrželi všichni hodnotné dary, které každý během trvání porady využil na maximum. Na místě na všechny čekalo nádherné a klidné prostředí Pálavské riviéry. Program byl pestrý a nabitý. Sílu na zvládnutí celého dne dodala domácí slivovice a výborný gulášek, poté se již slova ujal vedoucí a začala porada, tak jak ji známe, čísla, statistiky, odměny, plány, strategie, ale hlavně skvělé povzbuzení do dalších měsíců. Celý večer všechny bavila živá kapela, skvělé víno a opravdu každý pracoval až do brzkých ranních hodin, při diskuzích pod širým nebem, či při tanci s vedoucím. Porada byla zakončena bohatou společnou snídaní. 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Holding M&M Reality pomáhá lidem v těžké životní situaci k vysněnému bydlení

06.11.2019

PRAHA, 6. 11. 2019 – Společnost M&M Reality je už potřetí v řadě hrdým partnerem projektu TV Nova s názvem Mise nový domov. Ten pomáhá lidem s pohnutým osudem, kteří si mnohdy sáhli i na samé dno, proměnit jejich stávající zcela nevyhovující bydlení v místo jako stvořené pro nový začátek.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Realitní makléře čekají změny, regulace spěje do finále

22.10.2019

Na zpravodajském serveru idnes.cz vyšel článek ohledně zákona o realitním zprostředkování. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek.

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích

Češi v rámci rekonstrukcí rádi mění dispozice bytů a dělají je ekologičtějšími

07.10.2019

PRAHA, 7. 10. 2019 – Kompletní rekonstrukce bytu představuje nemalou investici, přičemž ve starých cihlových domech zpravidla vyjde dráž než v panelových. Češi s oblibou mění původní dispozice bytů a usilují rovněž o co nejvýraznější úsporu energií. V současné době se zájemci o rekonstrukci potýkají s extrémní zaneprázdněností stavebních firem.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum