Výjezdní porada vedoucích a manažerů M&M reality a M&M Finance regionu Tomáše Štěpničky

11.08.2015

V úterý 14. července 2015 se sešli vedoucí a manažeři kanceláří M&M reality, ředitel M&M Finance Milan Skalický a „jeho pomocníci“ Jirka Kolář a Petr Budín a také noví lektoři společnosti pro tento region – Růža Brabcová a Michal Brejcha.

Návštěvou nás poctil také ředitel pobočkové sítě Ing. Pavel Zámečník. Celá akce probíhala v úžasném prostředí Village hotelu Svachův Dvůr.  Setkání bylo především pracovní, zejména šlo o představení nové strategie M&M Finance a spolupráce s realitní částí společnosti, další informace vedoucí k rozvoji regionu, ale byl vyhrazen i čas na zábavu, a to v podobě golfu, dobrého občerstvení a pivečka z vlastního pivovaru.  Součástí bylo také poděkování kancelářím, především pobočkám Říčany a Příbram, které v uplynulém měsíci pokořily milionovou hranici a tím výrazně přispěly k rekordu celého regionu. Skvělé výsledky, skvělá akce.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články