Výlet na hrad Dívčí kámen - Pobočka České Budějovice, 29. 12. 2015

20.01.2016

Protože byla většina osazenstva pobočky České Budějovice unavená z neustálého přejídání se o Vánočních svátcích, padl návrh "Co se takhle jít projít?".

Celkem nadšeně byl tento návrh přijat a makléři spolu s rodinami a vedoucím pobočky se domluvili na procházce na zříceninu hradu Dívčí kámen. Hrad si nejvíce užily děti, dospělí si opekli nějaký ten špekáček a bylo i něco
tekutého na zahřátí - vše samozřejmě pod hlavičkou Jedničky na realitním trhu - M&M reality. Výlet svůj účel splnil a zakončen byl jak jinak, než v restauraci na palačince a kávičce. Celá parta měla v určitých chvílích co dělat, aby se smíchy neocitla pod stolem.
Brzy zase palačinkám zdar!

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Největší firemní open air festival již po sedmé!

08.07.2019

Ostrava, 8.7.2019. – Největší realitní kancelář v České republice uspořádala pro své zaměstnance již 7. ročník firemního open air festivalu – M&M Fest 2019. Letošní ročník se nesl v duchu Summer Party a pro všechny zúčastněné bylo připraveno nejedno překvapení. 

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Každou třetí českou zahradu „zdobí“ bazén. Při prodeji nemovitosti to může být výhoda, ale i problém

21.05.2019

Praha, 21. 5. 2019 – Začala hlavní sezóna prodejů zahradních bazénů. V Česku se podle odhadů prodejců nacházejí už na každé třetí zahradě.  Pokud se jedná o pěkný a kvalitní bazén, hodnota domu díky němu vzroste. Existence nešťastně vyhotovené vodní plochy náročné na údržbu ale může znamenat i komplikaci při případném prodeji nemovitosti. Značná část bazénů u rodinných domů totiž pochází z devadesátých let a neodpovídá aktuálním požadavkům kupců.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

S M&M reality na Kryštofy

23.04.2019

Ostrava, 23. 4. 2019 - Velké letní festivaly v roce 2019 můžou zažít desítky lidí očima velkých hudebních hvězd. V úterý 23.4.2019 odstartovala realitní kancelář M&M reality velkou festivalovou soutěž „S M&M reality na Kryštofy“, která potrvá přes celé letní prázdniny.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum