Výjezdní porada vedoucích na Klínech - region Fibrich, 2015

18.09.2015

Výjezdní porada managementu regionu Fibrich se tentokrát konala v horském hotelu Emeran v lyžařském areálu Klíny u Litvínova.

Po pracovní části se pokračovalo sportovními aktivitami – adrenalinovým sjezdem na koloběžkách, fotbalovým utkáním smíšených družstev složených jak z pánské tak dámské části a vše vyvrcholilo střetnutím ve sportovním odvětví, které má jedno z nejnáročnějších pravidel vůbec – vybíjenou! K večeři se podávala grilovaná uzená kýta a dále se pokračovalo až do pozdních nočních hodin, kde se jako skvělý a neúnavný zpěvák a výborný znalec všech českých textů ukázal náš nový kolega regionální ředitel M&M finance Simon Recman.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Články

M & M reality spouští vlastní aukční portál!

16.10.2020

Novinkou v nabídce M & M reality je spuštění vlastního aukčního portálu umožňujícího prodat klientům nemovitost nejvyšší možné nabídce.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články