Zábavný den s M&M reality - Rychnov nad Kněžnou - 11. 9. 2014

18.09.2014

Ve čtvrtek 11. 9. 2014 pořádalo kontaktní místo Rychnov nad Kněžnou ,,Zábavný den s M&M reality´´. I přes nepřízeň počasí, které nás donutilo akci ukončit dříve, než jsme chtěli, se akce vydařila.

Děti si užily skákací hrad a skluzavku, avšak největší radost udělaly balónky a naše vedoucí pobočky jako klaun, který je rozdával. U stánku se nezastavovaly jen děti s rodiči, ale i rodiče samotní, kteří si vzali balónek pro svou ratolest a v odpoledních hodinách se se svými dětmi školou či školkou povinnými zastavili znovu, aby si děti užily také atrakce. Věříme, že při příznivějším počasí bude účast na další akci, kterou uspořádáme ještě větší. Na další setkání se těšíme. Tým kontaktního místa Rychnov nad Kněžnou. 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články