Výjezdní porada regionu Pepy Dolanského a Ládi Doudy - 2015

17.07.2015

Opravdu velmi vydařený začátek 29. týdne v roce 2015 zažil region Pepíka Dolanského a Ládi Doudy.

V pondělí 13. 7. 2015 vyjeli vedoucí poboček společně s asistentkami na hromadnou poradu do penzionu Pašta v Říčkách v Orlických horách. Po příjezdu už na ně čekala snídaně. V 9h se všichni přemístili na poradu regionu, která byla zakončena společným obědem. Po obědě se vydali na místní vrch Zakletý, kde pro ně byl na vytrávení připraven sportovní program až do pozdního odpoledne. Během jednoho dne si účastníci stihli projít adrenalinový lanový park, zahrát netradiční hru „frisbee“ nebo si sjet vrch Zakletý na tříkolkách. Pro nesportovce byl připraven v polepeném voze pojízdný bar, tudíž opravdu každý si přišel na své J. Vyčerpaní, ale nabití skvělou náladou se společně vrátili na penzion, kde už voněla večeře, která se opět protáhla až do ranních hodin za hudby pod taktovkou oblastního ředitele Ládi Doudy.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Články

M & M reality spouští vlastní aukční portál!

16.10.2020

Novinkou v nabídce M & M reality je spuštění vlastního aukčního portálu umožňujícího prodat klientům nemovitost nejvyšší možné nabídce.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články