Výjezdní porada vedoucích a manažerů M&M reality a M&M Finance regionu Tomáše Štěpničky

11.08.2015

V úterý 14. července 2015 se sešli vedoucí a manažeři kanceláří M&M reality, ředitel M&M Finance Milan Skalický a „jeho pomocníci“ Jirka Kolář a Petr Budín a také noví lektoři společnosti pro tento region – Růža Brabcová a Michal Brejcha.

Návštěvou nás poctil také ředitel pobočkové sítě Ing. Pavel Zámečník. Celá akce probíhala v úžasném prostředí Village hotelu Svachův Dvůr.  Setkání bylo především pracovní, zejména šlo o představení nové strategie M&M Finance a spolupráce s realitní částí společnosti, další informace vedoucí k rozvoji regionu, ale byl vyhrazen i čas na zábavu, a to v podobě golfu, dobrého občerstvení a pivečka z vlastního pivovaru.  Součástí bylo také poděkování kancelářím, především pobočkám Říčany a Příbram, které v uplynulém měsíci pokořily milionovou hranici a tím výrazně přispěly k rekordu celého regionu. Skvělé výsledky, skvělá akce.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články