Jsme s Vámi, Ukrajino! Ми з тобою, Україно!

Zahájení školního roku s M&M reality – Třinec

21.09.2011

Bylo krásné slunečné ráno a náměstí Svobody v Třinci se začalo zelenat! Tým třineckých makléřů uspořádal velkolepé přivítání školního roku nejen pro děti, ale také pro mládež a rodiče našich školáků. Akci jsme zahájili opravdu „SPANILOU JÍZDOU CELOPOLEPŮ“, které se účastnilo 40 aut, nechyběly Jeepy a červené Ferrari.

Pro děti pak bylo přímo na náměstí připraveno mnoho atrakcí – skákací hrady, skluzavky, trampolína, stolní hry Weykick, malování na obličej a samozřejmě také spousta balónků. Mezitím co děti řádily, rodiče se mohli kochat prohlídkou luxusních vozů společnosti AutoHeller nebo si pochutnat na grilovaných pochoutkách. Velkým zpestřením akce byla show skupiny 7th Move, která nám předvedla neuvěřitelné akrobatické kousky na skákacích botách. Na závěr akce vystoupila třinecká skupina 6. smysl, v níž účinkuje jeden z našich makléřů.

Radost, smích, nadšení, úžas, pohoda, veselí, rivalita při soutěžích, hrátky s héliem nafouknutými balónky, to vše nás provázelo prosluněným dnem. Děkujeme všem, kteří nám přijeli pomoci a také těm, kteří se přišli jen pobavit. Nebýt všech zúčastněných, nikdy bychom nedosáhli tak zeleného efektu, jaký tato akce přinesla.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Manuál pro majitele: jak bez problému pronajmout byt

05.05.2023

Máte investiční byt, který chcete zhodnotit? Nájemní bydlení je na vzestupu a vypadá to, že by vám zájemci měli doslova sami klepat na dveře. Otázkou za milion ale zůstává, jak vybrat spolehlivého nájemce, ochránit svůj majetek a pronajmout za slušnou cenu? Poradíme vám, na co si dát pozor, než pustíte váš byt na realitní trh a předáte klíče.

Články

Petr Morcinek: Propad cen nemovitostí je vizitkou neschopných realiťáků

14.03.2023

Ceny nemovitostí padají a s nimi velká část realitního trhu. Roste nervozita a napětí. A v tisku se objevují realitkami živené titulky, které se klientům snaží vnutit, že doba je zlá a výhodně prodat není možné. Jenže situace je z mého pohledu jiná. Většina z těch, kteří prodávají se slevou, totiž nevyčerpají většinu možností, jak to dělat jinak a lépe, píše v komentáři pro Newstream Petr Morcinek, majitel realitní společnosti M&M Reality.

Články

TISKOVÁ ZPRÁVA - M&M REALITY Holding a.s.

12.09.2022

Největší realitní služba M&M Reality majitele Petra Morcinka a realitní skupina EHS investora Marka Rosenbauma spojují síly. Společně zamíří do Evropy pod značkou M&M Real Estate Europe.

  • Spoluprací obou subjektů vzniká realitní uskupení evropského významu, ještě letos se připraví na vstup do Německa a Rakouska
  • Oba subjekty chtějí spolupracovat především na vývoji digitálních nástrojů a stát se na tomto poli světovou jedničkou
  • Cena transakce nebyla zveřejněna

Články