Dny Kladna

06.09.2008

Ve dnech 6. a 7.9.2008 se na Kladenském "Sletišti" konaly Dny Kladna. V průběhu obou dnů sem zavítalo tisíce obyvatel celého Kladenského okresu.

O pořádnou zábavu se jim postaralo několik hudebních kapel, mažoretky, ukázka karate, stánky s upomínkovými předměty, ohňostroj a nemalou měrou k zábavě přispěla i Kladenská pobočka M&M reality holding a.s., která malým návštěvníkům poskytla skákací hrad a k radosti létací balonky, joja, pastelky a hlavolamy. Návštěvníci měli možnost prohlédnout si vůz Audi TT v barvách společnosti, který za svou nejlepší práci pro firmu za měsíc červenec, má zapůjčený k užívání vedoucí této pobočky.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Holding M&M Reality pomáhá lidem v těžké životní situaci k vysněnému bydlení

06.11.2019

PRAHA, 6. 11. 2019 – Společnost M&M Reality je už potřetí v řadě hrdým partnerem projektu TV Nova s názvem Mise nový domov. Ten pomáhá lidem s pohnutým osudem, kteří si mnohdy sáhli i na samé dno, proměnit jejich stávající zcela nevyhovující bydlení v místo jako stvořené pro nový začátek.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Realitní makléře čekají změny, regulace spěje do finále

22.10.2019

Na zpravodajském serveru idnes.cz vyšel článek ohledně zákona o realitním zprostředkování. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek.

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích

Češi v rámci rekonstrukcí rádi mění dispozice bytů a dělají je ekologičtějšími

07.10.2019

PRAHA, 7. 10. 2019 – Kompletní rekonstrukce bytu představuje nemalou investici, přičemž ve starých cihlových domech zpravidla vyjde dráž než v panelových. Češi s oblibou mění původní dispozice bytů a usilují rovněž o co nejvýraznější úsporu energií. V současné době se zájemci o rekonstrukci potýkají s extrémní zaneprázdněností stavebních firem.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum