Výlet na hrad Dívčí kámen - Pobočka České Budějovice, 29. 12. 2015

20.01.2016

Protože byla většina osazenstva pobočky České Budějovice unavená z neustálého přejídání se o Vánočních svátcích, padl návrh "Co se takhle jít projít?".

Celkem nadšeně byl tento návrh přijat a makléři spolu s rodinami a vedoucím pobočky se domluvili na procházce na zříceninu hradu Dívčí kámen. Hrad si nejvíce užily děti, dospělí si opekli nějaký ten špekáček a bylo i něco
tekutého na zahřátí - vše samozřejmě pod hlavičkou Jedničky na realitním trhu - M&M reality. Výlet svůj účel splnil a zakončen byl jak jinak, než v restauraci na palačince a kávičce. Celá parta měla v určitých chvílích co dělat, aby se smíchy neocitla pod stolem.
Brzy zase palačinkám zdar!

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Češi v rámci rekonstrukcí rádi mění dispozice bytů a dělají je ekologičtějšími

07.10.2019

PRAHA, 7. 10. 2019 – Kompletní rekonstrukce bytu představuje nemalou investici, přičemž ve starých cihlových domech zpravidla vyjde dráž než v panelových. Češi s oblibou mění původní dispozice bytů a usilují rovněž o co nejvýraznější úsporu energií. V současné době se zájemci o rekonstrukci potýkají s extrémní zaneprázdněností stavebních firem.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Byty se staví nejvíc za deset let. Přesto se na mnohé zájemce nedostane

30.09.2019

Na zpravodajském serveru idnes.cz vyšel článek ohledně výstavby nových bytů. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek. 

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích

Družstevní byty nabírají „druhý dech“. Krizi bydlení ale nevyléčí

26.09.2019

Na zpravodajském serveru ceskapozice.lidovky.cz vyšel článek ohledně družstevních bytů. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek.

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích