Výjezdní porada vedoucích poboček regionu oblastního ředitele Miroslava Horáka, 2016

03.06.2016

Dne 11. 5. 2016 se uskutečnila výjezdní porada vedoucích poboček regionu oblastního ředitele Miroslava Horáka. Zelená M&M flotila aut na parkovišti v Peci pod Sněžkou ladila se zelení horské přírody v okolí.

Ve slunečném dni byla jízda lanovkou na vrchol Sněžky krásným zážitkem. Sestup ke Slezské boudě kamenitou stezkou se zbytky sněhu byl už trochu adrenalin a polední zastávka na Luční boudě spojená obědem byla velmi vítaná. Po krátkém odpočinku výprava pokračovala přes Výrovku zpět do Pece pod Sněžkou. Celý den provázela účastníky dobrá nálada, soutěže makléřských vědomostí, krásné počasí a když pominu to, že mnozí měli několik příštích dnů problém sejít ze schodů, byla to velmi vydařená akce.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Největší firemní open air festival již po sedmé!

08.07.2019

Ostrava, 8.7.2019. – Největší realitní kancelář v České republice uspořádala pro své zaměstnance již 7. ročník firemního open air festivalu – M&M Fest 2019. Letošní ročník se nesl v duchu Summer Party a pro všechny zúčastněné bylo připraveno nejedno překvapení. 

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Každou třetí českou zahradu „zdobí“ bazén. Při prodeji nemovitosti to může být výhoda, ale i problém

21.05.2019

Praha, 21. 5. 2019 – Začala hlavní sezóna prodejů zahradních bazénů. V Česku se podle odhadů prodejců nacházejí už na každé třetí zahradě.  Pokud se jedná o pěkný a kvalitní bazén, hodnota domu díky němu vzroste. Existence nešťastně vyhotovené vodní plochy náročné na údržbu ale může znamenat i komplikaci při případném prodeji nemovitosti. Značná část bazénů u rodinných domů totiž pochází z devadesátých let a neodpovídá aktuálním požadavkům kupců.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

S M&M reality na Kryštofy

23.04.2019

Ostrava, 23. 4. 2019 - Velké letní festivaly v roce 2019 můžou zažít desítky lidí očima velkých hudebních hvězd. V úterý 23.4.2019 odstartovala realitní kancelář M&M reality velkou festivalovou soutěž „S M&M reality na Kryštofy“, která potrvá přes celé letní prázdniny.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum