subHeader

Výjezdní porada regionu Jaroslava Samka, 2016

17.05.2016

Dne 7. 4. 2016 se makléři z poboček Liberec, Jablonec nad Nisou a kontaktních míst Tanvald a Semily, účastnili Výjezdní porady v krásném vinařském městečku Pavlov, kterou pro ně za odměnu připravil vedoucí Jaroslav Samek.

Chybět nesměly ani skvělé hypoteční specialistky, které jsou nedílnou součástí týmu a bez kterých by to nešlo. Již po cestě od vedoucího obdrželi všichni hodnotné dary, které každý během trvání porady využil na maximum. Na místě na všechny čekalo nádherné a klidné prostředí Pálavské riviéry. Program byl pestrý a nabitý. Sílu na zvládnutí celého dne dodala domácí slivovice a výborný gulášek, poté se již slova ujal vedoucí a začala porada, tak jak ji známe, čísla, statistiky, odměny, plány, strategie, ale hlavně skvělé povzbuzení do dalších měsíců. Celý večer všechny bavila živá kapela, skvělé víno a opravdu každý pracoval až do brzkých ranních hodin, při diskuzích pod širým nebem, či při tanci s vedoucím. Porada byla zakončena bohatou společnou snídaní. 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Pozvánka na valnou hromadu

31.07.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 31. Srpna 2022 od 9 hod. v  sídle advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík, se sídlem Praha 1, Jungmannova 745/24, PSČ 11000

Celou pozvánku najdete zde a přílohu č. 1 zde

Články

Pozvánka na valnou hromadu

25.05.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 29. června 2022 od 9 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15.

Celou pozvánku najdete zde.

Články

Ceny bytů neklesnou, shodují se experti

02.05.2022

Ačkoli úrokové sazby hypoték stále stoupají, nemovitosti se prodávají. Experti neočekávají, že by se ceny v nejbližší době snižovaly.

Články