Výjezdní vánoční porada reg. ředitele Petra Motyky, 2015

15.12.2015

Ve dnech 4. 12 - 5. 12. 2015 se konala výjezdní vánoční porada RŘ Petra Motyky, která probíhala na hotelu DUO na Horní Bečvě, kde jsme se setkali všichni vedoucí a asistentky poboček.

Porada v tomto roce byla poslední a proto nemohla chybět nezapomenutelná zábava. I naše bránice dostaly zabrat, když každý účastník recitoval nebo zpíval svůj vlastní verš k vánoční tématice. Zklidnění se dostavilo u masáží, které jsme si řádně vychutnávali a zažívali relax. Pak následovalo předávání dárečků. Večerní program zahájilo vystoupení travesti skupiny, byl to nezapomenutelný zážitek. Zábava se rozproudila až do brzkých ranních hodin.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články