Dny Kladna

06.09.2008

Ve dnech 6. a 7.9.2008 se na Kladenském "Sletišti" konaly Dny Kladna. V průběhu obou dnů sem zavítalo tisíce obyvatel celého Kladenského okresu.

O pořádnou zábavu se jim postaralo několik hudebních kapel, mažoretky, ukázka karate, stánky s upomínkovými předměty, ohňostroj a nemalou měrou k zábavě přispěla i Kladenská pobočka M&M reality holding a.s., která malým návštěvníkům poskytla skákací hrad a k radosti létací balonky, joja, pastelky a hlavolamy. Návštěvníci měli možnost prohlédnout si vůz Audi TT v barvách společnosti, který za svou nejlepší práci pro firmu za měsíc červenec, má zapůjčený k užívání vedoucí této pobočky.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články