Výjezdní porada vedoucích poboček regionu oblastního ředitele Miroslava Horáka, 2016

03.06.2016

Dne 11. 5. 2016 se uskutečnila výjezdní porada vedoucích poboček regionu oblastního ředitele Miroslava Horáka. Zelená M&M flotila aut na parkovišti v Peci pod Sněžkou ladila se zelení horské přírody v okolí.

Ve slunečném dni byla jízda lanovkou na vrchol Sněžky krásným zážitkem. Sestup ke Slezské boudě kamenitou stezkou se zbytky sněhu byl už trochu adrenalin a polední zastávka na Luční boudě spojená obědem byla velmi vítaná. Po krátkém odpočinku výprava pokračovala přes Výrovku zpět do Pece pod Sněžkou. Celý den provázela účastníky dobrá nálada, soutěže makléřských vědomostí, krásné počasí a když pominu to, že mnozí měli několik příštích dnů problém sejít ze schodů, byla to velmi vydařená akce.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Holding M&M Reality pomáhá lidem v těžké životní situaci k vysněnému bydlení

06.11.2019

PRAHA, 6. 11. 2019 – Společnost M&M Reality je už potřetí v řadě hrdým partnerem projektu TV Nova s názvem Mise nový domov. Ten pomáhá lidem s pohnutým osudem, kteří si mnohdy sáhli i na samé dno, proměnit jejich stávající zcela nevyhovující bydlení v místo jako stvořené pro nový začátek.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Realitní makléře čekají změny, regulace spěje do finále

22.10.2019

Na zpravodajském serveru idnes.cz vyšel článek ohledně zákona o realitním zprostředkování. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek.

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích

Češi v rámci rekonstrukcí rádi mění dispozice bytů a dělají je ekologičtějšími

07.10.2019

PRAHA, 7. 10. 2019 – Kompletní rekonstrukce bytu představuje nemalou investici, přičemž ve starých cihlových domech zpravidla vyjde dráž než v panelových. Češi s oblibou mění původní dispozice bytů a usilují rovněž o co nejvýraznější úsporu energií. V současné době se zájemci o rekonstrukci potýkají s extrémní zaneprázdněností stavebních firem.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum