Výjezdní porada regionu Jaroslava Samka, 2016

17.05.2016

Dne 7. 4. 2016 se makléři z poboček Liberec, Jablonec nad Nisou a kontaktních míst Tanvald a Semily, účastnili Výjezdní porady v krásném vinařském městečku Pavlov, kterou pro ně za odměnu připravil vedoucí Jaroslav Samek.

Chybět nesměly ani skvělé hypoteční specialistky, které jsou nedílnou součástí týmu a bez kterých by to nešlo. Již po cestě od vedoucího obdrželi všichni hodnotné dary, které každý během trvání porady využil na maximum. Na místě na všechny čekalo nádherné a klidné prostředí Pálavské riviéry. Program byl pestrý a nabitý. Sílu na zvládnutí celého dne dodala domácí slivovice a výborný gulášek, poté se již slova ujal vedoucí a začala porada, tak jak ji známe, čísla, statistiky, odměny, plány, strategie, ale hlavně skvělé povzbuzení do dalších měsíců. Celý večer všechny bavila živá kapela, skvělé víno a opravdu každý pracoval až do brzkých ranních hodin, při diskuzích pod širým nebem, či při tanci s vedoucím. Porada byla zakončena bohatou společnou snídaní. 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Největší firemní open air festival již po sedmé!

08.07.2019

Ostrava, 8.7.2019. – Největší realitní kancelář v České republice uspořádala pro své zaměstnance již 7. ročník firemního open air festivalu – M&M Fest 2019. Letošní ročník se nesl v duchu Summer Party a pro všechny zúčastněné bylo připraveno nejedno překvapení. 

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Každou třetí českou zahradu „zdobí“ bazén. Při prodeji nemovitosti to může být výhoda, ale i problém

21.05.2019

Praha, 21. 5. 2019 – Začala hlavní sezóna prodejů zahradních bazénů. V Česku se podle odhadů prodejců nacházejí už na každé třetí zahradě.  Pokud se jedná o pěkný a kvalitní bazén, hodnota domu díky němu vzroste. Existence nešťastně vyhotovené vodní plochy náročné na údržbu ale může znamenat i komplikaci při případném prodeji nemovitosti. Značná část bazénů u rodinných domů totiž pochází z devadesátých let a neodpovídá aktuálním požadavkům kupců.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

S M&M reality na Kryštofy

23.04.2019

Ostrava, 23. 4. 2019 - Velké letní festivaly v roce 2019 můžou zažít desítky lidí očima velkých hudebních hvězd. V úterý 23.4.2019 odstartovala realitní kancelář M&M reality velkou festivalovou soutěž „S M&M reality na Kryštofy“, která potrvá přes celé letní prázdniny.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum