Zábavný den s M&M reality - Rychnov nad Kněžnou - 11. 9. 2014

18.09.2014

Ve čtvrtek 11. 9. 2014 pořádalo kontaktní místo Rychnov nad Kněžnou ,,Zábavný den s M&M reality´´. I přes nepřízeň počasí, které nás donutilo akci ukončit dříve, než jsme chtěli, se akce vydařila.

Děti si užily skákací hrad a skluzavku, avšak největší radost udělaly balónky a naše vedoucí pobočky jako klaun, který je rozdával. U stánku se nezastavovaly jen děti s rodiči, ale i rodiče samotní, kteří si vzali balónek pro svou ratolest a v odpoledních hodinách se se svými dětmi školou či školkou povinnými zastavili znovu, aby si děti užily také atrakce. Věříme, že při příznivějším počasí bude účast na další akci, kterou uspořádáme ještě větší. Na další setkání se těšíme. Tým kontaktního místa Rychnov nad Kněžnou. 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články