Zahájení školního roku s M&M reality – Třinec

21.09.2011

Bylo krásné slunečné ráno a náměstí Svobody v Třinci se začalo zelenat! Tým třineckých makléřů uspořádal velkolepé přivítání školního roku nejen pro děti, ale také pro mládež a rodiče našich školáků. Akci jsme zahájili opravdu „SPANILOU JÍZDOU CELOPOLEPŮ“, které se účastnilo 40 aut, nechyběly Jeepy a červené Ferrari.

Pro děti pak bylo přímo na náměstí připraveno mnoho atrakcí – skákací hrady, skluzavky, trampolína, stolní hry Weykick, malování na obličej a samozřejmě také spousta balónků. Mezitím co děti řádily, rodiče se mohli kochat prohlídkou luxusních vozů společnosti AutoHeller nebo si pochutnat na grilovaných pochoutkách. Velkým zpestřením akce byla show skupiny 7th Move, která nám předvedla neuvěřitelné akrobatické kousky na skákacích botách. Na závěr akce vystoupila třinecká skupina 6. smysl, v níž účinkuje jeden z našich makléřů.

Radost, smích, nadšení, úžas, pohoda, veselí, rivalita při soutěžích, hrátky s héliem nafouknutými balónky, to vše nás provázelo prosluněným dnem. Děkujeme všem, kteří nám přijeli pomoci a také těm, kteří se přišli jen pobavit. Nebýt všech zúčastněných, nikdy bychom nedosáhli tak zeleného efektu, jaký tato akce přinesla.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články