Výjezdní porada regionu Jaroslava Samka, 2016

17.05.2016

Dne 7. 4. 2016 se makléři z poboček Liberec, Jablonec nad Nisou a kontaktních míst Tanvald a Semily, účastnili Výjezdní porady v krásném vinařském městečku Pavlov, kterou pro ně za odměnu připravil vedoucí Jaroslav Samek.

Chybět nesměly ani skvělé hypoteční specialistky, které jsou nedílnou součástí týmu a bez kterých by to nešlo. Již po cestě od vedoucího obdrželi všichni hodnotné dary, které každý během trvání porady využil na maximum. Na místě na všechny čekalo nádherné a klidné prostředí Pálavské riviéry. Program byl pestrý a nabitý. Sílu na zvládnutí celého dne dodala domácí slivovice a výborný gulášek, poté se již slova ujal vedoucí a začala porada, tak jak ji známe, čísla, statistiky, odměny, plány, strategie, ale hlavně skvělé povzbuzení do dalších měsíců. Celý večer všechny bavila živá kapela, skvělé víno a opravdu každý pracoval až do brzkých ranních hodin, při diskuzích pod širým nebem, či při tanci s vedoucím. Porada byla zakončena bohatou společnou snídaní. 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články