Výlet na hrad Dívčí kámen - Pobočka České Budějovice, 29. 12. 2015

20.01.2016

Protože byla většina osazenstva pobočky České Budějovice unavená z neustálého přejídání se o Vánočních svátcích, padl návrh "Co se takhle jít projít?".

Celkem nadšeně byl tento návrh přijat a makléři spolu s rodinami a vedoucím pobočky se domluvili na procházce na zříceninu hradu Dívčí kámen. Hrad si nejvíce užily děti, dospělí si opekli nějaký ten špekáček a bylo i něco
tekutého na zahřátí - vše samozřejmě pod hlavičkou Jedničky na realitním trhu - M&M reality. Výlet svůj účel splnil a zakončen byl jak jinak, než v restauraci na palačince a kávičce. Celá parta měla v určitých chvílích co dělat, aby se smíchy neocitla pod stolem.
Brzy zase palačinkám zdar!

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články