Zahájení školního roku s M&M reality – Třinec

21.09.2011

Bylo krásné slunečné ráno a náměstí Svobody v Třinci se začalo zelenat! Tým třineckých makléřů uspořádal velkolepé přivítání školního roku nejen pro děti, ale také pro mládež a rodiče našich školáků. Akci jsme zahájili opravdu „SPANILOU JÍZDOU CELOPOLEPŮ“, které se účastnilo 40 aut, nechyběly Jeepy a červené Ferrari.

Pro děti pak bylo přímo na náměstí připraveno mnoho atrakcí – skákací hrady, skluzavky, trampolína, stolní hry Weykick, malování na obličej a samozřejmě také spousta balónků. Mezitím co děti řádily, rodiče se mohli kochat prohlídkou luxusních vozů společnosti AutoHeller nebo si pochutnat na grilovaných pochoutkách. Velkým zpestřením akce byla show skupiny 7th Move, která nám předvedla neuvěřitelné akrobatické kousky na skákacích botách. Na závěr akce vystoupila třinecká skupina 6. smysl, v níž účinkuje jeden z našich makléřů.

Radost, smích, nadšení, úžas, pohoda, veselí, rivalita při soutěžích, hrátky s héliem nafouknutými balónky, to vše nás provázelo prosluněným dnem. Děkujeme všem, kteří nám přijeli pomoci a také těm, kteří se přišli jen pobavit. Nebýt všech zúčastněných, nikdy bychom nedosáhli tak zeleného efektu, jaký tato akce přinesla.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Pozvánka na valnou hromadu

28.05.2021

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 28. června 2021 od 9 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15.

Celou pozvánku najdete zde.

Články

Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články