Zahrady

Vyberte druh nabídky

Nalezeno 433 nemovitostí

Vyhledávání podle parametrů

Platí ještě pořád tvrzení, že jsou Češi národ zahrádkářů? Jak se to vezme. Podle průzkumů se zahradničení věnuje celých 73 procent Čechů. Nejčastěji pak jde o obyvatele menších měst do 3000 obyvatel. Nicméně jen 20 procent lidí uvedlo, že je zahrádkaření opravdu baví.

Mimochodem, věděli jste, že těsně před revolucí měl Svaz zahrádkářů téměř půl milionu členů? Dnes je jich výrazně méně, ale pořád platí, že největší tradice mají vlastní zahrady na Jižní Moravě a v Litoměřicích a okolí. Tedy v tradičních zemědělských oblastech naší země.

Zahrady ale najdeme i ve velkých městech – v nich jsou dokonce považované za zelené plíce. Zahrady najdete i v Praze – ve Slivenci, v Hostivaři, na Zbraslavi, ale i na Libeňském ostrově téměř v centru města.

Zahradu pak nutně nemusíte rovnou kupovat – v některých městech jsou dokonce kolonie v majetku města, které je jen pronajímá. A chcete-li některou ze zahrádek v kolonii získat, je nutné se na pronájmu domluvit s aktuálním pronajímatelem a vyplatit ho, aby na vás zahrádku přepsal.  

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

TOPlist