Výjezdní porada vedoucích na Klínech - region Fibrich, 2015

18.09.2015

Výjezdní porada managementu regionu Fibrich se tentokrát konala v horském hotelu Emeran v lyžařském areálu Klíny u Litvínova.

Po pracovní části se pokračovalo sportovními aktivitami – adrenalinovým sjezdem na koloběžkách, fotbalovým utkáním smíšených družstev složených jak z pánské tak dámské části a vše vyvrcholilo střetnutím ve sportovním odvětví, které má jedno z nejnáročnějších pravidel vůbec – vybíjenou! K večeři se podávala grilovaná uzená kýta a dále se pokračovalo až do pozdních nočních hodin, kde se jako skvělý a neúnavný zpěvák a výborný znalec všech českých textů ukázal náš nový kolega regionální ředitel M&M finance Simon Recman.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články