Výjezdní porada regionu Pepy Dolanského a Ládi Doudy - 2015

17.07.2015

Opravdu velmi vydařený začátek 29. týdne v roce 2015 zažil region Pepíka Dolanského a Ládi Doudy.

V pondělí 13. 7. 2015 vyjeli vedoucí poboček společně s asistentkami na hromadnou poradu do penzionu Pašta v Říčkách v Orlických horách. Po příjezdu už na ně čekala snídaně. V 9h se všichni přemístili na poradu regionu, která byla zakončena společným obědem. Po obědě se vydali na místní vrch Zakletý, kde pro ně byl na vytrávení připraven sportovní program až do pozdního odpoledne. Během jednoho dne si účastníci stihli projít adrenalinový lanový park, zahrát netradiční hru „frisbee“ nebo si sjet vrch Zakletý na tříkolkách. Pro nesportovce byl připraven v polepeném voze pojízdný bar, tudíž opravdu každý si přišel na své J. Vyčerpaní, ale nabití skvělou náladou se společně vrátili na penzion, kde už voněla večeře, která se opět protáhla až do ranních hodin za hudby pod taktovkou oblastního ředitele Ládi Doudy.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články