Výjezdní porada regionu oblastního ředitele Miroslava Horáka, 2016

24.08.2016

Ve dnech 22. - 23. 7. 2016 se konala výjezdní porada regionu oblastního ředitele Miroslava Horáka. Pracovní část dne započala v Restauraci U Dvou Kohoutků v Pardubicích.

Posledním bodem pracovního programu byl společný přesun na letní kulturní festival, České hrady, právě začínající v těsné blízkosti Pardubic, pod Kunětickou horou. Stavba stanů, ochutnávky dobrého jídla, pití, poslech hudby příjemně vyplnily krásné odpoledne až do nočních hodin. Pro ty vytrvalejší program pokračoval i v sobotu. K procházce lákal hrad Kunětická hora, kde se v 70. letech natáčel seriál Arabela. Večer vyvrcholil vystoupením skupiny Kabát. Krásné letní počasí, které vydrželo po celé dva dny, dobrá nálada, báječná hudba a společná zábava, to jsou zážitky, na které budou jistě všichni rádi vzpomínat.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články