Zahájení školního roku s M&M reality

10.09.2013

První školní den sebou nese spoustu různých pocitů. Počínaje špatnou náladou pubertálních dětí, že už zase musí do školy, přes ty, které se do školy těší, protože uvidí spoustu svých kamarádů, tak také nezapomenutelné chvíle plné očekávání, kdy prvňáčci usedají často i s pláčem poprvé do školních lavic. Právě proto se M&M reality v zastoupení třineckých makléřů rozhodla přidat k této pestré paletě pocitů pár těch, které jsou v dnešním uspěchaném světě k nezaplacení. Radost a nadšení! Tak tohle přesně jste mohli načerpat první školní den 2. 9. 2013 v Třinci, na náměstí Svobody, kde M&M reality pořádala již svůj 3. ročník akce s názvem Zahájení školního roku s M&M reality!

Již tradičně nechyběla obrovská spousta balónků s héliem, které udělaly radost především školákům druhého stupně. Z nafukovacích atrakcí si děti mohly vybrat mezi skákacími hrady a skluzavkami, novinkou letos byl živý stolní fotbálek, který vzbudil velký zájem především u starších dětí. Odehrály se také 2 zápasy, kdy M&M team vyzval ty největší a neúnavné hráče, aby změřili své síly ve fotbálku. M&M team bojoval seč mu síly stačily, ale v jednom zápase podlehl trénovaným školákům. Ve druhém zápase už se M&M teamu dařilo lépe a pokořil tým mladších žáků. Mezi největší lákadla pro děti patřila také bezesporu Zumba pro děti, při které excelovaly především malé slečny. Nejen tedy zábavou, ale také sportem jsme zpestřili dětem jejich první školní den. Stejně jako na minulých ročnících, i letos se za námi přijela podívat skupina skokanů na skákacích botách 7th Move, která se letos rozrostla i o juniorskou sekci. Všechny děti si rovněž mohly pod dohledem instruktorů vyzkoušet, jak samy zvládnou chůzi či lehčí skoky na těchto skákacích botách.

Letošní ročník byl spojen také s jízdou celopolepů v ulicích Třince. Věříme, že nám způsobené menší kolony prominou všichni netrpěliví řidiči. Pro tolik radosti, kterou jsme udělali vašim dětem, nám snad odpustíte tuto neřest. Všem vám také děkujeme za vyplněné dotazníky, které nám jistě pomohou v naší další práci. Jak jsme slíbili, ve večerních hodinách jsme z vašich dotazníků vylosovali pár, které nezůstaly bez odměny. Vy, kteří jste byli vylosováni a nepřevzali jste si cenu, budete kontaktováni k převzetí výhry.

Již letos vám můžeme slíbit, že opět za rok, se náměstí Svobody opět zazelená a všichni si určitě přijdou na své jak děti, tak dospělí. Děkujeme a těšíme se na vás opět za rok!

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Kam zamíří ceny nemovitostí? Realitní trh 2022 očima expertů

28.12.2021

Ne a ne se zastavit. Tak by se dal shrnout vývoj cen na realitním trhu v posledním desetiletí. Kdo očekával, že v letošním roce už ceny rezidenčních nemovitostí najdou svůj strop, nepochodil. Nadějí tak zůstává rok 2022. Kam ceny nemovitostí zamíří a co je bude ovlivňovat, jsme se zeptali expertů.

Články

Velké realitky trvají na kurzech před makléřskými zkouškami. Vadí jim, že to jinde jde i bez nich

17.12.2021

Deset tisíc českých realitních makléřů musí od ledna prokázat své vzdělání. Jinak nemohou s prací pokračovat. Totéž se týká i nováčků, které ke vstupu do realitního byznysu zlákal boom, jímž celý trh prochází. Potvrzení nutné k výkonu profese, které po makléřích chce realitní zákon, zajistí některé obory vysokých škol, praxe nebo absolvování odborné zkoušky. U posledního způsobu ale zájemci naráží na značně rozdílné podmínky. Jedna z největších kanceláří na trhu Re/Max si budoucí makléře školí sama. Chce, aby prošli třítýdenním kurzem v její RX Akademii, ve které jsou lektory stávající zprostředkovatelé. Bez absolvování kurzu firma nováčky nepošle ke zkoušce, která je pro jejich další práci nezbytná. „Naučil jsem se tam, jak postupovat na schůzce, jak nachystat věci z katastru, jak postupovat se smlouvou. Bez toho by start do praxe byl výrazně těžší,“ říká Petr Motyčka, makléř ze sítě Re/Max Delta, který zaškolení a zkoušku absolvoval ještě před platností zákona. Kancelář ročně pošle ke zkouškám kolem 350 uchazečů, z nichž certifikát dostane asi 80 procent. 

Články

Šéf M&M reality: Žádná cenová bublina u nemovitostí není, dolů to nepůjde

25.11.2021

Největší tuzemská realitní kancelář M&M reality chce všechny své nemovitosti prodávat formou aukce. Podle jejího šéfa Petra Morcinka je to při současné vysoké poptávce na trhu nejspravedlivější způsob a také cesta, jak zvednout prodejní cenu na maximum. „Realitka pracuje pro prodávajícího, jejím posláním je prodat co nejdráž,” říká.

 

 

Články