Výjezdní porada vedoucích a manažerů M&M reality a M&M Finance regionu Tomáše Štěpničky

11.08.2015

V úterý 14. července 2015 se sešli vedoucí a manažeři kanceláří M&M reality, ředitel M&M Finance Milan Skalický a „jeho pomocníci“ Jirka Kolář a Petr Budín a také noví lektoři společnosti pro tento region – Růža Brabcová a Michal Brejcha.

Návštěvou nás poctil také ředitel pobočkové sítě Ing. Pavel Zámečník. Celá akce probíhala v úžasném prostředí Village hotelu Svachův Dvůr.  Setkání bylo především pracovní, zejména šlo o představení nové strategie M&M Finance a spolupráce s realitní částí společnosti, další informace vedoucí k rozvoji regionu, ale byl vyhrazen i čas na zábavu, a to v podobě golfu, dobrého občerstvení a pivečka z vlastního pivovaru.  Součástí bylo také poděkování kancelářím, především pobočkám Říčany a Příbram, které v uplynulém měsíci pokořily milionovou hranici a tím výrazně přispěly k rekordu celého regionu. Skvělé výsledky, skvělá akce.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Články

M & M reality spouští vlastní aukční portál!

16.10.2020

Novinkou v nabídce M & M reality je spuštění vlastního aukčního portálu umožňujícího prodat klientům nemovitost nejvyšší možné nabídce.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články