Jsme s Vámi, Ukrajino! Ми з тобою, Україно!

Zahájení školního roku s M&M reality

10.09.2013

První školní den sebou nese spoustu různých pocitů. Počínaje špatnou náladou pubertálních dětí, že už zase musí do školy, přes ty, které se do školy těší, protože uvidí spoustu svých kamarádů, tak také nezapomenutelné chvíle plné očekávání, kdy prvňáčci usedají často i s pláčem poprvé do školních lavic. Právě proto se M&M reality v zastoupení třineckých makléřů rozhodla přidat k této pestré paletě pocitů pár těch, které jsou v dnešním uspěchaném světě k nezaplacení. Radost a nadšení! Tak tohle přesně jste mohli načerpat první školní den 2. 9. 2013 v Třinci, na náměstí Svobody, kde M&M reality pořádala již svůj 3. ročník akce s názvem Zahájení školního roku s M&M reality!

Již tradičně nechyběla obrovská spousta balónků s héliem, které udělaly radost především školákům druhého stupně. Z nafukovacích atrakcí si děti mohly vybrat mezi skákacími hrady a skluzavkami, novinkou letos byl živý stolní fotbálek, který vzbudil velký zájem především u starších dětí. Odehrály se také 2 zápasy, kdy M&M team vyzval ty největší a neúnavné hráče, aby změřili své síly ve fotbálku. M&M team bojoval seč mu síly stačily, ale v jednom zápase podlehl trénovaným školákům. Ve druhém zápase už se M&M teamu dařilo lépe a pokořil tým mladších žáků. Mezi největší lákadla pro děti patřila také bezesporu Zumba pro děti, při které excelovaly především malé slečny. Nejen tedy zábavou, ale také sportem jsme zpestřili dětem jejich první školní den. Stejně jako na minulých ročnících, i letos se za námi přijela podívat skupina skokanů na skákacích botách 7th Move, která se letos rozrostla i o juniorskou sekci. Všechny děti si rovněž mohly pod dohledem instruktorů vyzkoušet, jak samy zvládnou chůzi či lehčí skoky na těchto skákacích botách.

Letošní ročník byl spojen také s jízdou celopolepů v ulicích Třince. Věříme, že nám způsobené menší kolony prominou všichni netrpěliví řidiči. Pro tolik radosti, kterou jsme udělali vašim dětem, nám snad odpustíte tuto neřest. Všem vám také děkujeme za vyplněné dotazníky, které nám jistě pomohou v naší další práci. Jak jsme slíbili, ve večerních hodinách jsme z vašich dotazníků vylosovali pár, které nezůstaly bez odměny. Vy, kteří jste byli vylosováni a nepřevzali jste si cenu, budete kontaktováni k převzetí výhry.

Již letos vám můžeme slíbit, že opět za rok, se náměstí Svobody opět zazelená a všichni si určitě přijdou na své jak děti, tak dospělí. Děkujeme a těšíme se na vás opět za rok!

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Pozvánka na valnou hromadu

20.10.2023

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 23. listopadu 2023 od 10 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15

Celou pozvánku najdete zde

Články

Pozvánka na valnou hromadu

02.10.2023

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 2. listopadu 2023 od 14 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15

Celou pozvánku najdete zde a přílohu č. 1 zde

Články

Manuál pro majitele: jak bez problému pronajmout byt

05.05.2023

Máte investiční byt, který chcete zhodnotit? Nájemní bydlení je na vzestupu a vypadá to, že by vám zájemci měli doslova sami klepat na dveře. Otázkou za milion ale zůstává, jak vybrat spolehlivého nájemce, ochránit svůj majetek a pronajmout za slušnou cenu? Poradíme vám, na co si dát pozor, než pustíte váš byt na realitní trh a předáte klíče.

Články