subHeader

Výjezdní porada vedoucích a manažerů M&M reality a M&M Finance regionu Tomáše Štěpničky

11.08.2015

V úterý 14. července 2015 se sešli vedoucí a manažeři kanceláří M&M reality, ředitel M&M Finance Milan Skalický a „jeho pomocníci“ Jirka Kolář a Petr Budín a také noví lektoři společnosti pro tento region – Růža Brabcová a Michal Brejcha.

Návštěvou nás poctil také ředitel pobočkové sítě Ing. Pavel Zámečník. Celá akce probíhala v úžasném prostředí Village hotelu Svachův Dvůr.  Setkání bylo především pracovní, zejména šlo o představení nové strategie M&M Finance a spolupráce s realitní částí společnosti, další informace vedoucí k rozvoji regionu, ale byl vyhrazen i čas na zábavu, a to v podobě golfu, dobrého občerstvení a pivečka z vlastního pivovaru.  Součástí bylo také poděkování kancelářím, především pobočkám Říčany a Příbram, které v uplynulém měsíci pokořily milionovou hranici a tím výrazně přispěly k rekordu celého regionu. Skvělé výsledky, skvělá akce.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Pozvánka na valnou hromadu

31.07.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 31. Srpna 2022 od 9 hod. v  sídle advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík, se sídlem Praha 1, Jungmannova 745/24, PSČ 11000

Celou pozvánku najdete zde a přílohu č. 1 zde

Články

Pozvánka na valnou hromadu

25.05.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 29. června 2022 od 9 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15.

Celou pozvánku najdete zde.

Články

Ceny bytů neklesnou, shodují se experti

02.05.2022

Ačkoli úrokové sazby hypoték stále stoupají, nemovitosti se prodávají. Experti neočekávají, že by se ceny v nejbližší době snižovaly.

Články