subHeader

Zahájení školního roku s M&M reality – Třinec

21.09.2011

Bylo krásné slunečné ráno a náměstí Svobody v Třinci se začalo zelenat! Tým třineckých makléřů uspořádal velkolepé přivítání školního roku nejen pro děti, ale také pro mládež a rodiče našich školáků. Akci jsme zahájili opravdu „SPANILOU JÍZDOU CELOPOLEPŮ“, které se účastnilo 40 aut, nechyběly Jeepy a červené Ferrari.

Pro děti pak bylo přímo na náměstí připraveno mnoho atrakcí – skákací hrady, skluzavky, trampolína, stolní hry Weykick, malování na obličej a samozřejmě také spousta balónků. Mezitím co děti řádily, rodiče se mohli kochat prohlídkou luxusních vozů společnosti AutoHeller nebo si pochutnat na grilovaných pochoutkách. Velkým zpestřením akce byla show skupiny 7th Move, která nám předvedla neuvěřitelné akrobatické kousky na skákacích botách. Na závěr akce vystoupila třinecká skupina 6. smysl, v níž účinkuje jeden z našich makléřů.

Radost, smích, nadšení, úžas, pohoda, veselí, rivalita při soutěžích, hrátky s héliem nafouknutými balónky, to vše nás provázelo prosluněným dnem. Děkujeme všem, kteří nám přijeli pomoci a také těm, kteří se přišli jen pobavit. Nebýt všech zúčastněných, nikdy bychom nedosáhli tak zeleného efektu, jaký tato akce přinesla.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Pozvánka na valnou hromadu

31.07.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 31. Srpna 2022 od 9 hod. v  sídle advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík, se sídlem Praha 1, Jungmannova 745/24, PSČ 11000

Celou pozvánku najdete zde a přílohu č. 1 zde

Články

Pozvánka na valnou hromadu

25.05.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 29. června 2022 od 9 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15.

Celou pozvánku najdete zde.

Články

Ceny bytů neklesnou, shodují se experti

02.05.2022

Ačkoli úrokové sazby hypoték stále stoupají, nemovitosti se prodávají. Experti neočekávají, že by se ceny v nejbližší době snižovaly.

Články